Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 ευρω τα 30 μλ ??? Δε παιζει, τα πιο ακριβα που εχω κανει beard vape 19$/30ml και νομιζω θεωρουνται τοπ παντου μαζι με one hit wonder 60$/180ml, τα ετοιμα υγρα διαφωνω οτι ειναι για τους φραγκατους, απο που προκυπτει αυτο ? εγω παιρνω ετοιμα 4-6μλ κανω την μερα και μια χαρα την παλευω με one hit k yaelliq etc, τωρα ο φιλος τι λεει δε καταλαβαινω

 

Τί δεν παίζει ρε συ, και το λινκ σου έβαλα από το κατάστημα. :D :D

 

Καμιά ανακρίβεια δεν ειπώθηκε. Υπάρχουν κάποια φτηνά καταστήματα που πουλάνε φτηνά υγρά, o Ισραηλινός ο Yaelig π.χ., αλλά αυτά δεν είναι τίποτα σοβαρά υγρά, 1 άρωμα "μπανάνα", "φράουλα", "καφές", κτλ., τα πολύ απλά, ακόμα και ο πιο άσχετος DIYer στα φτιάχνει στο 1/3 της τιμής. Δεν κάνει κάτι μαγικό ο Yaeliq, ό,τι κάνουμε και εμείς κάνει, παίρνει ένα άρωμα,vg,pg και τα ανακατεύει, απλά δεν πουλάει τρέλα να στο παίζει "premium" και μυστική συνταγή κτλ. γι' αυτό στο δίνει και σε λογική τιμή.

 

Τα One Hit Wonder πάλι, φτηνά δεν τα λες, 55 και 70 ευρώ έχουνε τα 100/180 ml αντίστοιχα.

 

http://www.e-smokers.gr/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%82/one-hit-wonder/

 

+ το ότι δεν είναι και τίποτα υγράρες, απλά είναι πίτα στο sweetener και κολλάς. Για κάποια από αυτά υπάρχουν συνταγές που τα βγάζεις καρμπόν.

 

Μακάρι να υπήρχε η τέλεια λύση, και εγώ καμία όρεξη δεν έχω να έχω 200 μπουκάλια σαν τον τρελό και να αποθηκεύω με τα λίτρα vg/pg/nic. Και εγώ τα έτοιμα προτιμώ, πάω, τα σκάω, μια χαρά. 

 

Και αν κάποιος ξαναλέω κάνει 2-3 ml την μέρα, οκ, προσωπικά δεν μπορώ και καλό και και οικονομικό υγρό ΔΕΝ έχω βρει, καλό έχω βρει, οικονομικό έχω βρει, συνδυασμό και των 2 καλύτερο από DIY, όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

one hit wonder ειναι πολυ καλα, δε ξερω τι εχεις δοκιμασει αλλα myman ειναι το καλυτερο παγωτο που εχω ατμισει κ εχο δοκιμασει αρκετα, yaeliq μπανανα και βανιλια πολυ καλα, απλα οπως τα λες αλλα με 20$/100μλ value for money, δε λεω οτι τα ετοιμα ειναι καλυτερα προς Θεου, αλλα υπαρχουν πολυ καλες περιπτωσεις, τωρα τα 40$/30μλ ειναι για γελιο πραγματικα και δεν την ξερω καν την εταιρεια, Σουηδια που ειμαι το 90% ατμιζει beard vape, one hit wonder, yaeliq, suicide bunny (δε μου αρεσουν καθολου), κ Whip'd που η φραουλα τους ειναι απιστευτα yummy 20$/60ml

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω να βρω φτηνη (και καλη) VG μηδενικη βαση 1 η 2 λιτρα πριν πεσουν τα vaping control  :-D

καποια προταση καποιος, που να εχει παρει λιτρο?

Απο κεντρο αθηνας η σχετικα νοτια  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω να βρω φτηνη (και καλη) VG μηδενικη βαση 1 η 2 λιτρα πριν πεσουν τα vaping control  :-D

καποια προταση καποιος, που να εχει παρει λιτρο?

Απο κεντρο αθηνας η σχετικα νοτια  B)

 

Ακριβώς στην πλατεία Ομονοίας, απέναντι από το Hondo's (3ης Σεπτεμβρίου, αν θυμάμαι καλά) είναι ένα φαρμακείο. Δε θυμάμαι επωνυμία αλλά ένα είναι στο συγκεκριμένο σημείο. Από 'κει είχα πάρει από 1 κιλό vg και pg τού συνδέσμου και πλήρωσα συνολικά κάτι λιγότερο από €11,00 κανονικά με απόδειξη.

