Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια πειτε κανενα σαιτ τυπου fasttech που να δεχεται paypal.Ζαχαρωνω τον Triton 2 mini της  Aspire.Δε με πειραζει να περιμενω αρκετο καιρο εαν ειναι να τον παρω φτηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια πειτε κανενα σαιτ τυπου fasttech που να δεχεται paypal.Ζαχαρωνω τον Triton 2 mini της  Aspire.Δε με πειραζει να περιμενω αρκετο καιρο εαν ειναι να τον παρω φτηνα.

 

Δεν έχει να κάνει με ποιο site δέχεται Paypal, όλα δέχονται. Υπάρχουν capital controls αυτήν την στιγμή στην χώρα, κανένα site δεν μπορεί να τα παρακάμψει. Σε όλα πρέπει να είσαι είτε τυχερός και να περάσει η συναλλαγή, είτε να κάνεις τις γνωστές πατέντες με το paypal balance.

 

 

Δεν υπάρχει λόγος να μπούμε καν στην κουβέντα. Όταν ο άλλος έχει λογική "καλύτερο το τσιγάρο κι' ας μου φάει 10 χρόνια από την ζωή μου" ή "βρε όλα ίδια είναι, τα ίδια σκατά" (έκανε έρευνα προφανώς ο γιατρός και κατέληξε σε συμπέρασμα), δεν υπάρχει λόγος να αντιπαρατεθείς. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του σύμφωνα με τα μυαλά που κουβαλάει.

 

Για την έρευνα δεν μπορούμε να πούμε κάτι ακόμα, προφανώς μιας και είναι σε εξέλιξη και το δείγμα είναι τόσο μικρό, τι να πούμε.

Ακόμα και αν ισχύουν στο 100% τα όσα ισχυρίζεται μέχρι στιγμής, ότι "το ηλεκτρονικό κάνει τους χρήστες πιο επιρρεπείς σε ασθένειες και μολύνσεις λόγω μειωμένης ανοσολογικής απόκρισης"...είναι κάτι που το ζυγίζεις και βλέπεις. Αν το σύμπτωμα είναι να κρυολογώ π.χ. 2-3 φορές τον χρόνο παραπάνω, κάποιος πιστεύω θα έλεγε αξίζει σε σχέση με το κάπνισμα.

 

Το κακό με αυτές τις έρευνες είναι ότι προφανώς είναι πολύ νωρίς για αναλυτικά αποτελέσματα και έτσι το απλά "μειώνει το ανοσολογικό" δεν λέει πολλά. Και ο HIV κάνει το ίδιο. Το κάνει στον ίδιο βαθμό το ηλεκτρονικό; Μακρυά τότε!! Σε κάνει να κρυολογείς μια φορά παραπάνω τον χρόνο; Ας πάει και το παλιάμπελο λέω εγώ.

 

Μόνο που αναφέρει το diacetyl όμως πάλι και την "αποφρακτική βρογχιολίτιδα, μία σοβαρή πάθηση των πνευμόνων", με κάνει να μην δίνω πολλή σημασία στην έρευνα. Έλεος πια με το διακετύλιο, έχει καταντήσει το ίδιο γραφικό με το "μα καλά, υγρά μπαταρίας βάζεις στον οργανισμό σου;;".

 

Βρίσκω τρομερό ενδιαφέρον το μίσος και την σκατοψυχιά που βγάζουν πολλοί πάντως απέναντι στο ηλεκτρονικό. "Ας βγάλουν καρκίνο με το ηλεκτρονικό" εύχεται ο άλλος "αρκεί το παθητικό να μην κάνει κακό σε μένα, αυτό με ενδιαφέρει".  :mellow:

 

"Με το κάπνισμα απλά πληρώνεις για να πεθάνεις" συμπληρώνει ο τρίτος, μη έχοντας καταλάβει προφανώς καν που βρίσκεται και για τι μιλάνε οι υπόλοιποι, αλλά να πει φυσικά την γνώμη του. 

 

"Εγώ λέω να σταματήσετε να καπνίζετε όλοι και να αφήσετε τις μαλακίες, αν έχετε τάσεις αυτοκτονίας δεν σας φταίμε εμείς!", προφανώς συμφωνεί με τον αποπάνω φίλο το 4ο τσακάλι της παρέας.

 

:rolleyes: 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πειτε κανενα σαιτ τυπου fasttech που να δεχεται paypal.Ζαχαρωνω τον Triton 2 mini της  Aspire.Δε με πειραζει να περιμενω αρκετο καιρο εαν ειναι να τον παρω φτηνα.

