Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά πόσο θα κάνει η νέα προσφορά που θα βγάλει η Μαιρούλα; Έχω πει 800 και έχω μεγάλη αγωνία!!!Που ξέρεις, μπορεί να είμαι ο τυχερός!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η μαρια'μαρινα η οπως αλλιος την λενε.Κριμα γιατι περιμενουν οι γεροι μου χωρις tv τοσο καιρο, και δεν σεβαστικε την ηλικιατου τους την οποια την ειχα κανει γνωστη στην εν λογο κυρια με email sthn selida ths.Αυτο για εμενα ειναι η ζημια η μεγαλη που μου εκανε.ΚΡΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έκανα report τη σελίδα τους ως scam.

 

Me too...

Ωραία η κίνησή σου φίλος,είναι ένα προφιλ που διαφημίζει ψευτικες προσφορές και θα πρέπει να αναφερθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το εχετε δει;

http://www.inthebox.gr/index.php/megales-ekptwseis/panasonic-lumix-samsung-3d

 

Αγαπητοί πελάτες,

 

Πολλοί έχετε εκδηλώσει την ανησυχία σας για την παραλαβή των προϊόντων Panasonic Lumix FT3 και Samsung 32'' D6500 που αγοράσατε μέσω της προσφοράς μας στο GoldenDeals.gr.

Σας καλούμε να μην ανησυχείτε, καθώς όσοι δεν έχετε παραλάβει τα προϊόντα σας μέχρι την 01/03/12, θα επιστραφούν τα χρήματά σας.

 

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του InTheBox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είναι παλιό. Και πριν απ' αυτό έλεγε να μην ανησυχούμε και ότι θα γίνουν οι παραδόσεις κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους. με πιστεψετε δε με πιστεψετε δε με νοιαζει.μερικοι εδω μεσα λενε οτι τους κατεβει στο μυαλο.μια οτι η κυρια πρεβεζανου ειναι45 χρονων μια αλλοδαπη ακουστε να δειτε η κοπελα αυτη ειναι 30 χρονων ουτε απατεωνας ειναι ουτε τιποτα . γιατι βγαζετε τοσα ψεμματα εε? αφορα την πρεβεζανου που δεν χρωσταει.τα χρηματα θα επιστραφουν σε ολους για να ξερετε την αληθεια.καποιοι οντως παρελαβαν προιοντα αλλα απο την τσεπη της πρεβεζανου.και οσοι δεν ξερετε μη μιλατε.υπηρξαν καποιες συμφωνιες που αθετηθηκαν απο τριτους! δ ζηταω να με πιστεψετε απλα συντομα θα δικαιωθει ειτε σας αρεσει ειτε οχι. συντομα οι δικηγοροι της θα στειλουν επιστολη ! και εσεις που με το δικιο σας φωναζετε θα παρετε τα χρηματα σας πισω. ο μονος λογος που δεν απανταει ειναι γιατι δεν της το επιτρεπουν οι δικηγοροι.θα επρεπε να ξερετε πως η μιση ελλαδα της χρωσταει κ οχι πως χρωσταει αυτη.βεβαια κακως δεν εγραψαν οσοι παρελαβαν και δωρα απο την πρεβεζανου! αλλα η κακια προηγειτε! ντροπη σας ομως που χωρις να ειστε μεσα στα πραγματα μιλατε.. καταλαβαινω οτι αγωνιατε για τα χρηματα σας αλλα να ειστε σιγουροι οτι θα τα παρετε και με το παραπανω παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα και εκανα εγγραφη χθες δεν κρυβω κατι απλα σας παρακολουθω καιρο και διαβαζω τις βλακειες σας που χωρις να ξερετε μιλατε.ηθελα να ηξερα !! θα τακτοποιηθητε συντομα απλα θελω να ξερω οταν γινει αυτο αυτον το ντορο θα τον κανετε? η θα μεινει ενα ατομο σπιλωμενο απο εσας και τουσ προμηθευτες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα γιατι δεν παρακολουθω το θεμα απο την αρχη...Βγαινει και κρινει ενα ατομο ως βλακες-αγνωμονες ολους αυτους που εχουν δωσει τα ζεστα λεφτα τους για μια τηλεοραση και δεν εχουν παρει ακομα τιποτα περα απο ψεματα επειδη ζητανε το δικιο τους;;;Ρωταω για να ξερω που θα κανω το report ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρακι γλυκια μου φυσικα και δεν επιτρεπουν οι δικηγοροι της να καταθεσει η ιδια χρηματα γιατι τα βαζει απο την τσεπη τησ ! και πρεπει να τα δωσουν αυτοι που τα εχουν δεσμευσει

 

μαιρουλα, γλυκια μου, τα λεφτακια που πηρες απο τους πελατες για να παραλαβουν τη μεγαλυτερη τηλεοραση, ποιος σου τα δεσμευει και δεν μπορεις να τα επιστρεψεις?

