Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σκέφτομαι για μια σχετικά φθηνή μπαταρία μεταβλητής τάσης. Να πάρω vision spinner 2 1650mAh που τη βρίσκω στο 20άρικο? Να πάρω kanger evo vv 1600 στα 26? Kάτι άλλο με μαξ τιμή τα 30 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιμαι αναμεσα σε :

 

1> kanger protank3 με dual coil

2> aspire nautilus mini με απλη vertical αντισταση BVC

3> aspire nautilus με διπλη αντισταση BDC (dual coil)

 

Με ενδιαφερει ο πλουσιος ατμος περισοτερο!

Τι μου προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι για μια σχετικά φθηνή μπαταρία μεταβλητής τάσης. Να πάρω vision spinner 2 1650mAh που τη βρίσκω στο 20άρικο? Να πάρω kanger evo vv 1600 στα 26? Kάτι άλλο με μαξ τιμή τα 30 ευρώ?

Φιλε μου εγω εχω την vision spinner 2. Ειναι αρκετα καλη και φθηνη λυση για ερασιτεχνες ατμιστες! Τωρα αν θες κατι ποιο εξελιγμενο ας πουν την γνωμη τους και τα παιδια εδω στο φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παλαιότερα istick mini, αλλά δεν μου άρεσε που ήταν τόσο μικρό στο πιάσιμο για το χέρι μου και το έδωσα γιατί σταμάτησα τότε το ηλεκτρονικό. Τώρα πριν λίγο καιρό βρήκα σπίτι 2 απλές μπαταρίες και κάνω τη δουλεία μου αλλά όταν δοκίμαζα τις γεύσεις που κάνω σε κατάστημα που ήταν με istick 30αρια και άλλες δυνατές μπαταρίες, γινότανε πιο γρήγορα η ''καύση'', ενώ με τις 650 που έχω ρουφάω πρώτα 2-3 και κρατάω το κουμπί μέχρι να πάρει καλά. Αυτό θέλω να τελειώσει, γιαυτό ψάχνομαι. Αν γίνεται άμεσα με την spinner ας πάω σε αυτή που είναι και φθηνή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεσ για κανα μεταχειρισμενο mod box.

Δεν θα πήγαινα για ego style μπαταρια.ακομα και η 1600αρα μερα δεν θα δου βγαζει..κακα ρεύματα, καιτο μεγάλο μειονέκτημα που πρεπει να βγάζεις ατμοποιητη για να την φορτισεις.εχτρα φορτιστη πρεπει να κουβαλας κλπ..

Ψαξε για κανα φθηνο mvp η istick30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 20αρη ειχε πολλα προβληματα..δεν θα το ρισκαρα.

και πολλα κλουπορακια εχει φθηνα.δες το

 

Εκτος απο τα γνωστα φορουμ-site με αγγελιες δες και στο car.gr ειχα δει καποια φθηνα ηλεκτρονικα τσιγαρα εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είδα και στο car πριν λίγο. Κάτι έχει αλλά μη φανταστείς... πιο πολλά έχει στο μεταχειρισμένες ατμομηχανές στο facebook. Στο e-kapnisma δεν έχω φτάσει των αριθμό των 50 πόστ για να έχω πρόσβαση στις αγγελίες του.

 

Θα ψάξω γενικά να δω τί και πώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου προτεινετε ενα ελληνικο σαιτ με ηλεκτρονικα τσιγαρα αξιοπιστο? 

απο που εισαι?εχει ενα σωρό .. αν googlareis θα βρεις πολλά

Εγω πρόσφατα παράγγειλα απο το madvape.gr αψογοι..

τωρα και αυτο απο τιμές ειναι σουπερ http://www.cleansmoke.gr/την επομεη θα πάρω απο κει.

 

Εγω ,εχω subtank mini , για καβάτζα τι 2ο ατμοποιητή μπορώ να πάρω να χω? θελω φθηνό και styled παει για 2ος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου προτεινετε ενα ελληνικο σαιτ με ηλεκτρονικα τσιγαρα αξιοπιστο? 

Θα μπορούσε να κοιτάξεις και στο http://www.e-smokers.gr  Έχει μεγάλη ποικιλία πάνω ηλεκτρονικό τσιγάρο και πολύ χαμηλά μεταφορικά για όλη την Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...