Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

Κατέληξα στον digiflavor siren, μετά από αρκετά θετικά σχόλια που είδα.  

...

 

Για επόμενη αγορά ρίξε μια ματιά οπωσδήποτε και στον HCigar - Fodi F2 αφού είσαι της MTL φάσης.

 

Από τις λίγες επιλογές για MTL που παίζουν από Κίνα νομίζω είναι κυριλέ η επιλογή σου. ;)

 

Καλοάτμιστος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για επόμενη αγορά ρίξε μια ματιά οπωσδήποτε και στον HCigar - Fodi F2 αφού είσαι της MTL φάσης.

 

Από τις λίγες επιλογές για MTL που παίζουν από Κίνα νομίζω είναι κυριλέ η επιλογή σου. ;)

 

Καλοάτμιστος!

 

Ευχαριστώ φίλε! Ο Fodi F2 ήταν μία από τις εναλλακτικές επιλογές, καθώς και γι' αυτόν τα σχόλια είναι θετικότατα, αλλά με απέτρεψε η μικρή χωρητικότητα τού tank. Καταναλώνω αρκετά έως πολύ ημερησίως και, με τα 2ml, θα έπρεπε να γεμίζω συχνά, πράγμα που βαριέμαι! :-D  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έχω ακούσει και καλά σχόλια για τον Cthulhu MTL, όταν μου έρθει και δοκιμαστεί θα γράψω εντυπώσεις.

 

nikoskon, ήρθε η ώρα για τον Mad Dog.

Ένιωσα περιπετειώδης και δοκίμασα τελευταία να το ρίξω έξω και να δοκιμάσω στήσιμο διπλής στον Yuri, αλλά δεν με ήθελε.

Χάλασαν οι βόλτες στην μια πλαινή βίδα και ούτε βιδώνει ούτε ξεβιδώνει. Έχει μείνει στη μέση περίπου. :(

Ξέρουμε κανέναν τρόπο μήπως και καταφέρω και την βγάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση πηρα τον EXO rta και παιζω με clapton 0.85 απο 15-25w σε σχεση με τον cubis που ειχα, βλεπω οτι δεν μου δινει και  τοσο δυνατη γευση με το maxboro που κανω, κανω κατι λαθος ???? Εχω ακουσει οτι οι εποσκευασιμοι εχουν πολυ καλυτερη αποδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια ερώτηση και από εμένα για καλύτερη γευση πνευμονικές ή τσιγαρήσιες

 

Εγώ πάντως έχω πάνω νιχρώμ εσωτερικό νίκελ εξ. στα 0,20 με 30 βατ και δώσε πόνο λές και τρόω ντόνατσ σοκολάτας με μπανάνα.

 

Από εχθές ήρθε και ο μικρός εξωγίηνος και φυσικά όλη μέρα μόνο με αυτόν εντυπώσεις άριστες 

Επεξ/σία από palasd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 25w βγζει 4,58ν, υπαρχει καποιο συρμα για καλυτερη γευση???

Απο κλαπτον συρμα οχι.....μαλλον δεν στηνεις σωστα τοτε...δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδια δεν ξερω τι γινετε εχω κανει 3 στησιματα και καμια σχεση... Με τον cubis επερνα καλυτερη γευση και δεν με ποναγε ο λαιμος, ξυπνησα σημερα το πρωι ουτε με το τσιγαρο ετσι ο λαιμος μου... Απο ντουμανη δινει καλο αλλα δεν μπορω να τεανιξω μεγαλη τζουρα, με κεει ο λαιμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο με το cubis σταματα το γιατι θα μας παρουν με τις πετρες.ε ρε αδερφε εαν σε χτυπησε στο λαιμο σιγουρα ειναι απο λαθος στησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αδερφε συγγνωμη αλλα ειμαι νεος στον επισκευασιμο και λεω τι μου συμβαινει μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει!! Απο θεμα στησιματος εκτος απο τα hotspots υπαρχει περιπτωση να φτεει κατι αλλο ?? Να ριξω μηπως τα ωμ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν ανεβασεις μια φωτο ΙΣΩΣ καταλβω τι μπορει να φταιει.μπορει να φταιει μεχρι κ η ποσοτητα βαμβακι που βαζεις....στην αρχη θελει πολυ πειραματισμο μεχρι να το βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...