επειδη βλεπω οτι πας να ριξεις την ευθυνη στα deal sites, λεγοντας οτι αυτοι εχουν δεσμευσει τα λεφτα και δεν προχωρησαν οι παραγγελιες, εχω να σου πω οτι πολυ καλα εκαναν (η goldendeals τουλαχιστον, γιατι για την crazydeals υπαρχουν υπονοιες οτι τα εχετε κανει πλακακια). πρεπει κι αυτοι να προστατευονται απεναντι σε τυχαρπαστους (οπως εσυ) που θελουν με 500 ευρω κεφαλαιο να κανουν το μεγαλο μπαμ και σε απατεωνες (οπως εσυ) που προσπαθουν να κανουν τη μεγαλη μπαζα

 

 

ρε συ κοπελα μου ποιος σου ειπε εσενα ρε οτι εχει παρει λευτα? πατε καλα? ψαξτε λιγο τι γινετε. βγαινεις και μιλασς χωρις να εχει παρει η αλλη λευτα αιντεεεεε

 

 

 

τα λευτα, που λες, δεν ξερω τι ειναι. αν εννοεις λεφτα, κριμα τα διδακτορικα (μαιμου, φυσικα). εσενα ποιος σου ειπε οτι δεν εχει παρει λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σθ μαρια τα κουπονια απο που τα αγορασατε απο την πρεβεζανου ???????????? ε η απο τα αλλα deladika? για χαλαρωστε υπαρχει μπερδεμα αλλα τα λευτα σας θα τα παρετε να ειστε σιγουροι.

 

μαιρουλα, γλυκια μου, τα λεφτακια που πηρες απο τους πελατες για να παραλαβουν τη μεγαλυτερη τηλεοραση, ποιος σου τα δεσμευει και δεν μπορεις να τα επιστρεψεις?

επειδη βλεπω οτι πας να ριξεις την ευθυνη στα deal sites, λεγοντας οτι αυτοι εχουν δεσμευσει τα λεφτα και δεν προχωρησαν οι παραγγελιες, εχω να σου πω οτι πολυ καλα εκαναν (η goldendeals τουλαχιστον, γιατι για την crazydeals υπαρχουν υπονοιες οτι τα εχετε κανει πλακακια). πρεπει κι αυτοι να προστατευονται απεναντι σε τυχαρπαστους (οπως εσυ) που θελουν με 500 ευρω κεφαλαιο να κανουν το μεγαλο μπαμ και σε απατεωνες (οπως εσυ) που προσπαθουν να κανουν τη μεγαλη μπαζα

 

 

 

 

 

τα λευτα, που λες, δεν ξερω τι ειναι. αν εννοεις λεφτα, κριμα τα διδακτορικα (μαιμου, φυσικα). εσενα ποιος σου ειπε οτι δεν εχει παρει λεφτα?

δεν ειμαι η μαρια αλλα ξερω πως εχει η κατασταση .τα λεφτα που δωσατε στα αλλα site απο εκει να τα ζητησετε και οσοι αγορασαν απευθειας απο την πρεβεζανου θα τα παρουν απο αυτη! ξερω πολυ καλα αν εχει παρει λευτα εσυ δεν ξερεις.ρωτα πρωτα και μαθε για τις καταθεσεις σε τραπεζα.και μετα πες με αποδειξεις οτι οντως πηρε χρηματααα!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα εχετε το δικαιωμα να κινηθειτε ολοι νομικα !αλλα αν δεν αποδειχθουν αυτα που λετε τοτε εχει το δικαιωμα και αυτη να κινηθει νομικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ θράσος μιλάμε ότι έχει ο κόσμος! Μετά τη συνεχόμενη κοροϊδία μας, την αγωνία μας για τα λεφτά που έχουμε δώσει σε τέτοιες εποχές που ζούμε, έχετε το θράσος να βγαίνετε και να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα. Μετά από αυτή τη συμπεριφορά, εμείς προσωπικά θα κάνουμε καταγγελία σε ινστιτούτο καταναλωτών, σε εφορία, υπουργείο οικονομικών κι όπου αλλού υπάρχει κι ας μας πάρει χρόνο επειδή δεν βγαίνει να ζητήσει έστω ένα συγνώμη από τους αγοραστές, αλλά προσπαθεί να βγει από πάνω και να κατηγορήσει εμάς που έχουμε δώσει αυτά τα λεφτά από το υστέρημά μας. Λίγη τσίπα και λίγη ντροπή δεν υπάρχει στο ελάχιστο;;; Ντροπή σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...