Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιπου 70 με 80 ευρω το μηνα τωρα. Υγρα και ατμοποιητες. Και αν Φτιαχνω τα υγρα μονος μου πεφτει το κοστος κατα πολυ.

Πριν ηθελα 12 ευρω την ημερα...

καλα κ εσυ 3 πακετα την ημερα?daaamn

πως να φτιαξεις μονος το υγρο?

εγω εχθες κατα τις 2 γεμισα την αμπουλα κ σημερα παλι κατα τις 1 αδειασε.καλα το παω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μαλλον δεν πηγαινα καλα..

Για να φτιαξεις υγρα μονος σου πρεπει να αγερασεις ετοιμες βασεις ειτε PG Ειτε VG, με η χωρις νικοτινη, αρωματα διαφορα και απιονισμενο νερακι.

Υπαρχουν προγραμματακια και πινακες που σου λενε τις αναλογιες ωστε να φερεις το υγρο στα μετρα που το θες. Αλλα αστα αυτα για αργοτερα που θα εισαι πιο εμπειρος. Απο καταναλωση καλα τα πας, λιγο σχετικα μπορω να πω.

Οπως σου ειπα και χθες μπες στο e-kapnisma.gr και στρωσου στο διαβασμα, θα σου λυθει οποιαδηποτε απορια εχεις.

 

καλα κ εσυ 3 πακετα την ημερα?daaamn

πως να φτιαξεις μονος το υγρο?

εγω εχθες κατα τις 2 γεμισα την αμπουλα κ σημερα παλι κατα τις 1 αδειασε.καλα το παω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα τεράστια διαφορά το οικονομικό. Πολύ διάβασμα όμως, έχει κανένα μισάωρο που είμαι μέσα και μ'επιασε ζαλάδα από τις πολλαπλές πληροφορίες (οι οποίες θέλουν κι 'εξιχνίαση', διότι τα έπιασα από την αρχή και διαβάζω πληροφορίες 2009, οπότε δεν λέει). Υγρά, μηχανισμοί, γεύσεις κλπ κλπ, μέχρι να πληροφορηθω πλήρως για -τυχόν- απόφαση, θα περάσει κανένας μήνας. Η υπόθεση σηκώνει τσιγάρο. :P

 

Μια απλή ερώτηση εδώ για την ώρα, κλασική γεύση τσιγάρου παίζει σε υγρό για αυτούς που απεχθάνονται τ'αρώματα κ τις γεύσεις στο καπνισμα? (/άτμισμα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα τεράστια διαφορά το οικονομικό. Πολύ διάβασμα όμως, έχει κανένα μισάωρο που είμαι μέσα και μ'επιασε ζαλάδα από τις πολλαπλές πληροφορίες (οι οποίες θέλουν κι 'εξιχνίαση', διότι τα έπιασα από την αρχή και διαβάζω πληροφορίες 2009, οπότε δεν λέει). Υγρά, μηχανισμοί, γεύσεις κλπ κλπ, μέχρι να πληροφορηθω πλήρως για -τυχόν- απόφαση, θα περάσει κανένας μήνας. Η υπόθεση σηκώνει τσιγάρο. :P

 

Μια απλή ερώτηση εδώ για την ώρα, κλασική γεύση τσιγάρου παίζει σε υγρό για αυτούς που απεχθάνονται τ'αρώματα κ τις γεύσεις στο καπνισμα? (/άτμισμα)..

Υπαρχουν και καπνικες γευσεις αλλα μην περιμενεις βεβαια να ειναι ιδιο με το κανονικο τσιγαρο. Ορισμενα φερνουν κοντα αρκετα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Got it, ευχαριστώ.

 

αυτο το ηλ.τσιγαρο ειναι σαν να κανω ναργιλε δεν ξερω πως ειναι τα αλλα.

Αυτή είναι μια από τις (αρνητικές) υποψίες μου. Αρνητική διότι τις ελάχιστες φορές που ΄χω κάνει ναργιλέ όλο κατέληγα στο " πως την βρίσκουν με αυτή τη μλκ, αέρας κοπανιστός..που άφησα το πακέτο μου" :rolleyes: Βέβαια στο Η.Τ παίζει η ύπαρξη νικοτίνης στη μέση (εκτός αν επιλέξεις το μηδενικό), οπότε who knows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Got it, ευχαριστώ.

 

 

Αυτή είναι μια από τις (αρνητικές) υποψίες μου. Αρνητική διότι τις ελάχιστες φορές που ΄χω κάνει ναργιλέ όλο κατέληγα στο " πως την βρίσκουν με αυτή τη μλκ, αέρας κοπανιστός..που άφησα το πακέτο μου" :rolleyes: Βέβαια στο Η.Τ παίζει η ύπαρξη νικοτίνης στη μέση (εκτός αν επιλέξεις το μηδενικό), οπότε who knows..

ναι ρε φιλε αλλα σου φευγει η επιθυμια να αναψεις κανονικο τσιγαρο.

βασικα θελεις να το κοψεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει και γω απο την e-cigarretε απλα..

Για καπνιστες δεν ειναι σε καμια περιπτωση..ειναι ανουσιο

 

 

+1000 !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!μηπως εχει παρει κανεις ηλεκτρονικο τσιγαρο να μ πει αν εκανε δουλεια;θελω να κοψω το τσιγαρο και απ ολους ακουω οτι ειναι μουφα (αλλα αυτοι τα πηραν παλια)και εχω ακουσει οτι τωρα πια εχουν βγει καλυτερα.κανουν δουλεια αυτα η το παιρνεις για 1 μερα και μετα το βαζεις στο συρταρι;πιο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο που ειναι πιο ΄΄κοντα΄΄ στο κανονικο ;πιο μ προτεινεται να παρω ως το καλυτερο;προαιρετικα ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πραγματικά θέλεις να το κόψεις κάνει δουλειά! Μην φανταστείς τρελά πράγματα όμως!

Πάντα θα έχεις την γεύση του πλαστικού στο στόμα σου!! Εγω το έκοψα εδω και 1 χρόνο αλλα χωρίς το ηλεκτρονικό τσιγάρο!

 

ΥΓ: Είναι ταλαιπωρία να κόψεις το κάπνισμα αλλα πίστεψε με δεν θα το μετανοιώσεις ουτε για 1 δευτερόλεπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες 3-4 τελευταιες σελιδες εδω

ειχα ανοιξει κ εγω το ιδιο θεμα αλλα το μεταφερανε στα gadgets :mad:

εγω ειμαι κανα 2 εβδομαδες με η.τ. μια χαρα το βλεπω,δεν εχω καπνησει κ.τ. κ ουτε καν το σκεφτομαι αλλα φοβαμαι μην κολησω τωρα μαυτο το ηλ.τσιγαρο για παντα.......

αν παρεις παρε το ego-t

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ειναι χειροτερο απο το κανονικο τσιγαρο αρκετα χειροτερο για την υγεια σου..

αμα θες να το κοψεις το κοβεις και ετσι ολες οι απαντησεις του στυλ "ειμαι εθισμενος" κλπ ειναι φθηνες δικαιολογιες για κρυβομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...