Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μερικοί τύποι στις αγγελίες είναι τραγικοί...

 

Τεσπα

 

Να ρωτησω αν έχω ενεργοποιήσει μία ps plus 365 μπορώ να βαλω και δεύτερη ωστε να έχω ενεργοποιημένη για 2 χρόνια σερί;

Ναι, μπορείς να Stock-άρεις PS Plus :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SONY απλα η εταιρειa εχει αλαξη προσωπο πλεον ,βλεπω σοβαρευτικε, λαθη δεν κανει, οτι λει απλα το κανει χωρις να χρονοτριβει εβγαλε το pro σε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ πραγματικα ΤΖΑΜΠΑ τελικα γιαυτο που προσφερη . ΕΡΧΟΝΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΕΣ μου θυμηζη εποχες ps one , περιμενο απλα το GRAN TURISMO  θα ειναι ετη εποχης μπροστα εχω την εντυπωση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που εψαξε και τα ειδε οτι τα εχουν μεταχειρα 320 και 350?γιατι εγω δεν μπορω να βρω κανενα..και κατι μου λεει οτι η αγγελια ειναι μουφα και ειναι καποιος με 2ο λογαριασμο........

Επειδή δεν το πιάνω, τι κακό έχει η αγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενο απλα το GRAN TURISMO  θα ειναι ετη εποχης μπροστα εχω την εντυπωση 

λιγο προσοχη στην ορθογραφια αν ειναι ευκολο γιατι και εμας τα ματια μας βγαινουν που τα διαβαζουμε :P

 

Επισης το Gran Turismo μακαρι να ειναι οντως αξιολογο,αλλα τα τελευταια χρονια στα exclusive παιχνιδια με αμαξια το Forza ειναι κορυφη.

 

Οσο για το last of us 2 αναμενομενα πραγματα δεδομενου το ποσο εμπορικο ειναι το πρωτο και εν μερη χαρηκα που θα βγαλει αλλο ενα παιχνιδι η Naughty dog και δεν θα σταματησει στο U4.Το μονο που δεν μαρεσει με αυτη την ανακοινωση ειναι οτι πιθανως να ειναι το τελευταιο της παιχνιδι για αυτη την γενια κονσολων και αρα δεν θα δουμε νεο Ip απο ταλαντουχο στουντιο οπως αυτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τα παιχνιδία. Ναι το περιμέναμε ότι θα βγει last of us 2 αλλά αλλιώς είναι να βλέπεις επιτέλους teaser trailer! Αν και δεν ήμουν καθόλου ψημένος για το last guardian άρχισα να αλλάζω γνώμη και πάει για αγορά μέσα στις γιορτές. Προβλέπεται πολύ καλό το 17!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last of Us 2

Uncharted The Lost Legacy(single player dlc λογικα για το U4)

Crash Trilogy Remake

Wipeout omega collection

Knack 2

Marvel vs Capcom infinite

 

ξεχωρισαν.Υπηρχαν και trailer για ηδη γνωστα παιχνιδια.

 

Ολα τα trailer εδω

https://www.youtube.com/user/PlayStation/videos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Crash Trilogy Remake θα ειναι σουπερ με μια καλη τιμη εως 30ευρω...παραπανω πιστευω δεν αξιζει...release date δεν ειπαν ομως, επισης δεν ειπαν αν θα ειναι κανονικο η μονο digital..

 

τοσο καιρο βγαζουν τοσα και τοσα games....ενα x-men δεν λενε να βγαλουν, σε fighting style!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν το πιάνω, τι κακό έχει η αγγελία;

 

Φωτογραφία από google την οποία παρουσιάζει σε PM ότι είναι της κονσόλας, άλλες φωτογραφίες μόνο άμα αγοράσεις την κονσόλα (lol), λεφτά μόνο μέσω paypal και γενικά ο συγκεκριμένος είναι τουλάχιστον ο 3ος λογαριασμός που ανοίγει μέσα στον μήνα και τρώει ban. Πάντως δεν χρειάζεται να το ψάξεις πολύ όταν βλέπεις ότι κάτι είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό πάντα κάτι παίζει όπως είπαν και τα παιδιά :-) .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...