Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν συνολική αίσθηση είναι καλύτερος από του 360 , μοναδικό πλην κατά την άποψη μου η αλλαγή που έχουν κάνει στα bumpers, θέλει λίγο χρόνο να το συνηθίσεις και είναι προτιμότερο πλέον να τα πατάς με την μέση του δακτύλου αντί με την άκρη.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σαν συνολική αίσθηση είναι καλύτερος από του 360 , μοναδικό πλην κατά την άποψη μου η αλλαγή που έχουν κάνει στα bumpers, θέλει λίγο χρόνο να το συνηθίσεις και είναι προτιμότερο πλέον να τα πατάς με την μέση του δακτύλου αντί με την άκρη.  

Τον σταυρό τον φτιαξανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

State of Decay dev signs multi-year,multi-title agreement with Microsoft Studios

 

Hola fellow survivors,

I wanted to let you know we’ve signed a multi-year, multi-title agreement to extend our development relationship with Microsoft Studios. We’ll be able to share details later this year, but as with State of Decay, we think it’s best if we just keep our heads down and build some prototypes before we talk too much. For now, suffice it to say there are big things going on with State of Decay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά!!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω από το amazon το xbox one είτε σκέτο είτε με το fifa 14 και θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα από εσάς που γνωρίζετε καθώς μέχρι σήμερα συνήθως αγόραζα από ebay και όχι από amazon.

1. Υπάρχει αξιοπιστία; Πρέπει να επιλέξω σαν seller το ίδιο το amazon ή κάποιο από τα καταστήματα που υπάρχουν σε αυτό;

2. Πρέπει να γράφει in stock για να μπορέσω να το παραγγείλω; Γενικά τι είναι το in stock;

3. Μπορώ με χρεωστική κάρτα αντί για πιστωτική; Χρησιμοποιείται paypal για την ολοκλήρωση της αγοράς;

4. Τα μεταφορικά σε τι τιμές παίζουν πάνω κάτω για την κανονική και για την γρήγορη αποστολή;(Μιλάω για Αγγλία ή Αμερική).

5.Σε περίπτωση προβλήματος με την κονσόλα έχω κανονικά εγγύηση από το ίδιο το amazon και επικοινωνώ με αυτό για περαιτέρω ζητήματα;

6. Με το ρεύμα τι παίζει πρέπει να αγοράσω αντάπτορα ειδικό για Ελλάδα;; Να φανταστώ οι κονσόλες είναι pal έτσι;

Ευχαριστώ πολύ για την υπομονή και την κατανόηση στις πολλές μου ερωτήσεις, αλλά βλέπετε το ποσό είναι μεγάλο και δεν το μάζεψα εύκολα οπότε έχω κάποιους ενδοιασμούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου απαντησω στο 2 και στο 3 εγω..

Το ιn stock σημαινει οτι το εχουν στις αποθηκες τους αυτη την στιγμη οποτε οταν το παραγγειλεις βγαζουν ενα απο τις αποθηκες στο τυλιγουν και στο στελνουν . :)

Σε οτι αφορα το 3 γιατι να μην μπορεις με χρεωστικη αν πχ ειναι μια visa ?Δεν παιζει κανενα ρολο η πιστωση μεσω τραπεζας ή μη ,δεν αφορα αυτο τον αλλο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οτι αφορα το 1 ναι να επιλεξεις seller το ιδιο το amazon το οποιο ειναι πολυ αξιοπιστο .Αμερικη να την αποφυγεις λογω τελωνειου .Πηγαινε μερικες σελιδες πισω να διαβασεις που ειχα θεσει και εγω παρομοια ερωτηματα και οτι ειναι θα σου συμπληρωσουν εδω τα παιδια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 4, θα δεις τις χρεωσεις και τις ημερες μεσα στο site επιλεγοντας τα. (δεν δουλευουν σ/κ εδω, το ξαναλεω)

5, το amazon ειναι αξιοπιστο αλλα νομιζω και η ms θα σε καλυψει. οτι απο τα δυο μας συμφερει καλυτερα, αν/οταν υπαρξει προβλημα.

και οσον αφορα το 6, θελεις εναν ανταπτορα για την πριζα, θα βρεις παντου απο 3,5ε (που πηρα εγω χωρις να ψαξω) και κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα είδα φίλε και σε ευχαριστώ! Εσύ το πήρες τελικά;

περιμενε λιγο με το amazon γιατι την αλλη βδομαδα θα φερει μερικα κομματια bundle με fifa 14 και ghosts το ebw.gr.

και γω που το επαιξα λιγο βαρετο ηταν και φυσικα επρεπε να πληρωσεις αν ηθελες οπλα. τσαμπα λεφτα το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά και σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Μπήκα στο ebw και γράφει ότι είναι διαθέσιμο σε αποθήκες logistics του ebw με παραλαβή αποστολή σε 9-14 μέρες http://www.ebw.gr/el/product/264009/RP-HX550E-W-Microsoft-Xbox-console-One-Premium-incl-FIFA-14. Πρέπει να το κάνω προπαραγγελία από τώρα να φανταστώ για να καταφέρω να το πάρω σε αυτό το διάστημα έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...