Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Uncharted 1 είναι πολύ σάπιο σε σχέση με το 2/3 πάντως..Όλο το παιχνίδι γύρω από την ίδια περιοχή, μιλάμε για ένα από τα πιο overrated παιχνίδια για το Ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακό παιχνίδι δεν είναι το πρώτο αλλα σίγουρα είναι το χειρότερο Uncharted, όταν βγήκε το 2007 ακόμα πάλευε η ND(και όλοι οι άλλοι dev) με το Ps3. Την μεγαλύτερη διαφορα από games τους την βλέπεις από το Uncharted 1 στο 2 και από το 3 στο TLOU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το 2019 θα είναι στην αγορά τα PS4 και Xbox One

 

H AMD γνωστοποίησε πως θα παρέχει τις APUs των PS4 και Xbox One μέχρι το 2019, όπου τότε αναμένεται να λήξει ο κύκλος ζωής της τρέχουσας γενιάς.

 

Ήδη έχει αναφερθεί πως οι επόμενες κονσόλες θα έχουν πέντε φορές δυνατότερη επεξεργαστική ισχύ ώστε να σηκώνουν το "gold standard" του 1080p@60fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια το τελευταιο revision της κονσολας ποιο ειναι;

σκεφτομαι τωρα μεσα στις γιορτες επιτελους να κανω αγορα.

CUH-12xxx είναι το τελευταίο

 

CUH-11xx και CUH-10xx είναι τα προηγούμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι το 2019 θα είναι στην αγορά τα PS4 και Xbox One

 

H AMD γνωστοποίησε πως θα παρέχει τις APUs των PS4 και Xbox One μέχρι το 2019, όπου τότε αναμένεται να λήξει ο κύκλος ζωής της τρέχουσας γενιάς.

 

Ήδη έχει αναφερθεί πως οι επόμενες κονσόλες θα έχουν πέντε φορές δυνατότερη επεξεργαστική ισχύ ώστε να σηκώνουν το "gold standard" του 1080p@60fps

Πηγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγή;

....ποια πηγή και εσυ.....φημες είναι..αυτος είναι ο κυκλος ζωης στις κονσόλες και λογικο ειναι....εγω τη να πω που εχω αλλαξει τρεις καρτες γραφικων μεσα σε τέσσερα χρονια από 300αριες κάθε φορα....εδώ και ένα χρονο που εχω το PS4 πλεον παιζω ένα 70% στην κονσολα και ένα 30% στο PC...κανα μοναχικο single player.....και καμια προσφορα στο Steam..τη να λεμε τωρα....εδώ για παραδηγμα πας να παιξεις Battlefield 4 στο PC και αν δεν φας 2 κρασαρισματα και ένα  error to connect δεν παιζεις....στο PS4 εχω μπει σε 10 δευτερα...και εχω ηδη παιξει έναν γυρο ..μια από τα ιδια και στο Battlefront στο PC...κοιτα εδώ χαλι http://swbstats.com/..μετα ψάχνετε η κοινοτητα τη φταιει....στα λεω εγω που ειχα να πιασω κονσολα πανω από 15 χρονια(2003) μιας και επαιζα και παιζω ακομη στο PC.....αλλα για multi και όχι μονο..... πλεον δινω προτεραιότητα στο PS4..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ, σπέκουλα κι εγώ μπορώ να κάνω (έχω ξαναπεί ότι μεταξύ 2018 και 2020 θα δούμε τα PS5/XB2), απλά έλεγα μήπως το είδες κάπου επίσημα από την AMD και είχες κάποιο link.

 

Τα υπόλοιπα σεβαστά (αν και offtopic)... μόνο μην τα δει η PC Mustard Race που μας τα έχει κάνει τσουρέκια. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

googlareto ρε φιλε να δεις πηγες. Δλδ οταν διαβαζεις μια ειδηση εσυ που βγαζει το καθε site, του ζητας πηγη απο αλλο site? Ολες οι ελληνικες ειδησεις των site ειναι copy paste

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαλαρώστε λίγο μερικοί... κι εγώ όταν ποστάρω κάτι copy-paste από αλλού, κάνω copy-paste και το URL. Ναι, ζητάω πηγή. Ποιό είναι το πρόβλημα;

 

ΥΓ: Την φήμη την έχω διαβάσει εδώ και πολλές μέρες. Αλλά λέω μήπως βγήκε κάτι νεότερο από επίσημα χείλη... τόσο κακό είναι;


Το βάζω εγώ αφού βαριέστε να το κάνετε οι υπόλοιποι:

http://wccftech.com/amd-year-sell-xbox-ps4s-confirms-cycle-current-gen-consoles-2019/

Επεξ/σία από bedazzled
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,

τι παιχνιδι θα προτεινατε προς αγορα , ετσι για τα Χριστουγεννα ?

Σκεφτομουν καποιο απο τα NFS 2015 , Star Wars battlefront.... Εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο , ή αν ειναι καποιο απο αυτα τα δυο που ανεφερα , ποιο ?    :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...