Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νομίζω πως βρήκα την λύση για όσους έχουν μπαταρία με σταθερό πόλο 510 (βλέπε SUBOX).

 

https://www.fasttech.com/products/3023/10011689/2013500-diy-self-adjusting-510-connector-for-e-cigarette

 

Edit: Τώρα που το ξαναβλέπω, μάλλον για DIY mech mod είναι η φάση... Γκρρρρρρ.... :)

Επεξ/σία από nikoskon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οσοι εχετε λογαριασμο στο chefsvapour δειτε εδω!

http://us10.campaign-archive1.com/?u=2a734b17af94f036aefe98f66&id=bf2b04c91e&e=3ef6b7a859

εχουν θεματακια τα παιδια !

μπειτε αλλαξτε κωδικους!

 

αν και οτι κακο ηταν να γινει εγινε.

 

τελος παρτε και ενα κωδικο δωρο μεχρι το σ/κ για -20%

XFJGMNK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο ηλεκτρονικό τσιγάρο. Διαβάζω καμιά βδομάδα περίπου για mods ατμοποιητές reviews κλπ. Παρακολουθώντας και το thread εδώ κατέληξα στο παρακάτω κιτ.

Link.png Site: subtank

Θα χρησιμοποιηθεί πιο πολυ σε rta mode μου φάνηκε πολύ εύκολο σε σχέση με occ rebuilt στα videos που έιδα στο youtube.

Link.png Site: mod

Επίσης δινω σημασία και στην εμφάνιση, κατασκευή. Καπνίζω 3 πακέτα τσιγάρα την εβδομάδα περίπου λέτε να μπορέσω να το κόψω το ριμαδι?  :-D Αν έχετε άλλο κιτ να προτείνετε η κάποιο αλλο mod please do! Επισης κάποια σωστά καπνικά υγρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ακριβώς ίδιο σετάκι και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, εκτός από ένα θέμα που είχα με το iStick (σταμάτησε να ανάβει η οθόνη, μου το άλλαξαν αμέσως στο κατάστημα). Αλλά θα σου πρότεινα να κοιτάξεις και το kanger subox mini kit.

Το RTA είναι μεν εύκολο αλλά σαν νέος ατμιστής ίσως αρχικά σε δυσκολέψει, μέχρι τότε απλά αλλάζεις κεφαλές :D Εν τω μεταξύ οι νέες κεφαλές για τον subtank που έρχεται στο subox mini kit είναι βελτιωμένες, ταιριάζουν όμως και στον «παλιό» (τον ασημένιο) subtank. Ειδικά η επισκευάσιμη έχει τεράστιες τρύπες εισαγωγής υγρού που λύνει κάποια προβλήματα που είχε η παλιά. Η 1.5Ω ακόμα έχει μικρότερη κεντρικό σωλήνα (ελλείψη καλύτερου χαρακτηρισμού) και είναι μια χαρά για εισπνοή στο στόμα και μετά κατέβασμα, για όσους δεν τους αρέσει η εισπνοή κατευθείαν στα πνευμόνια.

Για υγρά κάθε πρόταση είναι καθαρά υποκειμενική. Καλύτερα να βρεις κάποιο κατάστημα με δοκιμαστήριο για να δοκιμάσεις να δεις ποιό σου ταιριάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ξερεις τι παιζει , δεν στα ξαναλεμε απο συσκευες.

 

καλη επιλογη και τα 2 , αν θες να παιξεις σε αυτα τα χρηματα..αν θες να δωσεις κατι παραπανω , εχει πολυ καλλες συσκευες επισεις.

 

αν το αντεχει η τσεπη του νεου ατμιστη , μπορει να παει κατευθειαν σε temperature control συσκευη , που ειναι ενα επιπεδο πανω απο τις υπαρχουσες.

 

ΕΦΤΑΣΕΕΕΕ

https://www.fasttech.com/products/0/10011256/2624600-authentic-pioneer4you-ipv-4-7-100w-vw-tc-apv-box

ουτε 70ευρο!

 

ενα βημα πριν το check out ειμαι

 

πουλαω ipv v2 + μπαταρια + subtank plus + πολλα εξτραδακιααααα 90 ευρο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Το Subox kit της Kanger ήταν το πρώτο που είδα και η τιμη του απίστευτη. Απλα το ασημένιο subtank μου αρέσει πολύ στο μάτι :-D  και το mod της eleaf μου φενεται κατα την γνώμη μου πάντα σαν καλύτερη κατασκευή. 

Οσον αφορά το temp control που είπε ο discoboy μπορειτε να μου προτείνετε καποια mods? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Το Subox kit της Kanger ήταν το πρώτο που είδα και η τιμη του απίστευτη. Απλα το ασημένιο subtank μου αρέσει πολύ στο μάτι :-D  και το mod της eleaf μου φενεται κατα την γνώμη μου πάντα σαν καλύτερη κατασκευή. 

Οσον αφορά το temp control που είπε ο discoboy μπορειτε να μου προτείνετε καποια mods? 

τι λεφτα θες να δωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 70 ευρώ μαξ είμαι

 

Τούμπανο το ιpv4! Disco μόνο για το mod ειναι το budget. Πριν πέσω στο site που ψωνίζετε στο 100αρικο ήμουν για τις τιμές που παίζουν εδω! Μεγάλες διαφορές στις τιμες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα σε όλα αυτά, μας κατέστρεψαν και το τόπικ οι κερατάδες!  :-D

 

Άντε τώρα να παραγγείλει ο discoboy το Ipv4 από FT με Paypal και τις τράπεζες κλειστά!  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα σε όλα αυτά, μας κατέστρεψαν και το τόπικ οι κερατάδες!  :-D

 

Άντε τώρα να παραγγείλει ο discoboy το Ipv4 από FT με Paypal και τις τράπεζες κλειστά!  :P

θα βρω ακρη εγω..μην αγχωνεσε :P

 

βγηκε το istick 40watt με temperature control.

η innokin βγαζει ενα 40αρη με temperature control παλι.

 

και ποιο αλλο ειδα σε κυκλοφορια..δεν θυμαμαι..

cloupor GT με temperature control!

 

εγω κολησα στο ipv4..

 

αλλα οσο το σκεφτομαι..θελω να παρω temperature control που να παιζει χωρις nichrome.

τα nichrome συρματα δεν ειναι καλα..

 

εστω τιτανιο..

 

σημερα πηρα νεα γευση!

απο holy juice. το ρουμι με σταφυδες!!

το εφτιαξα και το απογευματακι θα παιξει στον magma (0.18Ω μην ξεχνιωμαστε χαχαχ :P )

 

μυριζε υπεροχα!

 

 

edit.

 

εχθες εκανα φοβερη μιξη με atmos lime , cherry.

θα το δοκιμασω σημερα , νομιζω θα ειναι δυνατο υγρο και δροσερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...