Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον δουλεύεις κανονικά δηλαδη??χωρίς προβλημα? Σε τι μοντακι?

Ναι κανονικα στο istick tc60 το μονο που μου εκανε μου ανεβασε μοα μερα την αντισταση και σε μερικα fire ελεγε no atomizer εκει ψιλο αγχωθηκα αλλα ειχαν λασκαρει οι βισες του deck, θελουν καλο σφηξιμο γτ το κατσαβηδι που εχει μεσα δεν κανει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεύτερη φορά που παίρνω "premium" (πώς το λενε) άρωμα.

 

Πάλι έπεσα σε big mouth. Ήταν η μόνη επιλογή που είχα από "premium" και το ήθελα απλά να ρίξω κάτι στη βάση.

 

Η πρώτη φορά ήταν το nutty ellie. Οκ, προσωπικά δε μου άρεσε (χάλια δεν ήταν, απλά δεν ταιριάξαμε), αλλά ίσως να είναι αποδεκτό από κάποια άτομα (σίγουρα όμως όχι για αυτό που διαφημίζεται).

Αυτή τη φορά, μην έχοντας τι να πάρω, επέλεξα τυχαία αυτό μιας και στο ράφι που στοιβάζονταν είδα να λείπουν αρκετά. Σίγουρα δεν περίμενα κάτι τρομερό, αλλά αυτό που μύρισα με το που άνοιξα το μπουκαλάκι ήταν.... Τσιχλόφουσκα. Ή κάτι τέτοιο. Πάντως σίγουρα το θυμάμαι σα μυρωδιά από τα παιδικά μου χρόνια. Νομίζω μου θύμισε αυτές τις τσίχλες που ήταν σε ρολό. Δεν ξέρω όταν το δοκιμάσω με βάση πώς θα είναι, αλλά δεν περιμένω να γίνει κάποιο μαγικό. Φυσικά θα επανέλθω με την άποψη μου (χωρίς steeping).

 

Οπότε, απλά σα συμβουλή επειδή τα έχω πετύχει αρκετές φορές αυτά τα αρώματα, να είστε επιφυλακτικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλάζει αν βάλω στο μοντακι μου σπασμένο λογισμικό ; εγινε ερώτηση κ πριν 2-3 σελιδες αλλα δεν απαντήθηκε

Εχει διαφορα καπου ή σε καποια λειτουργία;; αξίζει;; ειδα οτι το δικο μου το evic basic εχει λογισμικό να περαςω απο ενα σιτε που εκανε παράθεση πιο πισω ενας σχολιαστής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο πρωτησα στη προηγουμενη σελιδα φνωριζει κανεις? περιμενω παραγγελια απο gearbest, αποθηκη Κινας κ εχει μεσα 30ml μπουκαλακι χωρις νικοτινη. Υπαρχει κανα θεμα για την εισοδο του στη χωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο πρωτησα στη προηγουμενη σελιδα φνωριζει κανεις? περιμενω παραγγελια απο gearbest, αποθηκη Κινας κ εχει μεσα 30ml μπουκαλακι χωρις νικοτινη. Υπαρχει κανα θεμα για την εισοδο του στη χωρα?

Κινεζικο υγρο πηρες η καποια μαρκα? ειμαι περιεργος, λογικα δεν εχεις θεμα νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο πρωτησα στη προηγουμενη σελιδα φνωριζει κανεις? περιμενω παραγγελια απο gearbest, αποθηκη Κινας κ εχει μεσα 30ml μπουκαλακι χωρις νικοτινη. Υπαρχει κανα θεμα για την εισοδο του στη χωρα?

 

Αν ξανακανεις παραγγελεια να τις σπας, και να βαζεις μονα τους τα περιεργα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/e-liquid/pp_576798.html

Αυτο εδω πηρα. Βασικα τωρα ξεκιναω το ατμισμα και πηρα αυτο το πακετακι να δοκιμασω κ εβαλα κ ενα μπουκαλακι υγρο για αρχη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

smoke0man2

http://www.e-smokers.gr/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%82/accessories/aksesouar-diy/

 

 

giorgos888

Συγνώμη για αυτό που θα σου πω αλλά με το ποσοστό νικοτίνης που κάνεις δύσκολα τα πράγματα τι εννοώ για