 

Δεν ξέρω αν είναι συγκριτικά καλή τιμή, αλλά εμένα εντάξει μού φάνηκε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια νεος ατμιστης 3 ημερων εχω παρει το pico mega με ατμοποιητη το fumytank mini 3. Ηθελα να ρωτησω ξερει κανεις για αντιτστασεις πιο οικονομικες απο 3 ευρω τη μια απο ελλάδα ή εξωτερικό? Ατμιζω τωρα με μια eleaf του 1 Ohm. Προτεινετε πιο χαμηλη ή πιο υψηλή και για ποιους λόγους? Σε ενα αλλο φορουμ με προτειναν να παραμεινω σε 1 Ohm αλλα να προτιμησω της fumytech που βρισκω μόνο σε ελλάδα  στα 3 ευρω τη μία. Επισης φιλοι ατμιστες για να με βοηθησουν στο ξεκινημα με κανανε δωρο υγρα της natura poy εμενα με φαινοντε ωραια σε γευση ποια η αποψη σας για αυτα τα υγρά? Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yaeliq μονο παραγγελια? Δεν υπαρχει στα καταστηματα της Ελλαδας?

 

Μόνο απ' έξω. Γενικά δε λένε και πολλά τα υγρά του. Απλά ατμίζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότειν να διαβάσετε λίγο στα φόρουμ να δείτε και βίντεο και να αρχίσετε να φτιάχνετε τα υγράκια σας.Ιστοσελίδες με συνταγές υπάρχουν πολλά.Βρείτε τι σας αρέσει και βουρ.1 χρόνο ατμιστής και έχω πάρει 5 μπουκαλάκια σε έτοιμο και αυτό γιατι δεν υπάρχει η συνταγή.Το diy υγρό σου βγαίνει πολύ φθηνό.Βέβαια μόλις ξεκινήσει ο νέος νόμος θα είναι ακριβό και αυτό.Ευτυχώς έχω κάνει την καβάβτζα μου σε βάση θα πάρω και vg pg από φαρμακείο και μετά από 2 χρόνια το συζητάω πάλι αν ακόμη είμαι στον ατμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο απ' έξω. Γενικά δε λένε και πολλά τα υγρά του. Απλά ατμίζονται.

Αυτο, ειναι μετρια αλλα ατμιζονται, εγω ξεκινησα με το mother milkshake και πηγα μπανανα/βανιλια που τα θεωρω τα καλυτερα του, γενικα τα προτεινω επειδη ειναι φτηνα, απλα με λιγο steeping παραπανω δινει πολυ καλυτερη γευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο, ειναι μετρια αλλα ατμιζονται, εγω ξεκινησα με το mother milkshake και πηγα μπανανα/βανιλια που τα θεωρω τα καλυτερα του, γενικα τα προτεινω επειδη ειναι φτηνα, απλα με λιγο steeping παραπανω δινει πολυ καλυτερη γευση

για την βανίλια έχω και εγώ πολύ καλή άποψη, χτες μάλιστα έκανα πάλι παραγγελία .

Το steeping που αναφέρεις είναι η ΄΄ιστορία΄΄ με 3 δολάριαπου έχει ως extra ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την βανίλια έχω και εγώ πολύ καλή άποψη, χτες μάλιστα έκανα πάλι παραγγελία .

Το steeping που αναφέρεις είναι η ΄΄ιστορία΄΄ με 3 δολάριαπου έχει ως extra ?

 

Αυτό το εξτρα είναι το άρωμα που χρησιμοποιείς αν θέλεις ώστε να ενισχύσεις την γεύση του υγρού που παρήγγειλες.

Steeping εννοεί την διαδικασία ωρίμανσης του υγρού κατά την οποία δένουν τα συστατικά και αναδεικνύεται η γεύση στο μέγιστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το εξτρα είναι το άρωμα που χρησιμοποιείς αν θέλεις ώστε να ενισχύσεις την γεύση του υγρού που παρήγγειλες.

Steeping εννοεί την διαδικασία ωρίμανσης του υγρού κατά την οποία δένουν τα συστατικά και αναδεικνύεται η γεύση στο μέγιστο.

οχι η γεύση με έχει αφήσει ικανοποιημένο, δεν θα ήθελα μάλλον παραπάνω.

Για το steeping έχεις  δίκιο,σε σχέση με την αρχή νομίζω ότι τώρα που είναι στο τέλος η γεύση είναι καλύτερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, γρήγορη ερώτηση για το αδελφάκι μου που ψάχνει οικονομικό και μικρό σε διαστάσεις μοντάκι, πάντα με αφαιρούμενη 18650. Παίζει μεταξύ τού pico και τού aster τής eleaf. Εκτός από το διαφορετικό σχέδιο, λειτουργικά και από πλευράς χαρακτηριστικών, έχουν διαφορές; Υπάρχει λόγος να προτιμήσει κάποιο απ' τα δύο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...