Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα καταλαβες απλα εγω δεν το διατυπωσα σωστα.σου βαζω τα λινκ γιατι τωρα μπηκα απο υπολογιστη.

λοιπον πηρα ηδη μια 10-αδα απο αυτα : https://www.fasttech.com/p/1424403

τα εχω στο σπιτι και ειναι μια χαρα γιατι φτιαχνω και δικα μου υγρα.επισης ειναι πολυ καλα αν χρησιμοποιεις drippers γιατι με τα αλλα το μισο υγρο μου επεφτε εξω.θα παραγγειλω αλλη μια 10-αδα.

επισης σκεφτομαι να παρω και αυτα : https://www.fasttech.com/products/2081401

αυτα θα τα εχω για εξω γιατι το σχημα τους βολευει να μπαινουν στην μεσα τσεπη απο το μπουφαν.

 στο αλλο θεμα επειδη ειναι διαφανη.απο οσα εχω διαβασει οταν φτιαχνεις ενα υγρο το αφηνεις να ωριμασει σε σκοτεινο μερος να μην το βλεπει το φως δηλαδη.τα κλαυτερα ειναι τα καραμελε(καφε) μπουκαλακια αλλα απο την στιγμη που τα δικα μου τα βγαζω απο τα σκοταδια μονο για να γεμισω δεν νομιζω να εχω προβλημα(αν κανω λαθος ή αν γνωριζει καποιος περισσοτερα ας βοηθησει).

αυτο το μεταλλικο για να εχει τοσες κριτικες κακο δεν θα ειναι.απλα δεν γνωριζω την διαφορα του να παρεις την 5-αδα που ανεβασα με 2 ευρω με το να δωσεις 13 ευρω για το αλλο.επειδη εχει καλη κατασκευη?επειδη δεν θα εχει διαρροες?προσωπικα δεν γνωριζω.οποιος ξερει ας βοηθησει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το νικελιο παιζει με ελεγχο θερμοκρασιας.το modακι το συγκεκριμενο δεν εχει.κοιτας για αλλες κεφαλες ή για αλλο mod.επισης πρεπει να μας πεις και τι του αρεσει να ατμιζει.θελει πνευμονικες ή σφιχτες? γιατι μπορει να μην του αρεσει και ο ατμοποιητης.επισης το μοντ υποστιριζει απο 0.2 αντιστασεις και πανω.αρα τις 0.15 δεν θα τις παιξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μέρα με το joyetech min+tron-s και μπορώ να πω ότι ευχαριστιέμαι το άτμισμα περισσότερο από το κάπνισμα.σύννεφο το ντουμάνι.

το μόνο κακό είναι ότι πρέπει να ξοδέψω αρκετά χρήματα για να βρω τι μου αρέσει σε γεύση.Αρκετά ικανοποιημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το νικελιο παιζει με ελεγχο θερμοκρασιας.το modακι το συγκεκριμενο δεν εχει.κοιτας για αλλες κεφαλες ή για αλλο mod.επισης πρεπει να μας πεις και τι του αρεσει να ατμιζει.θελει πνευμονικες ή σφιχτες? γιατι μπορει να μην του αρεσει και ο ατμοποιητης.επισης το μοντ υποστιριζει απο 0.2 αντιστασεις και πανω.αρα τις 0.15 δεν θα τις παιξει

Καταλαβα και δεν γνωριζω και πολλα πανω σε αυτα, εβδομαδα ασχολουμαι.Θα τον ρωτησω πανω σε αυτο πνευμονικες ή σφικτες. Οσον αφορα τον ατμοποιητη τον ειδε απο ενα αλλο παιδι οπως και το mod....Προτεινεται πανω σε αυτο το mod συνδιασμους.....Ευχαριστώ πολυ για την πληροφορηση :) ;) :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σας φαινεται αυτο το σετακι ;;; δεν ειναι για εμενα ειναι ενος φιλου....Ευχαριστω

οχι φιλε μου δεν ειναι καλο!μπορεις και καλυτερα

 

το mod , εχει θεματα. γενικα ειναι και πολυ παλιο. δες για το eleaf 60w , η το vtc mini. (θα χρειαστει μια μπαταρια ξεχωριστη , που ειναι απο πολλες αποψεις θετικο , με κοστος περι τα 10ευρο)

για ατμοποιητη θα μπορουσες να το κρατησεις , αλλα παρε τις απλες κεφαλες  οχι τις ni200 (οχι styled , και οχι μονο για τις κεφαλες αλλα για ολα τα προιοντα σου , γιατι τα styled ειναι μαιμου και δεν ξερεις κατα ποσο αξιοπιστα μπορουν να ειναι η αν θα δουλεψουν καν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια λιγη βοηθεια.το ξαναγραφω επειδη μαλλον δεν το ειδατε το μηνυμα. κλωνο bellus,billow v2,zephyrus(zephyrus v2) ? θελω να κανω παραγγελια και δεν μπορω να αποφασισω και καιγομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει το παρακατω σετακι ;; απο θεμα μπαταριας απο οτι βλεπω δεν διαθετει, οποτε τον αγοραζουμε ξεχωριστα, προτεινεται αν γινεται μια, επισης κεφαλες.
Ευχαριστώ (δεν γνωριζω και πολλα πανω στο Ηλεκτρονικο τσιγαρο :( )

post-298437-0-95187200-1455128075_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...