100 μλ  50 50 12 μγ

60 μλ νικοτινης 20 μγ 50 50 

10 μλ pg

20 μλ vg

10 μλ αρώματος

http://e-liquid-recipes.com/create  ένας καλός υπολογιστης βάζεις τα νούμερα που έχεις ή θέλεις και σου βγάζει τι χρείάζεσαι

https://www.cleansmoke.gr/product-category/atm/

gkarabid

Ακολούθα τις οδηγίες του κατασκευαστη  την νικοτίνη την λογαριάζει 50 50 νομίζω  

 

http://salvatorevape.gr/index.php?route=product/product&path=61_110&product_id=288

 

Papado1914

μπορείς να κάνεις παπάδες άμα έχεις όρεξεί να ασχοληθείς μπορείς να κάνεις παραμετροποίησει του ατμοοσματός σου στο απόλυτο όπως τα DNA

 

 

jimskeet2002

με την στενή έννοια του νόμου παρανομεις αφου όλοι σου η παραγγελεία στην ουσία είναι παράνομη 

1 απαγορευεται η αγορα ατμιστικών βάσεων από το εξωτερικό

2 απαγορευεται  η αγορα ατμιστικού εξωπλισμού απο το εξωτερικό (μοντάκι)

3 απαγορευεται  η ατμοποιητές να έχουν μέγεθος πάνω από 2 μλ

 

Τι θα γίνει κανείς δεν ξέρει αλλά επειδη είσαστε ελλάδα μπορεί να πληρώσεις τελωνίο και όλα καλά μπορει και να μην γίνει και τίποτα ή μπορεί και να ...

Επεξ/σία από palasd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πλέον το diy εξαπλώνεται και οι εταιρίες σιγά σιγά θα βγάζουν τα αρώματα μόνο και εμείς θα ρίχνουμε την βάση.Μόνο έτσι θα επιβιώσει το άτμισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλες και φίλοι καλημέρα (που λέει και ο Νίκος)

 

Που μπορώ να βρω vg με νικοτίνη σε μπουκαλάκι 50 ή 100ml?

Ή πού μπορώ να βρω σκέτη νικοτίνη για να το φτιάξω μόνος μου?

 

Αν γνωρίζει κάποιος pm pls γιατί με 10ευρω κάθε 2 μέρες ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το custom firmware που λέμε αλλάζει αρκετά το μοντάκι.Κάνει καλύτερη διαχείρηση μπαταρίας και σου δίνει δυνατότητες στην πλακέτα όπώς περίπου τις πλακέτες dna.Το ίχα περάσει το vtc mini και άλλαξε χαρακτήρα το μοντάκι.Πλέον είμαι με πλακέτα dna γιατι δώθηκε στον πατέρα μου μιας και έγινε και αυτός ατμιστής μετά από 55 χρόνια καπνιστής

 

'Οποιος είναι στο facebook ας μπεί στην ομάδα του Βασίλη Τσουρέκα.Ο Βασίλης είναι πολύ καλό γνώστης για τις μπαταρίες και ρωτήστε τον ότι απορία έχετε

https://www.facebook.com/groups/217752591956667/?fref=ts

 

Mερικά βίντεο που έχω φτιάξει για το diy

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χωρις DIY δεν λέει με τίποτα καταναλώνω γύρω στα 12 με 15 μλ (το κλάπτον μου μέσα) ο΄ποτε με αγορά έτοιμων υγρών θα μπορούσα να καπνίζω και πούρα  :-D  :-D  :-D

 τώρα που είπα πόύρα για δέστε λίγο καινούργειο σύστημα για νέους 

https://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label-e-liquid-fyt/%CE%BA%CE%B1%CF%80%CE%BD%CF%8C%CF%82-divino-cigar-50ml-fyt.html

 

ssdakias13

Αμα κοιτάξεις λίγο πιο πάνω εχω βάλει μερικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimskeet2002

με την στενή έννοια του νόμου παρανομεις αφου όλοι σου η παραγγελεία στην ουσία είναι παράνομη

1 απαγορευεται η αγορα ατμιστικών βάσεων από το εξωτερικό

2 απαγορευεται η αγορα ατμιστικού εξωπλισμού απο το εξωτερικό (μοντάκι)

3 απαγορευεται η ατμοποιητές να έχουν μέγεθος πάνω από 2 μλ

 

Τι θα γίνει κανείς δεν ξέρει αλλά επειδη είσαστε ελλάδα μπορεί να πληρώσεις τελωνίο και όλα καλά μπορει και να μην γίνει και τίποτα ή μπορεί και να ...

Καταλαβα. Δεν ειχα ιδεα οτι παιζουν τετοια θεματα με νομοθεσια...

Εχει ξανα ακουστει να εχει υπαρξει προβλημα κ να σταματησε παραγγελια γ αυτο το λογο? Η να μην ανησυχω και πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...