Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εύχομαι σε κανέναν 69 ευρώ για αυτό πάντως...

 

Πραγματικά είναι ότι χειρότερο έχω δεί μέχρι τώρα στο ps4. Αμφιβάλλω αν μπήκαν στον κόπο να αλλάξουν οτιδήποτε απο τις current gen εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις δεν ειναι τοσο ευκολο να παραγεις ενα ..μεγαθηριο που να παιζει σε ΟΛΕΣ τις κονσολες, μαζι και στις καινουργιες και μαλιστα day 1.

ακομα οι sony/microsoft ψαχνονται με τα συστεμικα τους, τι να σου κανει ο third party πρωτη μερα? να ειστε ρεαλιστες για να περνάτε πιο καλα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εμένα ούτε που με νοιάζει tbh :P

Απλά προειδοποιώ κανέναν κακόμοιρο που θα σκάσει 70ρι για να παίξει next gen και το μόνο που θα αλλάξει θα είναι το χειριστήριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εμένα ούτε που με νοιάζει tbh :P

Απλά προειδοποιώ κανέναν κακόμοιρο που θα σκάσει 70ρι για να παίξει next gen και το μόνο που θα αλλάξει θα είναι το χειριστήριο. 

αυτο και μονο αξιζει 70ευρω φιλε μου, αν και εισαι υπερβολικος. :)

 

για πειτε κι εσεις, τι εντυπωσεις εχετε απο το νεο χειριστηριο?

δεν γουσταρετε που επιτελους εγινε ....ανθρωπινο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ps4 άκουσα απο ενα γνωστό οτι θα έχει δυνατότητα προβολής 3d (σαν ολόγραμμα) 
ισχύει ? η ράδιο αρβύλα ? μου είπε οτι ειναι project 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε; Στις 28-29 δεν είχαν πει τι θα γινόταν; 

 

Ναι δεν το παρατήρησα..

 

28/12-1/1 είναι,αλλά υπάρχει διαθέσιμο για  download απ' τη σελίδα του psn στο pc από τώρα,ώστε να το υπάρχει έτοιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο και μονο αξιζει 70ευρω φιλε μου, αν και εισαι υπερβολικος. :)

 

για πειτε κι εσεις, τι εντυπωσεις εχετε απο το νεο χειριστηριο?

δεν γουσταρετε που επιτελους εγινε ....ανθρωπινο?

 

 Νομίζω είναι απο τα μεγαλύτερα ατού του ps4. Μπορεί να έχει τα θεματάκια του όπως το touchpad που "παίζει" λίγο αλλα γενικά είναι σε πάρα πολύ καλό δρόμο και σχεδόν ισάξιο του 360 (αν και εντάξει ακόμα μετά απο τοσα χρόνια εκείνο το νιώθω πιο φυσικό).

 

Meanwhile @ ps4.

Cannot start the application. The ps4 is not connected to the internet and cannot verify the licence for the application.

 

Παρόλα αυτά κάνει κανονικά connection test και μπαίνει στο browser/google/ ps store etc. Έτσι λοιπον όλο μου το μενού σχεδόν είναι locked και unable to play. Ακόμα και όλα τα free games ^^

 

Reboot/reset router. Τίποτα. :D

 

edit: Βάζω και το ghosts για να συνεχίσω και είναι locked το save. Αχαχαχαχ γ@μω το σπίτι ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To χειριστηριο ειναι εξαιρετικο σε σχεση με το προηγουμενο,ομως εχω την υποψια οτι αν πιασω στα χερια μου το χειριστηριο του One θα ειναι η μερα με τη νυχτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος battlefield, τέλος killzone, στα μισά+ το ac4... τώρα πάω να πάρω και το ghosts.. καμια βδομάδα ακόμα και το κορνιζάρω μέχρι το πάσχα :P

Μulti  δεν παιζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μulti  δεν παιζουμε?

 

Nope. Μόνο lol και ακόμα και εκείνο πλέον χαλαρά.

 

1)Θέλουν dedication για να μη σε στομπάρει το κάθε 12χρονο. Χρόνος που δεν υπάρχει

2)Το backlog με τα games είναι πολύ μεγάλο ώστε να παίζω το team deathmatch της μαρμότας. Μακάρι να είχα άλλες 3 ζωές και θα έπαιζα και multi (συστηματικά)

 

Η κονσόλα btw είναι πλήρως κλειδωμένη αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να κάνω τίποτα εφόσον δεν έχω πρόσβαση και στο save. Δεν πάμε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope. Μόνο lol και ακόμα και εκείνο πλέον χαλαρά.

 

1)Θέλουν dedication για να μη σε στομπάρει το κάθε 12χρονο. Χρόνος που δεν υπάρχει

2)Το backlog με τα games είναι πολύ μεγάλο ώστε να παίζω το team deathmatch της μαρμότας. Μακάρι να είχα άλλες 3 ζωές και θα έπαιζα και multi (συστηματικά)

 

Η κονσόλα btw είναι πλήρως κλειδωμένη αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να κάνω τίποτα εφόσον δεν έχω πρόσβαση και στο save. Δεν πάμε καλά.

Το 1 το δεχομαι ετσι ειναι , χωρις online  ομως χανεις το 50% της εμπειριας και στα παιχνιδια που αναφερες ειναι πολυ perissotero .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...