Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αλλα παιχνιδια τα ειχαν 60ευρω και δυο μηνες αργοτερα τα βγαζαν -50%+ στο store οποτε, ναι, σου λεω να υποθεσεις αν θα πεσει η τιμη συντομα η οχι. Συνηθως παντως δεν ψωνιζω παιχνιδια απο καταστηματα, τα παιρνω σε digital γιατι βαριεμαι να βγω απ το σπιτι. Συνηθως επισης αυτο δε συμφερει και τσαντιζομαι μονος μου.

 

Μου θυμίζεις κάτι Αμερικάνους couch potatos. :P

 

Υπάρχει και το internet για e-shopping και στα στέλνουν σπίτι... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αλλα παιχνιδια τα ειχαν 60ευρω και δυο μηνες αργοτερα τα βγαζαν -50%+ στο store οποτε, ναι, σου λεω να υποθεσεις αν θα πεσει η τιμη συντομα η οχι. Συνηθως παντως δεν ψωνιζω παιχνιδια απο καταστηματα, τα παιρνω σε digital γιατι βαριεμαι να βγω απ το σπιτι. Συνηθως επισης αυτο δε συμφερει και τσαντιζομαι μονος μου.

Απο Amazon Αγγλιας https://www.amazon.co.uk/World-Final-Fantasy-Day-One/dp/B0117B0F0K 38ευρω χωρις μεταφορικα(δεν ξερω αν στελνει Ελλαδα

Amazon Γαλλιας https://www.amazon.fr/World-Final-Fantasy-%C3%A9dition-day/dp/B019RWAWLS?th=1 48ευρω χωρις μεταφορικα

Στο Ισπανικο amazon στα 53ευρω. Αρα οπως βλεπεις σταθερες τιμες δεν υπαρχουν.

 

Οσο για τα περι store που λες μακαρι να ηξερα αλλα δεν δουλευω ή εχω γνωστο στην Sony να ξερω ποια παιχνιδια βγαινουν σε εκπτωση και ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμίζεις κάτι Αμερικάνους couch potatos. :P

 

Υπάρχει και το internet για e-shopping και στα στέλνουν σπίτι... ;)

μετα απο 3+ μερες χαχαχαχαχ νομιζω οτι ειμαι καπως πιο "απαιτητικος" με τη διανομη αγαθων, φαση 2016 και για καθαρα ψηφιακα δεδομενα θα ηθελα να ειναι αμεσα διαθεσιμο προς download και θα το θεωρουσα πιο λογικο να ειναι κατα πολυ φθηνοτερο απο φυσικα αντιτυπα για ολους τους λογους.

τελος παντων, για το ffxv δε με ενοχλησε η τιμη, το περιμενω χρονια βασικα, χαλαλι και το κατοσταρι. αλλα τωρα για ενα psn παιχνιδι τοσα λεφτα δεγκζερω. κατι μου λεει οτι θα το βγαλουν σε deal πολυ συντομα, λεω να περιμενω χιχιχιχοχο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα όντως πολύ ενδιαφέρον άρθρο με εξηγήσεις από τον Cerny (νομίζω κάποιος το postαρε ξανα στις προηγουμενες σελιδες)..
Ειδικά προς το τέλος αναφέρει το αν αξίζει ή όχι να επενδύσει κάποιος που δεν έχει 4k TV αλλά FHD στο Pro..

 

https://www.engadget.com/2016/10/20/ps4-pro-mark-cerny-interview-hardware/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα κωτσοβολο και εχω αρρωστησει να πουμε, ειδα μια samsung 4K curved 65" 3χιλιαρικακια...μαγκες πραγματικα η tv αυτη τα αξιζει και με το παραπανω τοσα φραγκα...οχι ομως ντουγκου, με δοσεις ειναι ο,τι πρεπει...εκει να παρεις το ps4 pro να το λιωσεις....

τελικα για εμας τους FHD TV το ps4 pro θα δειχνει  καλυτερα απο οτι το απλο ps4? εστω μια μικρη διαφορα?αξιζει τελικα η αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα κωτσοβολο και εχω αρρωστησει να πουμε, ειδα μια samsung 4K curved 65" 3χιλιαρικακια...μαγκες πραγματικα η tv αυτη τα αξιζει και με το παραπανω τοσα φραγκα...οχι ομως ντουγκου, με δοσεις ειναι ο,τι πρεπει...εκει να παρεις το ps4 pro να το λιωσεις....

τελικα για εμας τους FHD TV το ps4 pro θα δειχνει  καλυτερα απο οτι το απλο ps4? εστω μια μικρη διαφορα?αξιζει τελικα η αγορα?

 

Εσύ κάτι για «όρθια...» δεν έλεγες για όσους σκάνε τόσα λεφτά; Άλλαξες γνώμη τώρα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxaxa..ελα ρε φιλε ναι το ελεγα αλλα προσεξε τι ειπα, για οποιους τα σκανε ντουγκου μια και εξω...αλλο με δοσεις......εκει αλλαζει....αλλα να σου πω μολις ειδα αυτην την tv αλλαξα γνωμη,,,δεν την ειχα δει...το παιρνω πισω αυτο που ειπα χθες τελικα για αυτους που δινουν τοσα για tv...καλα κανουν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τσι...κια με δοσεις ο θοδωσης!ειπανε να τα σκασουμε για tv  αλλα οχι και τοσα.και ειδικα με τπτ 48 δοσεις τα 3 γινονται 13.

 

βασικα ολες οι tv σε λειτουργια καταστηματος φενονται τελειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα κωτσοβολο και εχω αρρωστησει να πουμε, ειδα μια samsung 4K curved 65" 

Το προβλημα στην Ελλαδα ειναι εκτως των αλλων και που να χωρεσει τετοια τηλεοραση :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου απαντησε ομως καποιος.....με τα μεχρι οσα εχουν υποθει τωρα..τελικα για εμας τους FHD TV το ps4 pro θα δειχνει  καλυτερα απο οτι το απλο ps4? εστω μια μικρη διαφορα?αξιζει τελικα η αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχει διαφορά απ' όσο λένε, ναί (αρκεί να βγάλουνε Pro patch). Καλύτερο/σταθερότερο frame-rate + ανάλυση.

Αν είσαι χαρούμενος/ικανοποιημένος όμως, γιατί να το σκέφτεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...