Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τον θέλεις για πνευμονικές, έχω έναν Aromamizer και κάθεται :D Λόγω κατασκευής είναι πρακτικά αδύνατον να στάξει υπό συνθήκες φυσιολογικής χρήσης (εκτός αν προσπαθήσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βάση για Subtank Mini μπορούμε να βρούμε Ελλάδα κάπου;

 

Δεν μιλάω για την RBA βάση, μιλάω για ολόκληρο το κάτω μέρος,

αυτό δηλαδή:

 

https://www.fasttech.com/products/2752900

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάση για Subtank Mini μπορούμε να βρούμε Ελλάδα κάπου;

 

Δεν μιλάω για την RBA βάση, μιλάω για ολόκληρο το κάτω μέρος,

αυτό δηλαδή:

 

https://www.fasttech.com/products/2752900

λιγο που το ψαξα σε βρηκα , αν κανεις 2-3 τηλ σε καποια μαγαζια ισως σε εξυπηρετήσουν αλλα αν ειναι να δωσεις κανα 15αρι παιρνεις και εναν μτχσμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάση για Subtank Mini μπορούμε να βρούμε Ελλάδα κάπου;

 

Δεν μιλάω για την RBA βάση, μιλάω για ολόκληρο το κάτω μέρος,

αυτό δηλαδή:

 

https://www.fasttech.com/products/2752900

 

Άααν μπορείς να περιμένεις μέχρι να πάρω τον τρίτωνα μπορώ να στον κρατήσω :) Είναι η V2 όμως, με τις τέσσερις επιλογές εισαγωγής αέρα μόνο από τη μια πλευρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι, βάλε μου και άλλα στο μυαλό να χτυπιέμαι που δεν μπορώ να πάρω και αυτόν :P

 

In other news, πρώτα σχόλια με το sx mini κάργα θετικά :) Απλά πρέπει να βρω μια ατλαντίδα ή, ακόμα καλύτερα έναν τρίτωνα, μιας και ακούω/διαβάζω/το ένοιωσα και από πρώτο χέρι ότι τα nickel coils του subtank mini ζορίζονται αρκετά σε υψηλά joule και θερμοκρασίες :(

 

Ακόμα και σε «χαμηλά» 25J και 150C πάντως η διαφορά στο άτμισμα μου είναι τεράστια, σε σύγκριση με τα nickel coils στο iStick. Άντε να πάρω σύρμα νικελίου να στήνω δικές μου για ακόμα καλύτερα* αποτελέσματα.

 

(δικές μου και καλύτερα αποτελέσματα, λέεεεμε τώρα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από 6 μήνες nautiluc mini + istick30w που πας για νέα εμπειρία? sx mini? γενικά για να ανέβεις κατηγορία σε μπαταρία + ατμοποιητή (όχι επισκευάσιμο αλλά με ανταλακτικά) υπάρχει τίποτα της προκοπής? (είτε από ελλάδα είτε από fasttech ξέρω γω). ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από ναυτίλο μίνι και iStick 20W πήγα σε subtank mini και iStick 50W (αν και θα πρότεινα το 30ρι). Οι πνευμονικές του subtank ανέβασαν αρκετά την ατμιστική μου εμπειρία, αλλά δεν είναι για όλους, δεν το λέω με την ελιτίστικη έννοια, απλά δεν αρέσουν σε όλους.

 

Έχει υπόψη σου επίσης ότι αν πας σε πνευμονικές, με το «καλημέρα» ρίχνεις τη νικοτίνη σου -τουλάχιστον- στο μισό. Εγώ έκανα 9ρα και πάνω από 3ρα σε πνευμονική δεν μπορώ να κάνω. 

 

Για έλεγχο θερμοκρασίας δεν είναι ανάγκη να πας στο sx mini, εκτός αν έχεις φάει κόλλημα μαζί του, έχεις μαζέψει ατμιστικά εδώ και χρόνια και τα πουλήσεις όλα μαζί για να βγάλεις το κόστος :P Για το iStick 40W γενικά διαβάζω καλά λόγια, ενώ λίγο πιο ακριβό (still, στη μισή τιμή του sx) είναι το dna40.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για istick 40άρι και gs-tank σκεφτόμουν να σου πω την αλήθεια ως κάτι πιο καλό. δεν ξέρω όμως κατά πόσο αξίζει σαν ατμοποιητής + που τα βρίσκω original και τα 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταία ερώτηση. έχουμε κανέναν που να πήρε πρόσφατα από fastrack μιας και ανάλογα την περίοδο έχει παίξει από 3-4 εβδομάδες έως και 2 μήνες η αποστολή (για να δούμε στα περίπου πόσο είναι αυτήν την περίοδο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...