Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα σαίνια στο Πλαίσιο ενημερωμένα φουλ.. Δε λένε ξέρω γω "εμεις θα το εχουμε στην διαθεση μας στις 15 του μηνα".. αλλά "επίσημη κυκλοφορία είναι 5 μέρες μετά γιατί έτσι.. εμείς τότε θα αρχίσουμε να το μοιράζουμε βρε αδερφέ".

 

Αυτό που είπα και πριν.. κάθε κατάστημα λέει τα δικά του.

Ακριβως αυτο.. Μεχρι να αρχισουμε να λαμβανουμε email/τηλεφωνα ωστε να παμε να παραλαβουμε καλο ειναι να μην πιστευουμε και πολλα.

 

Ελπιζω αρχες της αλλης εβδομαδας να αλλαξει το status των παραγγελιων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα σαίνια στο Πλαίσιο ενημερωμένα φουλ.. Δε λένε ξέρω γω "εμεις θα το εχουμε στην διαθεση μας στις 15 του μηνα".. αλλά "επίσημη κυκλοφορία είναι 5 μέρες μετά γιατί έτσι.. εμείς τότε θα αρχίσουμε να το μοιράζουμε βρε αδερφέ".

 

Αυτό που είπα και πριν.. κάθε κατάστημα λέει τα δικά του.

Γενικος ΜΠΑΧΑΛΟ!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα.

 

Πλέον από σήμερα έχω και εγώ ps4. :D

 

 

Ο Γερμανός είχε/έχει σαν προσφορά το c-chassis με 1 game (uncharted collection ή uncharted 4) [για να δείτε την προσφορά απλά μπείτε/ανοίξτε την σελίδα της κονσόλας c-chassis που θέλετε και κάντε scroll down)

 

Ήθελα το 1TB με 2ο χειριστήριο + το uncharted collection.

Εχθές το βράδυ δεν μπορούσα καθόλου να το βάλω στο cart και αγχώθηκα μήπως τελείωσε η προσφορα.

 

Σήμερα το πρωί πήρα τηλ στον Γερμανό στην Λεωφόρο Ηρακλείου και μου είπαν ότι το έχουν και είναι με την προσφορά ακόμα (αφού με πήραν πίσω τηλ για να το ψάξουν).

 

Τελικά κατέληξα και με extra δώρο που δεν περίμενα. :D

 

lJDqLwK.jpg

 

PS4 1TB με 2ο χειριστήριο και δώρo Uncharted Collection + 3o χειριστήριο. :D

Η τιμή ήταν 339€.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα.

 

Πλέον από σήμερα έχω και εγώ ps4. :D

 

 

Ο Γερμανός είχε/έχει σαν προσφορά το c-chassis με 1 game (uncharted collection ή uncharted 4) [για να δείτε την προσφορά απλά μπείτε/ανοίξτε την σελίδα της κονσόλας c-chassis που θέλετε και κάντε scroll down)

 

Ήθελα το 1TB με 2ο χειριστήριο + το uncharted collection.

Εχθές το βράδυ δεν μπορούσα καθόλου να το βάλω στο cart και αγχώθηκα μήπως τελείωσε η προσφορα.

 

Σήμερα το πρωί πήρα τηλ στον Γερμανό στην Λεωφόρο Ηρακλείου και μου είπαν ότι το έχουν και είναι με την προσφορά ακόμα (αφού με πήραν πίσω τηλ για να το ψάξουν).

 

Τελικά κατέληξα και με extra δώρο που δεν περίμενα. :D

 

lJDqLwK.jpg

 

PS4 1TB με 2ο χειριστήριο και δώρo Uncharted Collection + 3o χειριστήριο. :D

Η τιμή ήταν 339€.

μεγεια!! πολυ καλο ντιλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα.

 

Πλέον από σήμερα έχω και εγώ ps4. :D

 

 

Ο Γερμανός είχε/έχει σαν προσφορά το c-chassis με 1 game (uncharted collection ή uncharted 4) [για να δείτε την προσφορά απλά μπείτε/ανοίξτε την σελίδα της κονσόλας c-chassis που θέλετε και κάντε scroll down)

 

Ήθελα το 1TB με 2ο χειριστήριο + το uncharted collection.

Εχθές το βράδυ δεν μπορούσα καθόλου να το βάλω στο cart και αγχώθηκα μήπως τελείωσε η προσφορα.

