Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά προσπαθώ να βρώ τρόπο να περάσω κανένα θέμα στην κονσόλα μου..από που τα κατεβάζω τέλος πάντων? Έχω ψάξει τα πάντα,είδα και μερικά βίντεο που τα έβρισκαν σε μια επιλογή extra στο store αλλά εμένα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο και ας είμαι στην 2.57..

Πηγαινε στο store και επελεξε την επιλογη games(απο κατω υπαρχει η επιλογη themes)εκει θα τα βρεις ολλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΡΟΣΟΧΗ να μην την πατησετε γιατι δεν αρκει αυτη η ρυθμιση στο wallet!!!!

Υπαρχει κι αλλη ρυθμιση που την κανεις μεσα απο την κονσολα για την υπηρεσια PS+, και πρεπει  να την βαλεις κι εκεινη off.

Αλλιως θα σου τραβηξει λεφτα απο το wallet ακομα κι αν εκει το εχεις OFF!!!!!!

Και υποψην πως η ρυθμιση του PS+ γυρναει σε ON καθε φορα που ανανεωνεις π.χ. με μια τριμηνη.

Δε θυμαμαι στα μενου που ακριβως ειναι γιατι δεν εχω και κονσολα τωρα. Ψαξτε στα Setting για Service (ισως μεσα στο Account Management).

 

 

Εγώ μόνο την ρύθμιση που ανέφερα πιο πάνω έχω κάνει, χωρίς να αλλάξω κάτι άλλο από την κονσόλα, και δεν μου έχει τραβήξει ποτέ χρήματα με την λήξη της συνδρομής..

Ισχύει όμως οτι αν ανανεώσεις με μια τρίμηνη, τότε πρέπει να επαναλάβεις την ρύθμιση για να μην κάνει automatic fund το wallet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν αξιζει.

 

Αγοραζεις το Bundle με το Fifa+1tb ps4 και σου μενουν και 50ευρω να αγορασεις και το Pro και αν θες πουλας το Fifa και αγοραζεις αλλο παιχνιδι.

 

Απλα τα πραγματα,

καλά θα ήταν αν πουλιώταν το fifa ... τσέκαρε τις αγγελίες να δεις πόσα fifa πουλιούνται. δεν είναι επιλογή ούτε αυτή, ίσα ίσα κόπος είναι για τους περισσότερους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο την ρύθμιση που ανέφερα πιο πάνω έχω κάνει, χωρίς να αλλάξω κάτι άλλο από την κονσόλα, και δεν μου έχει τραβήξει ποτέ χρήματα με την λήξη της συνδρομής..

Ισχύει όμως οτι αν ανανεώσεις με μια τρίμηνη, τότε πρέπει να επαναλάβεις την ρύθμιση για να μην κάνει automatic fund το wallet.

 

Εγω την επαθα για αυτο το γραφω. Ειχα λεφτα στο wallet και την ρυθμιση σε "No", αλλα μου εκανε αυτοματη ανανεωση το PS+.

Πηρα και τους εκραξα αλλα δε χαμπαριαζουν. Ακομα και τωρα τρεχει η συνδρομη, χωρις να εχω κονσολα εδω κι εναμιση μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά θα ήταν αν πουλιώταν το fifa ... τσέκαρε τις αγγελίες να δεις πόσα fifa πουλιούνται. δεν είναι επιλογή ούτε αυτή, ίσα ίσα κόπος είναι για τους περισσότερους

 

EE ναι λογικο δεν ειναι,οταν τα καταστηματα το δινουν κουτατο 58 ευρω και εδ στις αγγελιες 55.Θα παω δηλαδη εγω τωρα να ψαχνω με pm καποιον,να συνανηθουμε για να γλιτωσω 3 ευρω η 5.Ακομα και 10 ειναι παλι καινουργιο απο καταστημα θα το επαιρνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά θα ήταν αν πουλιώταν το fifa ... τσέκαρε τις αγγελίες να δεις πόσα fifa πουλιούνται. δεν είναι επιλογή ούτε αυτή, ίσα ίσα κόπος είναι για τους περισσότερους

 

 

EE ναι λογικο δεν ειναι,οταν τα καταστηματα το δινουν κουτατο 58 ευρω και εδ στις αγγελιες 55.Θα παω δηλαδη εγω τωρα να ψαχνω με pm καποιον,να συνανηθουμε για να γλιτωσω 3 ευρω η 5.Ακομα και 10 ειναι παλι καινουργιο απο καταστημα θα το επαιρνα.

