Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο.Ο οι καπνοβιομηχανιες σταζουν φραγκα βλεπω... τι κανω τωρα?

οτι εκανες και πριν ;)

 

απλα πλεον πρεπει πλεον να εισαι παρων , και να μην βασιζεσε στα online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλαρακι μια καλη λυση τα shake and vape τα 60 μελα σου βγαινουν περιπου στα 10-12

Ερωρηση θελω να παραγγειλω το SMOK ALIEN 220W απο κινα ποιο καταστημα να προτιμησω?? Εχω παραγγηλει καποια πραγματακια απο fasttech αλλα ξερετε να μου πειτε ποιο εχει καλυτερο after sale και εγγυηση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς μα δώσεις λινγκ για το shake and vape γιατί αυτο που καταλαβένω είναι ότι χρειάζεσαι και βάση οπότε τα 12 Ε δεν φτάνουν

 

¨οσον αφορά εγγύηση αφού ξέρεις οι κινέζοι στην πρώτη στραβή κάνουν τους κινέζους αυτό άλωστε πουλάνε  τα ελληνικά μαγαζία και καλά after sale

 

 

omghi2u

Νομίζω ότι τα παιδεία προσπαθούν να σου πουν ότι είναι καιρός να αρχίσεις  το DIY αλλίως ατμοποιητή με τσιγαρήσια τούρα να μην πίνει πάνω από 2 μλ . Σκέψου τον φίλο τον Akpe με τον  tfv12 που θέλει κοντά στα 20μλ την μέρα να αγοράζει και έτοιμα υγρα μπήκε μέσα με τα τσαρούχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς μα δώσεις λινγκ για το shake and vape γιατί αυτο που καταλαβένω είναι ότι χρειάζεσαι και βάση οπότε τα 12 Ε δεν φτάνουν

 

¨οσον αφορά εγγύηση αφού ξέρεις οι κινέζοι στην πρώτη στραβή κάνουν τους κινέζους αυτό άλωστε πουλάνε τα ελληνικά μαγαζία και καλά after sale

 

 

omghi2u

Νομίζω ότι τα παιδεία προσπαθούν να σου πουν ότι είναι καιρός να αρχίσεις το DIY αλλίως ατμοποιητή με τσιγαρήσια τούρα να μην πίνει πάνω από 2 μλ . Σκέψου τον φίλο τον Akpe με τον tfv12 που θέλει κοντά στα 20μλ την μέρα να αγοράζει και έτοιμα υγρα μπήκε μέσα με τα τσαρούχια.

 

http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/category&path=94_309_319

 

 

Εχει βγαλει η natura shake and vape και πολυ καλο εχω ακουσει και θελω να το παρω ειναι της blackout το lemon tart 15 ευρω κανει το αρωμα και σου βγαζει 250ml ατμιστικο υγρο.. Βεβαια αναλογα την νικοτινη που θες ανεβαινει η τιμη.. Αμα κανεις ενα search θα βρεις πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα υγρά είναι ενας καλός λόγος για κόψιμο και ο ηλεκτρονικό τσιγάρο.. :(

Σήμερα περιμένω lemon tart 500ml στα 24€ και αναμονή 1 μήνα περίπου για να ατμισω (αν αντέξω μέχρι τώρα)

Τώρα στο ενδιάμεσο τι γίνεται ;Έτοιμα 30ml και 60ml υπάρχουν σε καταστήματα αλλά από θεμας ποιότητας άστα να πάνε ....

Ένα που έχω τώρα 60 στα 9,6€ της hexovell tribeca soho είναι άστα να πάνε ,δεν βγάζεις άκρη τι έχει μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε το DIY είναι μονόδρομος, για το περίμενε απλές φρουτιένες γευσής που ατμίζονται και κατευθείαν αντε και κανα μπισκότο ταρτα που θέλει 3-4 ημέρες μέχρι να βγεί η κυρία ακόμα και τώρα με pink mule και μικρή νικοτίνη σου βγένει γύρω στα 20 Ε τα  100 μλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες  θελω να ρωτησω  μιας και αναφερατε για υγρα.. εχω παραγγειλει πριν κανα δυο βδομαδες μερικα μπουκαλακια 30μελα απο εξωτερικο,θα εχω προβλημα με το τελωνειο; και γενικα απο εξωτερικο μπορουμε να παραγγελνουμε υγρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω το DIY, μετα την μιξη ποσο καιρο πρεπει να περιμενεις? εχει διαφορα απο υγρο σε υγρο και απο βαση σε βαση η αναμονη? Πήρα flavour boss και pink mule. (δεν εχω ιδεα απο ποιοτητα περιμενω κανα π.μ με συμβουλες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα ..αν περασει απο τελωνειο ειμαι αναγκασμενος να τα πληρωσω η μπορω να μην τα παραλαβω ;

 

Φιλαρακι παρηγγειλα απο fasttech με singapore post istick tc60+ melo2 μαζι με θηκες και αντιστασεις σε 2 βδομαδες ηρθαν σπιτι κανονικα... Βασικα 4 παραγγελιες εχω κανει απο fasttech ηρθαν ολα κανονικα

τι γίνεται αν σου κάτσεί ακόμα δεν έχω διαβάσει

Φιλαρακι ακουσα απο youtuber οτι κανει τον εκτελωνισμο τα ελτα και απλα πληρωνεις μολις παραλαβεις το δεμα, τωρα τι χρεωσεις καπελωνουν δεν γνωριζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμασω το DIY, μετα την μιξη ποσο καιρο πρεπει να περιμενεις? εχει διαφορα απο υγρο σε υγρο και απο βαση σε βαση η αναμονη? Πήρα flavour boss και pink mule. (δεν εχω ιδεα απο ποιοτητα περιμενω κανα π.μ με συμβουλες)

τα συγκεκριμενα αρώματα τα κάνεις σε ποσοστό διάλυσης που προτείνη ο κατασκευαστής με βάση (νικοτίνης) της προτιμησείς σου απλα να θυμάσαι ότι είναι pg οπότε και η βάση σου πρέπει να έχει παραπάνω vg για να φτάσεις τα ποσοστά σου εκεί που θέλεις  ανακάτεμα και περίμενε ένα μήνα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...