Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω κάνα δύο πράγματα.

 

Έχω τώρα Subtank Mini με eleaf istick 30ρι.

 

Κοιτάζω κυρίως για κάμια εξτρά μπαταρία. Μου άρεσε πολύ -και σαν τρόπο λειτουργίας και σαν ντιζάιν και σαν χωρητικότητα- η Evic VT της Joyetech. Όμως, διάβασα αρκετά παράπονα (ας πούμε λένε ότι κάποιες φορές δίνει 7 volt στη πρώτη τζούρα, σου καίει προφανώς το βαμβάκι και ύστερα επανέρχεται στα φυσιολογικά 3-4V). Οπότε, την αφήνουμε απ'έξω. Είδα μόλις τώρα, αν εξαιρέσουμε τη τιμή, και την X Cube BT50-Limited Edition της SMOK. Όμως, 2400mah και οι μπαταρίες δεν είναι αποσπώμενες -σε τόσο ακριβό μοντάκι, δεν με ικανοποιούν τα παραπάνω-.

 

Υπάρχει κάτι παρεμφερές και δοκιμασμένο, όπως οι παραπάνω;

 

Τέλος, αν και καλύπτομαι 100% από τον Mini, δοκίμασα τις προάλλες έναν GS Air νομίζω. ΟΚ, η γεύση που σου άφηνε ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα. Κάτι τέτοιο δε το έχω νιώσει στον Mini.

 

Με βάσει όλα τα παραπάνω, τι θα μου προτείνατε;

Πρώτα η μπαταρία και μετά ο ατμοποιητής. Για τον ατμοποιητή το σκέφτομαι ακόμη αν θα επενδύσω σε κάτι ακόμη.

 

Ευχαριστώ^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κανε λιγη υπομονη να παρεις το ipv d2. μικρο , πανισχυρο , ελεγχος θερμοκρασιας και πολλα αλλα καλουδια σε πολυ χαμηλη τιμη!!

αλλιως δες για κανα vaporshark , ipv4 , ipv3 li , hana modz ONE mod.

 

τα παραπανω ειναι 'πρωτοκλασατα' σε σχεση με smoke , xcube κλπες εταιριες.

γι αυτο θα δεις και λιγο τσιμπημενες τιμες..απο 60 μεχρι ~150 ευρο  αναλογος το μαγαζι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει TC αλλά προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθώς το TC δεν μου βελτιώνει το άτμισμα προσωπικά. Πιό πολύ με ενδιαφέρει ότι χρησιμοποιεί 2x18650 όπως το Sigelei μου για αυτονομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε λιγη υπομονη να παρεις το ipv d2. μικρο , πανισχυρο , ελεγχος θερμοκρασιας και πολλα αλλα καλουδια σε πολυ χαμηλη τιμη!!

 

Πότε το περιμένουμε αυτό;

Τα άλλα που μου έδωσες, ξεφεύγουν πολύ ρε συ από το μπάτζετ μου. Τα λυπάμαι τόσα χρήματα.

 

Βέβαια, είδα το review του Ρένου και κόλλησα πάλι με το Evic VT. Γιατί έχω κολλήσει με το συγκεκριμένο τόσο άσχημα;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρένος είναι δεν είναι πολύ φερέγγυος (σύμφωνα με πολλά που συζητούνται στα πηγαδάκια). Τεσπά, το mod έχει αρκετά προβλήματα αυτή τη στιγμή και προσωπικά με όσα έχω δει δεν θα το πρότεινα. Το πρόβλημα που δίνει φουλ τάση πολλές φορές είναι σημαντικό και επηρρεάζει δίαφορα στησίματα ενώ τα προβλήματα με το TC κάνουν την εμπειρία μέτρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου γειώνεις τον Ρένο. Χωρίς αυτόν 90% θα ήμουν ακόμη στο Κ.Τ.  :P

 

Το ipv d2 που μου ανέφερε ο disco παραπάνω, φαίνεται ωραίο, απλά ελπίζω να μην αργήσει να κυκλοφορήσει. Θα κοιτάξω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα με την pioneer4you.

εχουν δεχτει προπαραγγελιες, τις επομενες μερες ξεκειναν τα shipping.

 

εγω απο το ipv4 που ειχα τρελαθει να παρω , κλεινω στο d2 και το περιμενω πως και πως σε τιμη κατω των 90 για ελλαδα.

 

υπομονη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης τον ρενο τον αντιπαθω.εχει πει αρκετά σωστά πράγματα, αλλα δυνηθως κατευθεινει τα review του με συμφέροντα αλλων.

 

Επισης ολο το υφακι του δεν μου αρεσει καθολου...

ξερεις..το παιδι του λαου και καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις δεν είπα οτι είναι ο καλύτερος έλληνας reviewer,απλά προσωπικά χωρίς αυτον ίσως να μην είχα μπει στο τρυπακι του ηλεκτρονικού.

 

Το πιο πανω το είπα αστειευόμενος, αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...