Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια...Εκανα καποια βλακεια και δεν μου βγαζει σαν αρχικη σελιδα το google... Μου εφμανιζει αλλη σελιδα που δεν την θελω!!!!Τι μπορω να κανω για να την αλλαξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

o chrome μου εμφανιζει  αλλη σελιδα που δεν την θελω και εχει σχεση με το iwebsearch kai to aartemis spyware.βρηκα οτι το spyhunter τα διορθωνει αλλα μου ζηταει να το αγορασω.τι να κανω να το αγορασω 30 ευρω?το προβλημα ειναι οτι σβηνω καθε φορα το χρηστη του chrome και με την επανεκινηση του παλι δημιουργει καινουργιο χρηστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοκκινη μπαρα ειναι του youtube, οχι του chrome. Αν δεν σου παιζει κατι ειναι επειδη αλλαξε το ιδιο το youtube, οποτε πρεπει να αλλαξει και το σκριπτακι που το τροποποιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o chrome μου εμφανιζει  αλλη σελιδα που δεν την θελω και εχει σχεση με το iwebsearch kai to aartemis spyware.βρηκα οτι το spyhunter τα διορθωνει αλλα μου ζηταει να το αγορασω.τι να κανω να το αγορασω 30 ευρω?το προβλημα ειναι οτι σβηνω καθε φορα το χρηστη του chrome και με την επανεκινηση του παλι δημιουργει καινουργιο χρηστη.

 

Μπορείς να διαγράψεις αυτά τα adware και με δωρεάν πρόγραμμα χωρίς να πληρώσεις. Κατέβασε το AdwCleaner, πάτα scan και μετα clean. Άμα δεν καθαρίσει με αυτό δοκίμασε με το Malwarebytes Anti-Malware (free είναι και αυτό). Πρόσεξε στο τελευταίο βήμα της εγκατάστασης να απο-επιλέξεις την επιλογή που έχει για trial. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοκκινη μπαρα ειναι του youtube, οχι του chrome. Αν δεν σου παιζει κατι ειναι επειδη αλλαξε το ιδιο το youtube, οποτε πρεπει να αλλαξει και το σκριπτακι που το τροποποιει.

δλδ δεν γινεται να απενεργοποηθει με καποιον τροπο? τζαβα δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιο addon σαν το Bazzacuda του Firefox, που να κατεβαζει εικονες οι οποιες βρισκονται ανοιγμενες σε πολλαπλα tabs?

 

επισης υπαρχει καποιο καλο tab manager, που να προτεινετε;

δυστυχως ο τροπος λειτουργιας και οργανωσης των tabs στον Chrome, ειναι τελειως εχθρικος για καποιον που ανοιγει πολλα tabs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! τις τελευταιες μερες αντιμετοπιζω ενα θεμα με τον Google Chrome! Μερικες φορες οταν κανω ρεσταρτ τον λαπτοπ φτιαχνει μερικες φορες οχι αλλα και να φτιαξει μετα απο λιγο παλι χαλαει..... λοιπον το προβλημα μ ειναι το εξης: οταν παω να μπω στο google h sto gmail βγαζει το εξης σφαλμα : 

Σφάλμα σύνδεσης SSL
Λιγότερα
Δεν είναι δυνατή η πραγματοποίηση ασφαλούς σύνδεσης στο διακομιστή. Ενδέχεται να υπάρχει πρόβλημα με το διακομιστή ή να απαιτείται πιστοποιητικό ελέγχου ταυτότητας πελάτη που δεν διαθέτετε.
Κωδικός σφάλματος: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

σε αλλα site μπαινει κανονηκα........
επισης δεν μ παιζει τα βιντεακια απο το youtube οταν ειμαι στο facebook ενω αμα μπω στο site του youtube τα παιζει κανονηκα!

εχει κανεις παρομιο προβλημα και βρηκε λυση? αν ναι και μπορει να βοηθησει παρακαλω πολυ να μ πει πως φτιαχνει γτ ειναι πολυ σπαστικο!!!! ευχαριστω πολυ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...