Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα να πάθεις ηλεκτροπληξία.

 

----

Το ξέρετε ότι βρήκαν τρόπο να χρησιμοποιούν το ηλεκτρονικό τσιγάρο με ναρκωτικά?(και δεν μιλάω για χόρτο).

 

Αδιαφορο. Για αυτον που θελει να κανει ναρκωτικα, και το κουταλακι βρηκαν τροπο να το χρησιμοποιουνε για ναρκωτικα απο πολυ παλια, δε λεει κατι, οτι βρει θα χρησιμοποιησει.

Απο την αλλη για εναν που δεν εχει σχεση με τα ναρκωτικα, ειναι μια αδιαφορη πληροφορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο την αλλη για εναν που δεν εχει σχεση με τα ναρκωτικα, ειναι μια αδιαφορη πληροφορια.

 

...Αρχίζω να αναρωτιέμαι τι σημαίνει που δεν βρίσκω τους δεινόσαυρους αδιάφορους.

 

νικ, εγώ είμαι περίεργος. Τι μόντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το ηλ.τσιγαρο ειναι σαν να κανω ναργιλε δεν ξερω πως ειναι τα αλλα.

παντως καμια επιθυμια για κανονικο τσιγαρο απο χθες το μεσιμερη που το αγορασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αρχίζω να αναρωτιέμαι τι σημαίνει που δεν βρίσκω τους δεινόσαυρους αδιάφορους.

 

νικ, εγώ είμαι περίεργος. Τι μόντα;

 

Δεν ξέρω πως ακριβώς το κάνουν αλλα θα μάθω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι βοηθάει στην μείωση του καπνίσματος είναι καλό

το χρησιμοποιει ενας φιλος εδω κ κανα μηνα κ λεει οτι αναψε ενα κανονικο τσιγαρο κ το πεταξε στην 2 τζουρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 μηνες και κατι το εχω εγω, δεν εχω καπνισει καθολου κανονικο τσιγαρο και πλεον τα υγρα που βαζω και στο ηλεκτρονικο ειναι χωρις νικοτινη. Σιγα σιγα το αραιωνω και αυτο και ελπιζω καποια στιγμη να το πεταξω τελειως.

Μετα τον πρωτο μηνα δοκιμασα και εγω να αναψω ενα κανονικο τσιγαρο ετσι απο περιεργεια και με το που το αναψα το πεταξα λογω βρωμας.. και καπνιζα κοντα στα 3 πακετα την ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαιως και εχει, μπορεις να βρεις υγρα απο μεγαλες περιεκτικοτητες μεχρι εως καθολου, και αν ψαχτεις λιγακι παραπανω θα μαθεις να φτιαχνεις και μονος σου.

Εγω ξεκινησα με 18mg νικοτινης, μετα 12, 9, 6 και τωρα χωρις νικοτινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαιως και εχει, μπορεις να βρεις υγρα απο μεγαλες περιεκτικοτητες μεχρι εως καθολου, και αν ψαχτεις λιγακι παραπανω θα μαθεις να φτιαχνεις και μονος σου.

Εγω ξεκινησα με 18mg νικοτινης, μετα 12, 9, 6 και τωρα χωρις νικοτινη.

πο ρε φιλε το δικο μου γραφει 24.πολυ βαρυ!!!

θα παρω το 9 στο επομενο.

εχει κ πολλες γευσεις να διαλεξεις ακομα κ με καρπουζη :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως το 24ρι ειναι αρκετα βαρυ μπορω να πω. Καλο ειναι σταδιακα να μειωσεις την νικοτινη. Παντως θα δεις τρομερη διαφορα στον οργανισμο σου απο την πρωτη εβδομαδα κιολας.

Εμενα μετα απο 3 μηνες οι αντοχες μου εχουν αυξηθει κατα πολυ.. επισης κοιμαμαι και αναπνεω σαν ανθρωπος και οχι οπως πριν που ενιωθα σαν να εχω χαλασμενη σφυριχτρα στα σωθικα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proaskos, οικονομικά πόσο σου βγαίνει σε σχέση με τα 3 πακέτα που έκανες? Στάνταρ λιγότερο υποθέτω, αλλά για τι διαφορές μιλάμε? Εννοώ πέρα από την αρχική αγορά του ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιπου 70 με 80 ευρω το μηνα τωρα. Υγρα και ατμοποιητες. Και αν Φτιαχνω τα υγρα μονος μου πεφτει το κοστος κατα πολυ.

Πριν ηθελα 12 ευρω την ημερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...