Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Witcher 3 με κλειστά μάτια.. 

metal gear solid 5 : phantom pain, bloodborne, until dawn, gta v, last of us, uncharted collection.

βεβαια τιθεται θεμα προσωπικού γούστου.. αν θες να πας σε racing παιχνίδι μην παρεις το nfs. κατ'εμε δεν αξιζει τα λεφτα του. ειναι μικρο και ακομα με προβληματακια.. καλυτερα ενοικιασε το αμα θες ντε και καλα να παιξεις. θα σου προτεινα driveclub σε πολυ καλα λεφτα.. το project cars το δοκιμασα και για να πω την αληθεια δεν μου αρεσε σχεδον καθολου..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

IKR? Ποτε δεν επαιξα καποιο fallout. Μπηκα ομως στον πειρασμο να δω λιγο gameplay στo youtube, βγηκα κατευθειαν. το επανελαβα αρκετες φορες, διαφορα videos απο διαφορετικους youtubers. Ποτε δε με κρατησε πανω απο 20-30 sec. 

 

Δεν καταλαμβενω τι σας αρεσει σε αυτο το game. 

 

Παντως για να πουλησε τοσα πολλα εκκατομυρια κομματια την πρωτη κιολας μερα.Κατι κανει προφανως σωστα. Απλα δεν το καταλαμβενω εγω.

 

 

Ps: Το ιδιο γινετε τωρα και με το tearaway.. :/ δεν ξερω αν πρεπει να το αγορασω τωρα που ειναι σε τιμη χωμα ή οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallout σίγουρα όχι, γιατί αν και έχω παίξει συνολικά πάνο απο 4 μέρες και είχε πλάκα, η ιστορία είναι χάλια και κάποιες καλές ιδέες είναι μισοτελειωμένες. Καλύτερα destiny για την τιμή που έχει αυτή την στιγμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να μπω σε αυτό το versus γιατί πολύ απλά είναι άδικο να συγκρίνουμε αυτά τα παιχνίδι, προσωπικά τα έπαιξα και τα 2 και μου άρεσαν και τα 2 πάρα πολύ, ειδικά το fallout 4 έχει απερίγραπτη ομορφιά στο περιβάλλον του σε σύγκριση με τα προηγούμενα, αλλά το gif από πάνω δεν έχει να κάνει με το witcher 3 σαν παιχνίδι της χρονιάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προσφορες παιζουν αυτο το καιρο λογω γιορτων για ps4? ειδε κανεις τιποτα καλο ή οτι εχει το σκρουτζ? πιστευετε οτι αν θελει καποιος να αγορασει ps4 θα ηταν καλυτερα να περιμενει λιγο μηπως βγει κανενα καλο bundle για τα χριστουγεννα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια απορία:

Αν κάνω από τη κονσόλα μου deactivate primary για ένα account που έχω, μπορώ μετά να το κάνω ξανά activate στην ίδια κονσόλα μετά από μια ώρα?

Ή πρέπει να περιμένω 6 μήνες για να το κάνω ξανά activate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω ένα από τα 3 rpg Bloodborne, Elder Scrolls Online και Witcher 3.

Υπάρχουν γνώμες σχετικά με το ποιο από τα 3 υπερέχει αντικειμενικά αν εξαιρέσει κανείς τον 

παράγοντα προσωπικό γούστο;

Μάλλον βάσει κριτικών κλείνω προς Witcher 3. Περιμένω καμιά γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αγορασα το πακετο με το uncharted collection και 3 μηνες plus. Ο κωδικος ομως για τη συνδρομη που ειναι; Το παιχνιδι δεν το ανοιξα γιατι τα εχω ολα στο ps3 και ελεγα να το κρατησω κλειστο. Η συνδρομη είναι μεσα στο παιχνιδι ή μεσα στο κουτι της κονσόλας, γιατι δεν το βρισκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...