Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Get ready for the Killzone Shadow Fall free weekend

 

The Killzone Shadow Fall Weekend Warfare event kicks off on December 28, but Sony is allowing PS4 gamers to download the game now to allow for slower internet connections.

 

The four-day multiplayer trial offers players the chance to try out the game's 24-player action, including Warzone customisation. All progress will be carried over to the full game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να συνδεσω το ps4  meσω 2 hdmi  me ton 5.1 home cinema kai thn tv αλλα μεχρι τωρα δεν βγαζω ηχο απο τα ηχεια ,καμια ιδεα?

Οι 2 hdmi θυρες του ps4 δεν ειναι output. Μονο η μια, θα πρεπει να βαλεις απο το out στον amplifier και απο εκει συνδεση με τη t. V σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hdmi kai mia optical  δεν εχει το πσ4? Εχει 2 και  δεν τις εχω δει ? ελεος

Ενταξει μπερδευτικα με το xobx one που εχει 2 hdmi. Μη κανεις λες και σου βρισαμε την οικογενεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μπερδευτικα με το xobx one που εχει 2 hdmi. Μη κανεις λες και σου βρισαμε την οικογενεια

Καμια σχεση φιλε δεν νευριασα ,ισα -ισα το αντιθετο  και σε ευχαριστω για την προσπαθεια σου  να βοηθησεις.Ο γραπτος λογος μπερδευει ...Αλλα λεω πως γινεται να μην την ειδα μου εκανε εντυπωση.

Εχω καταληξει στο συμπερασμα πως με 2 HDMI  δεν θα κανουμε δουλεια θελει 1 οπτικη και 1 hdmi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση φιλε δεν νευριασα ,ισα -ισα το αντιθετο  και σε ευχαριστω για την προσπαθεια σου  να βοηθησεις.Ο γραπτος λογος μπερδευει ...Αλλα λεω πως γινεται να μην την ειδα μου εκανε εντυπωση.

Εχω καταληξει στο συμπερασμα πως με 2 HDMI  δεν θα κανουμε δουλεια θελει 1 οπτικη και 1 hdmi.

 

Οποτε θες να συνδεσεις την οπτικη στον amplifier και το HDMI στη t.v. Εχεις παλιο ενισχυτη και δεν εχει hdmi input?

Δοκιμασε στα Audio Output Settings : Sound (digital Out) και διαλεξε και το Linear PCM.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ηθελα να κανω συνδεση με 2 HDMI που εχω και οχι και με οπτικη που δεν εχω .Αφου δεν το καταφερα  θα παω στην λυση της οπτικης .Ο ενισχυτης εχει HDMI input .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έγεινε καμιά διακοπή ρεύματος όσο έλειπες από το σπίτι? Ή έστω κάποια απότομη πτώση τάσης στο δίκτυο. Καθόλου απίθανο.

 

 

Αν ήταν stand by κ κόπηκε το ρεύμα ειναι λογικό...

 

πως ειναι λογικο ρε παιδια? και εκτος αυτου, ολες οι αλλες μου συσκευες δεν εδειξαν οτι επεσε το ρευμα ουδεποτε. (πχ digital ρολογια κλπ)

τεσπα, αμα το ξανακανει θα δουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει και το cod. Δεν ήταν όσο μικρό λέγανε.

Πολύ μικρό update στα γραφικά, πραγματικά μισό κλικ πάνω απο ps3 version και αυτό το λέω με μισή καρδιά.

Ωραία ταινιούλα πάντως. Αν είχε γραφικά killzone/bf4 με όλο αυτό το μπάπα μπούπα θα έβγαζε μάτια. Άντε να δούμε του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ηθελα να κανω συνδεση με 2 HDMI που εχω και οχι και με οπτικη που δεν εχω .Αφου δεν το καταφερα  θα παω στην λυση της οπτικης .Ο ενισχυτης εχει HDMI input .

Οκ αφου εχεις ενισχυτη με hdmi δεν υπαρχει λογος να πας σε οπτικη. Βαλε το audio out σε linear PCM και θα εισαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

klainmain εισαι μηχανακι τελικα! και νομιζα οτι ο sheep ηταν ο πρωταθλητης στο λιωσιμο... :D

 

Μακάρι να είχε και τίποτα άλλο τώρα που γυρίζει. Λέω να τελειώσω και ac4 στο ΣΚ και μετά αφου δεν παίζω φιφα/μιφα πλέον, θα το γυρίσω στο zen pinball :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...