 

Δες πχ οπως λεει ο Socratis παραπανω τι διαμαντια πετυχαινεις στις αγγελιες που αναφερεις

 

http://www.skroutz.gr/s/7010729/Pro-Evolution-Soccer-2016-PS4.html?from=catspan

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/518873-pes-2016/

 

Βαλτο εσυ πχ ζελατινα στα 45ευρω(οσο εχει και το pes 2016 δηλαδη)και θα δεις για ποτε θα πουληθει το Fifa 16. Οταν ομως οντως βλεπεις παραδειγματα του τυπου 52-55ευρω κλπ ε ναι σιγα μην κατσει ο αλλος να ασχοληθει με τις αγγελιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν κάποιοι εξυπνάκηδες που θέλουν να αγοράζουν όσο πιο φθηνά και να πωλούν όσο πιο ακριβά μπορούν.

 

Ελεύθερη αγορά έχουμε θα μου πεις,αλλά τέτοιες περιπτώσεις υποτιμούν την νοημοσύνη του υποψηφίου αγοραστή.

 

Θέλουν τρολλάρισμα κανονικά και κράξιμο απο πολλά άτομα για να συμμορφωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ερωτηση. Εχω το destiny και μέσα είχε voucher 1 month plus. Βάζω τον κωδικό και μου λεει οτι ειναι invalid η expired. Ψάχνω να δω ποτε λήγει αλλα δεν είχε τέτοια ημερομηνία στο χαρτί.το παιχνίδι ειναι σφραγισμένο.ανα δεν δουλεύουν οι κωδικοί τι τους δίνουν ?</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400ευρω bundle με Fifa+20ευρω το Tomb Raider+20ευρω το BF4. Καμια προσφορα το παραπανω bundle.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα ps4 metal gear limited edition bundle, θα ερθει σπιτι μου αυριο, αλλα δεν το θελω πια(εφοσον πηρα ηδη) και λεω να πατησω ακυρο, αλλα οποιος το θελει, ας μου στήλει μηνυμα αμεσα.

 

Μονο Θεσσαλονικη, θα δωσετε εσεις σας τα λεφτα.(431ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκαν τα παιχνίδια του PLUS (γελάει ο κόσμος...) αν κάποιος ενδιαφέρεται να κατεβάσει..

 

Άκυρο βλακεία είπα.

Επεξ/σία από gRim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν τα παιχνίδια του PLUS (γελάει ο κόσμος...) αν κάποιος ενδιαφέρεται να κατεβάσει..

 

Μέχρι πότε είναι free teslagrad και super time force για να μπούνε στο Library; Έχασα τη μπάλα είναι Σεπτεμβρίου αυτά ή Οκτωβρίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το bundle με το FIFA16 είναι η παλιά έκδοση του PS4 με 1TB στα 399... Το PS4 1TB με 409 είναι η καινούργια; http://www.public.gr/product/gaming/consoles/ps4/sony-playstation-4-1tb-ultimate-player-edition/prod7810899pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι πότε είναι free teslagrad και super time force για να μπούνε στο Library; Έχασα τη μπάλα είναι Σεπτεμβρίου αυτά ή Οκτωβρίου;

 

Άκυρο είπα πατάτα αυτά είναι Σεπτεμβρίου και υπολογίζω να είναι διαθέσιμα μέχρι 4-6 του Οκτωβρίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...