 

γιατι δεν μπορεις να το παρεις απο φαστεκ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν μπορεις να το παρεις απο φαστεκ/

 

Μπορω (μαλλον) αλλα θα ηθελα να δω τι τιμες παιζουν και σε αλλα  site τετοιου τυπου.Ας πουμε στο gearbest  το βρισκω πχ 5 δολλαρια φθηνοτερο.Αλλα εκτος απο αυτα τα δυο δεν ξερω αλλα τετοια κινεζοσαιτ και ελεγα εσεις που τα εχετε ψαξει πιο πολυ να μου προτεινετε κανενα, ετσι για να συγκρινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παροτι η ερευνα βρίσκεται σε εξέλιξη,ο πομπώδης και πιασάρικος τίτλος που θυμίζει κιτρινίλα ,προς ποιό σκοπό ακριβώς;Να βγάλει από το κουκούλι ξανά τους ορθόδοξους "αντικαπνιστές- αντιατμιστές" με τα γελοιωδέστατα επιχειρήματά τους, ή να δικαιώσει τους καπνιστές και τις πολυεθνικές του καπνού(και της υγείας γιατί όσοι περισσότεροι νοσούν τόσο το καλύτερο);

ΥΓ:εμεις που καταστρέψαμε τόσο εγκεφαλικά κύτταρα διαβάζοντας τα σχόλια στο ινσόμνια ποιός θα μας αποζημιώσει;Για τη δικιά μας την υγεία δε νοιάζεται κανεις πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ του eleaf istick basic και του ijust start plus ποιο θα επιλεγατε;Προοριζεται για την μητερα μου η οποια τωρα εχει ενα nobacco epsilon 650 και θελει να το αλλαξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω (μαλλον) αλλα θα ηθελα να δω τι τιμες παιζουν και σε αλλα  site τετοιου τυπου.Ας πουμε στο gearbest  το βρισκω πχ 5 δολλαρια φθηνοτερο.Αλλα εκτος απο αυτα τα δυο δεν ξερω αλλα τετοια κινεζοσαιτ και ελεγα εσεις που τα εχετε ψαξει πιο πολυ να μου προτεινετε κανενα, ετσι για να συγκρινω.

 

http://www.3fvape.com/

http://www.efun.top/

http://focalecig.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι μου προτείνετε να ξεκινήσω; Κάνω 2 χρόνια στριφτά.

 

Επίσης, τι διαφορά έχει αυτό :

 

http://www.dna-pharmacy.gr/ell/product/Nobacco-Set-Epsilon-BDC-1100-Black

 

 

Με αυτό : http://www.dotshop.gr/category-1/set-istick-30w-melo/ ; Γιατί αυτό έχει τέτοιο σχήμα ;

 

(Με βάση το σχήμα τα επέλεξα.)

 

 

Θα προτιμούσα ηλεκτρονικό τσιγάρο σαν το πρώτο.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι μου προτείνετε να ξεκινήσω; Κάνω 2 χρόνια στριφτά.

 

Επίσης, τι διαφορά έχει αυτό :

 

http://www.dna-pharmacy.gr/ell/product/Nobacco-Set-Epsilon-BDC-1100-Black

 

 

Με αυτό : http://www.dotshop.gr/category-1/set-istick-30w-melo/ ; Γιατί αυτό έχει τέτοιο σχήμα ;

 

(Με βάση το σχήμα τα επέλεξα.)

 

 

Θα προτιμούσα ηλεκτρονικό τσιγάρο σαν το πρώτο.

 

Ευχαριστώ.

απλά μακριά από το πρωτο έτσι απλά.Πόσο καπνίζεις την ημέρα;

Η ερευνα είναι χρηματοδοτούμενη απο φαρμακοβιομηχανία που προωθεί τσιχλες και εμπλαστρα με νικοτίνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο καλό Modακι με ενσωματωμένη μπαταρία έχετε να προτείνετε. Είδα τ istick 50w αλλά διάβαζα ότι είχε προβλήματα με το Fire Button σε πολλούς. Κάποιος που να το έχει να πει εντυπώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά μακριά από το πρωτο έτσι απλά.Πόσο καπνίζεις την ημέρα;

 

Η ερευνα είναι χρηματοδοτούμενη απο φαρμακοβιομηχανία που προωθεί τσιχλες και εμπλαστρα με νικοτίνη.

 

Το πολύ 10. Συνήθως 6-7.

Γιατί όμως; Συγκεκριμένα απ'το πρώτο ή γενικά τέτοιο είδος(λεπτό) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολύ 10. Συνήθως 6-7.

Γιατί όμως; Συγκεκριμένα απ'το πρώτο ή γενικά τέτοιο είδος(λεπτό) ;

γενικα απο το ειδος :)

 

αφου ειναι τεχνολογια 5ετιας και πληρως ξεπερασμενη.

 

με αλλα λογια πεταμενα λεφτα.

 

αν δεν θες κατι ακριβο , αυτη την στιγμη, πας σε μια μπαταρια eleaf 40w και καποιο ατμοποιητη eleaf gs air m .

 

γι μενα το παραπανω ειναι για πρωταρι που δεν θελει να διαθεσει αρκετα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...