Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλη μια ερωτηση.

Αξιζει να παρω εργοστασιακό ατμοποιητη και να επισκευαζω που και που τις αντιστασεις του?

πολυ μανουρα εχει.

παλια που δεν υπηρχαν τα τανκ που δεχοταν και rda και ετοιμες , τοτε το καναμε.

 

να ξερεις δεν θα εχεις 100% επιτυχεια σε ολες τις κεφαλες που θα ανακατασκευαζεις.

 

ποιον ατμοποιητη θελεις να παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω καταληξει σε ego one και δεν μ φανηκε πολυ δυσκολη η ανακατασκευη μιας αντιστασης.

ο subtank mini πολυ μεγαλος μ φαινεται :/

ο nano ειναι ωραιος αλλα δν ειναι επισκευασημος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου καθεται μια χαρα και στο vtc mini και στην ijust 2 αλλα αυτα ειναι γουστα.εγω στον προτεινω γιατι εχει και εργοστασιακες αν βαριεσαι να στριβεις αλλα μπορεις να κανεις και μονος σου οπου θα εχεις καλυτερο αποτελεσμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα το temp control ειναι σε νηπιακο σταδιο..εχει ακομα :)

 

τετοια προβληματακια παντα υπαρχουν..

Α, μάλιστα. Οπότε μάλλον δεν ήταν δικό μου σφάλμα.

 

Ρε σεις, σε έναν Nitecore D2 που έχω, το είχα βάλει να φορτίζει μία από τις μπαταρίες μου. Γύρω στο 6ωρο πήγα να δω που βρίσκεται και είδα ότι το mode από Li-ion είχε γυρίσει σε LiFeP04. Μου το έχει ξανακάνει άλλη μία φορά πολύ παλαιότερα και από τότε πάντα προσέχω σε τι Mode θα μπει πριν το αφήσω να φορτίζει, αλλά αυτή τη φορά άλλαξε ενώ ήδη τη φόρτιζε σε Li-ION. Τι πρωτοβουλία ήταν αυτή;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο πειρασμό για full ανανέωση εξοπλισμού αυτές τις ημέρες.

Griffin
Crius
Lush
RX200

HE4 & VTC5

Όταν έρθουν με το καλό θα ποστάρω εντυπώσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από φορτιστες τι γνώμες έχουμε ?

Nitecore um20 vs d2 vs xtar vc2plus ?

εχω τον um20.

καλος ειναι , μικρος φορητος , αλλα θελει να εχεις καλο usb power supply. 2A για να φορτιζει και τις 2 γρηγορα.τον ειχα παρει πολυ φθηνα.

στα αρνητικα οτι δεν μπορεις να επιλεξεις με το χερι με ποσα Α να φορτιζουν οι μπαταριες , παρα μονο αν βαλεις μικρο usb power supply. ενας usb φορτιστης με 1Α εξοδο ,θα φορτιζει τις μπαταριες με 0.5Α ταυτοχρονα, ενας με 2Α θα φορτιζει καθε μπαταρια με 1Α την ιδια στιγμη(θεωριτικα χα).

επισης δεν περνει 26χχχ μπαταριες και δεν φορτιζει NiMh , AAA που καποιοι λενε οτι φορτιζει, λανθασμενα.

 

 

αν δεν εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη δες για vc2 , ακουω συνεχεια πολυ καλα λογια για τον συγκεκριμενο

φορτιζει τα παντα απο μπαταριες (δεν ειμαι σιγουρος αν υποστηριζει και λειτουργεια power bank)

εχει εισοδο 2.1Α. φορτιζει ειτε με 0.5Α ειτε με 1 Α εχει κουμπι για να διαλεξεις.

απλα κ εδω θες καλο τροφοδοτικο οπως και με τον um20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες θελω να παρω αυτο, το δοκιμασα απο γνωστο και μου αρεσε. Τι αλλο θα χρειαστω περα απο το mod?

Να συμπληρώσω οτι δεν εχω ασχοληθει ποτε με το ηλεκτρονικο τσιγαρο, οποτε αν γινεται λιγο αναλυτικα :-)

 

https://www.fasttech.com/products/3032/10011027/2152103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..πριν 2 μερες πηρα ηλεκτρονικο τσιγαρο και εχω βαλει μια φορα μονο αρρωματικο υγρο και εχει 9mg/ml νικοτινη καθε φορα που τελειωνει το υγρο πρεπει να καθαριζω το ηλεκρεονικο τσιγαρο?  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , θελω να παραγγειλω απο αυτο το site https://www.fasttech.com/

 

Μπορει να μου πει καποιος που εχει παραγγειλει απο το συγκεκριμενο να μου πει σε ποσες μερες τα παραλλαμβανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...