 

Σήμερα το πρωί πήρα τηλ στον Γερμανό στην Λεωφόρο Ηρακλείου και μου είπαν ότι το έχουν και είναι με την προσφορά ακόμα (αφού με πήραν πίσω τηλ για να το ψάξουν).

 

Τελικά κατέληξα και με extra δώρο που δεν περίμενα. :D

 

lJDqLwK.jpg

 

PS4 1TB με 2ο χειριστήριο και δώρo Uncharted Collection + 3o χειριστήριο. :D

Η τιμή ήταν 339€.

Ωραίος. Εξαιρετική προσφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α εσυ δικε μου επιασες λαβρακι.. 3ο χειριστηριο λεει.. Μια χαρα ξηγηθηκαν οι Γερμαναιοι!

Δε τους ειπες "αφου το πηγαμε ετσι, δε μου κοτσαρετε κι αλλο ενα να κλεισω το καρεδακι να κανουμε παρεακι καλο?" :P

 

Μεγεια σου και καλη διασκεδαση!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: HowPS4 Pro will enhance Horizon Zero Dawn

 

For starters, for players who still possess standard 1080p HDTVs, we’re able to offer far better image quality.

 

IT HAS BEGUN...

 

For me as a developer, the most exciting thing about the PS4 Pro is that it provides a lot of extra processing power. It will be interesting to come up with different ways to put that additional horsepower to use – from finding more efficient ways to output at high resolution, to giving non-4K players more display options, and much more.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πού το ξέρουμε αυτό;

 

Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει αυτό και όπως είπαν σε προηγούμενα ποστ αυτό θσ επιφέρει λιγότερα λεφτά στην εταιρεία μιας και η βάση του pro θα είναι μικρότερη σε σχέση με του OG/Slim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ολοι ξερουμε οτι σε λιγοτερο απο 6μηνο θα βγαλουν games αποκλειστικα για το PS4 PRO, νομος sony...

Αυτο δεν παιζει με καμια(το ps4 αυτην την στιγμη εχει φτασει στα 47μισι εκατομμυρια πωλησεις παγκοσμιος)Χαζοι ειναι νομιζεις να αρχιζουν να βγαζουν παιχνιδια μονο για το προ?Απλα θα συνεχιζουν να βγαινουν και για τις 2 πλατφορμες απο εδω και στο εξης!!!απλα ειναι τα πραγματα.

Από πού το ξέρουμε αυτό;

 

Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει αυτό και όπως είπαν σε προηγούμενα ποστ αυτό θσ επιφέρει λιγότερα λεφτά στην εταιρεία μιας και η βάση του pro θα είναι μικρότερη σε σχέση με του OG/Slim.

Ρε συ μην πιστευεις ανεκδοτα!!αυτα  ειναι καλο να μην γραφονται ουτε για πλακα εδω μεσα. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο την αλλη ψαχνω απεγνωσμενα να δω αν θα βαλουν στα μαγαζια τον νεο μοχλο να τον παρω.. Εχω προ-παραγγειλει το Pro και επειδη δεν ειχα αλλη κονσολα δεν εχω 2ο μοχλο, και ψαχνω αλλα τιποτα ακομα.. Ελπιζω να γινει τιποτα στο επομενο 10ημερο αλλιως με βλεπω να αγοραζω εναν απτους παλιους..

 

Εγώ φίλε μου πήρα το νέο DS4 εδω και 3 βδομάδες απο Amazon αγγλίας απο το μαγαζί της ίδιας της SONY, σε χαμηλότερη τιμή απο την χαμηλότερη τιμή του πρώτου DS4 στην Ελλάδα, μαζί με μεταφορικά.

Και ήρθε στην πόρτα μου σε 5 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μου πήρα το νέο DS4 εδω και 3 βδομάδες απο Amazon αγγλίας απο το μαγαζί της ίδιας της SONY, σε χαμηλότερη τιμή απο την χαμηλότερη τιμή του πρώτου DS4 στην Ελλάδα, μαζί με μεταφορικά.

Και ήρθε στην πόρτα μου σε 5 μέρες.

 

Ωραια θα το ψαξω αυτο.. αλλά Ελλάδα γιατί δεν έχουν μπει ακόμα στα καταστήματα απορώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...