Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το γιατι ειναι πιο ζεστες οι κονσολες της sony απο την Microsoft το εχουμε πει 100 φορες. Δεν εχουν το τουβλο-τροφοδοτικο που εχει το xbox,μιας και ειναι μεσα στην κονσολα.

 

 

 

Στο ONE s η Μ$ έβαλε μέσα το τροφοδοτικό και πάλι δεν ακούγεται τίποτα. Το ps4 slim/pro εξακολουθούν να ακούγονται μια χαρά. 

 

Γενικά σε ποιότητα κατασκευής η M$ δεν πιάνεται, ακόμα και το eject button και το θόρυβο που κάνει το δισκάκι όταν μπαίνει και βγαίνει, έχει χαοτική διαφορά με το ps4 slim/pro. (απλά σαν κονόλα δεν έχει exclusives, που είναι και το βασικό)

Πάρτε παιδιά μια βάση για λάπτοπ. Τρελή διαφορά θερμοκρασίας

 

Το vertical stand της σονυ ειναι το καλύτερο από όλα. Στην ουσία η κονσόλα είναι στον αέρα, όλες της οι επιφάνειες ανοιχτές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ONE s η Μ$ έβαλε μέσα το τροφοδοτικό και πάλι δεν ακούγεται τίποτα. Το ps4 slim/pro εξακολουθούν να ακούγονται μια χαρά. 

 

Γενικά σε ποιότητα κατασκευής η M$ δεν πιάνεται, ακόμα και το eject button και το θόρυβο που κάνει το δισκάκι όταν μπαίνει και βγαίνει, έχει χαοτική διαφορά με το ps4 slim/pro. (απλά σαν κονόλα δεν έχει exclusives, που είναι και το βασικό)

Εγω για ζεστη μιλησα οχι για θορυβο,οπως φαινεται και απο αυτο που απαντας πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερα με την νυχτα το προ σε σχεση με το πρωτο μοντελο της σονυ σε θεμα θορυβου(το παλιο που ειχα εκανε σαν σεσουαρ για τα μαλια) :-D

Σε εμενα εξαρταται. Γενικα δεν το ακουω αλλα κανει κατι κουλα με τους χαρτες. Και στο Horizon και στο Nier αν το αφησω λιγη ωρα στον χαρτη αρχιζει και γκαζωνει. Στο κανονικο παιχνιδι δεν το εχω πολυ ακουσει.

 

Μου βαρεσε και ενα blue screen κατα την εγκατασταση του patch του Nier. Windows XP εποχες κιετς :D

 

Ευτυχως εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και δεν εχει ξανακανει κατι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει, τρεχει προσφορα στο αμερικανικο ps store το the order 1886 στα 4 δολαρια.Ισχυει μεχρι 16 του μηνα.

Δεν εχω ασχοληθει πολυ με αγορες απο το ps store.Για να το αγορασουμε φτιαχνουμε αμερικανικο λογαριασμο και

συνδεουμε στην κονσολα μας.Σωστα?Κρυβει παγιδα κατι τετοιο? Δεν εμποδιζει να υπαρχει και ελληνικος λογαριασμος.Κανουμε login οποιον λογαριασμο θελουμε. Πιστευω να τα λεω σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι με το αριστερο κλικ στο χερι mr terror και περιμενω να το αγορασω το order αλλα δεν μου περναει η καρτα ουτε το παυπαλ?

 

τι κανουμε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ελληνικες καρτες και ελληνικο παυπαλ δεν περνανε στο αμερικανικο ps store.Ενας τροπος ειναι να φορτωσεις το πορτοφολι.Αυτο γινεται αγοραζοντας προπληρωμενη καρτα PlayStation Network συμβατη με usa λογαριασμο.Δεν ξερω αλλιως πως μπορει να γινει η αγορα.Οποιος γνωριζει να μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα εξαρταται. Γενικα δεν το ακουω αλλα κανει κατι κουλα με τους χαρτες. Και στο Horizon και στο Nier αν το αφησω λιγη ωρα στον χαρτη αρχιζει και γκαζωνει. Στο κανονικο παιχνιδι δεν το εχω πολυ ακουσει.

 

Μου βαρεσε και ενα blue screen κατα την εγκατασταση του patch του Nier. Windows XP εποχες κιετς :D

 

Ευτυχως εχει περασει πολυς καιρος απο τοτε και δεν εχει ξανακανει κατι τετοιο.

Ανεβαζει και το προ στροφες ο ανεμιστηρας αλλα δεν εχει σχεση με αυτο το πρωτο που ακουγοτανε σαν τουρμπινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ελληνικες καρτες και ελληνικο παυπαλ δεν περνανε στο αμερικανικο ps store.Ενας τροπος ειναι να φορτωσεις το πορτοφολι.Αυτο γινεται αγοραζοντας προπληρωμενη καρτα PlayStation Network συμβατη με usa λογαριασμο.Δεν ξερω αλλιως πως μπορει να γινει η αγορα.Οποιος γνωριζει να μας πει.

εβρεθει η λυση!!

αγορασα gift card απο δω την περασα στο wallet και εγινε κανονικα η αγορα!

 

http://www.pcgamesupply.com/buygames/

 

ευχαριστω mr terror!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...