Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το είχε ποστάρει και ένας άλλος φίλος πιο πριν. το ξεκαθαρίζω, δε με ενδιαφέρει να πάρω τα εύσημα.

 

 

Respect ρε deadorgan για αυτο που βρήκες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δει καποιος την ταινια Veronica Mars ειναι απαραιτητο να εχει δει τις 3 season της σειρας ?

 

«Απαραίτητο», υπό την έννοια ότι δε θα καταλαβαίνει τι παίζεται, όχι. Αν έχει δει βέβαια τι σειρά νωρίτερα, θα είναι περισσότερο μέσα στο κλίμα. Ούτε εγώ έχω δει τη σειρά, αλλά την ταινία την είδα προσφάτως. Δε μού άφησε κανένα κενό. Ίσως βέβαια, αν δω τη σειρά, να αναθεωρήσω...

 

 

...Άσχετο/σχετικό: Έχω δει όλα τα «scary movie», χωρίς να έχω δει ούτε μία από τις ταινίες που διακωμωδούνται σ' αυτά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

...Άσχετο/σχετικό: Έχω δει όλα τα «scary movie», χωρίς να έχω δει ούτε μία από τις ταινίες που διακωμωδούνται σ' αυτά...

 

 

 

ουτε εξορκιστή?????    :confused:  :confused:  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δει καποιος την ταινια Veronica Mars ειναι απαραιτητο να εχει δει τις 3 season της σειρας ?

θα ελεγα ναι...δεν ειναι και τιποτα τρομερο, πιο πολυ για λογους νοσταλγιας αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Winters Tale....Απέχει πολύ από το βιβλίο αλλά και πάλι είναι αξιοπρεπής.Με μεγάλα ονόματα μέσα και δεν είχαμε πάρει χαμπάρι...6,8/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: the dish (2000)

8/10 αληθινή ιστορία.  αντίθεση ΝΑΣΑ vs ενα ραδιοτηλεσκόπιο στην μέση ενος χωραφιού με προβατα στην αυστραλία. αστεία, με καλους ηθοποιούς!

 

Link.png Site: creation (2009)

8/10 ο Δαρβίνος προσπαθεί να βρει την ισορροπία μεταξύ της θρησκείας και της επιστημονικής του σκέψης. Μεγάλο το χάσμα! πολυ καλή η ταινία, χωρίς να γίνεται βαρετή.

 

τέλος Link.png Site: That awkward moment 

2/10 μια αρσενική εκδοχή του σεξ αντ δε σιτι. μια βλακία και μισή, βαρετή, προβέψιμη. Καλύτερα δείτε το Link.png Site: walk of shame τουλάχιστον αυτό παίρνει 5/10 (=μια χαρά χαζο-αμερικάνικη ταινία) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shutter Island (2010)

Άλλο ένα διαμαντάκι από Σκορσέζε- Ντι Κάπριο (το τελευταίο που δεν είχα δει). Βασικά μου θύμισε (μάλλον) το The Machinist. Αν και δεν είναι ο τύπος της ταινίας που μου αρέσει της βάζω ένα 8/10.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...