Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε μαστορα εγω το κρινω που το παιζω....ποιος θα το κρινει εσυ ή ο γειτονας;

 

Και χαλαρωσε λιγακι με το υφακι του ψευτομαγκα γιατι οπως λες ειναι χρονιαρες μερες και ειναι κριμα να το γυρισουμε αλλιως....

 

Και αμα στα κουραζουν οι αποψεις του καθενα υπαρχει και το ignore για να μην στα κανουν παπαροσακους και πιτοσακους...αντε με τα 15χρονα εδω μεσα.

Well, that escalated pretty quickly.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλουφης....
 


Well, that escalated pretty quickly.

Πολυ εξυπνο...τα πιτομπαλα κτλ μαλλον δεν ηταν escalaτed για σενα.Τεσπα ΕΝΑ ατομο υπηρχε εδω μεσα που εστω με τις υπερβολες του και τον φανατισμο του εδινε καποια νεα και ενα ενδιαφερον εδω μεσα και φροντισανε τα γνωστα 3-4 ατομα να τον εξαφανισουν και τωρα το μονο που διαβαζεις ειναι το ταδε παιχνιδι τοσα λεφτα και θα παρω και εγω ΧΒΟΧ.

 

Συνεχιστε ετσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dude, ο τόνος εκείνου του μηνύματος δεν είχε καμία σχέση με τον τόνο του δικού σου. Τόση φανατίλα και ευθιξία για μια κονσόλα, ρε φίλε; Και ένα περίεργο πράγμα, όλοι οι εύθικτοι είστε φαν του Χμποχ. Κάποιος πρέπει να κάνει μια έρευνα πάνω σε αυτό, σίγουρα κάτι ενδιαφέρον θα υπάρχει από πίσω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ισως γιατι οι "φανς" του ΧΒΟΧ δεν μπαινουν στο thread του PS4 να σπαμαρουν με μπουρδες συνεχεια ουτε εχουν κανει συμμοριες που την πεφτουν σε συγκεκριμενους χρηστες για τις αποψεις τους....δες πως ηταν πριν καποιους μηνες αυτο το thread και πως εχει ερημωσει τωρα....φυσικα δεν φταις ουτε εσυ ουτε εγω ουτε κανενας αλλος παρα μονο η επιλεκτικη ανοχη που υπαρχει εδω μεσα σε παρομοιες συμπεριφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτα που διαβαζω ρε guys...

 

Ειπα να μην μετεχω σε αυτου του ειδους την συζητηση και εκει που φαινεται να οδευει.(προς κλειδωμα του thread)

 

Απο το πρωι που διαβαζω διαφορα ειπα ασε δεν πειραζει, μην μιλησεις αλλα δεν γινεται να βαλω σιγαστηρα στον προβληματισμο μου. Και το φορουμ αλλωστε αποτελει ενα μικρο μερος της κοινωνιας. Πολλες φορες απο τον γραπτο λογο ενος ανθρωπου καταλαβαινεις/αντιλαμβανεσαι πολλα.

 

Οι fans του xbox και οι fans του ps4..

 

Ps4 vs xbone, οσφπ vs παο, πασοκ vs ΝΔ..

 

Παντα πρεπει να κατηγοριοποιουμε τους ανθρωπους σε αυτη την χωρα...

 

Παντα πρεπει να τσακωνομαστε για χρωματα και οτι συμφεροντα εκπροσωπουν αυτα και δεν αφορουν εμας.

 

Στενοχωριεμαι, θλιβομαι που τα διαβαζω αυτα.(και παλι) Χανουμε την ουσια και καταληγουμε να χαλαμε τις καρδιες μας για μλκιες.

 

Η ουσια ειναι το gaming.. Τωρα αν θελετε να κανουμε πολεμο εδω στο thread και σας ευχαριστει κατι τετοιο, δεν προτιθεμαι να συμμετασχω.

 

Κοινως, κοψτε την κεφαλα σας και τσακωθειτε για δυο κλοκουτα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και λεμε:

 

1)Αγοραστε οτι γουσταρετε,κανεις δεν σας αναγκαζει να κανετε κατι που δεν θελετε.

2)Μην μας τα πρηζετε συνεχεια οτι τα exclusives του Χ1 δεν ειναι "πραγματικα" exclusives αλλα timed και οτι κυκλοφορουν και στο pc αρα δεν μετρανε.

3)Αγοραστε τα exclusives της MS και στο Pc,το ιδιο κανει.

4)4-5 κραζουν για αντικειμενικοτητα την στιγμη που ειναι καραφαν μποις και ms haters του κερατα.

5)Αυτοι οι 4-5 ολα τους τα ποστς ειναι στο thread για το Χ1 και φυσικα ποσταρουν παντα τα αρνητικα.

6)Τραβατε στο αντιστοιχο thread και πανηγυριστε ολοι μαζι για την επιλογη σας και για την πληθωρα τιτλων που σας προσφερει.

8)Τετοιο κλαμα και θαψιμο οταν καποιος ρωταει ποια κονσολα να αγορασει , ουτε η Μαρθα Καραγιαννη και ο Βασιλακης Καιλας στις παλιες καλες Ελληνικες ταινιες.Αν καποιος ειναι με ποσοστα η εχει κερδος ,παω πασο,πανω απο ολα η δουλεια.

 

Αυτα τα ολιγα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως απο την κυριακη ειμαι  κατοχος χβοχ ονε(το πηρα με το πακετο unity, black  flag)Οι πρωτες εντυπωσεις μου ειναι αριστες!!!πολυ καλη πιοτητα κατασκευης η κονσολα(σε κανει να νιωθεις οτι εχει αγορασει κατι πολυ ακριβο)και φυσικα  ο μοχλος τα σπαει.Μαζι  με το πακετο πηρα  forza 5(game of the year edition) + οτι το καταστημα που το πηρα μου εκανε και ενα δευτερο μοχλο δωρο(μαζι και με αλλους 2 κωδικους  ψηφιακους παιχνιδιων)loco cycle και max the curse of brotherhood.+ επεκταση εγγυησης για 3 χρονια (αν και η ιδια η microsoft σου δινει επισημος 2 χρονια εγγυηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπα...θεωρώ αυτό το καλύτερο bundle μακράν

 

http://www.plaisio.gr/games/xbox-one/xbox-one-konsola/Microsoft-XboxOne-Assassins-Creed-Unity-Black-Flag-Wireless-Controller-3-mhnes-G.htm

 

πραγματικά δεν μπορώ να πιστέψω πως κάποιοι βλέπουν μόνο MS fanboys εδώ μέσα (που οι περισσότεροι από αυτούς έχουν ΟΛΕΣ τις κονσόλες) και δεν βλέπουν MS haters που δεν αγόρασαν ποτέ ένα ΧΒΟΧ360 έστω στα τελειώματα (καλά για ΟΝΕ δεν συζητάω καν) επειδή είναι η "κακιά" MS που θέλει τον αφανισμό των gamers με τις πολιτικές της και αποσκοπεί στο κέρδος και μόνο  :fear:...τι διάολο, δεν βρήκαν ούτε ΕΝΑ παιχνίδι αξιόλογο?

 

δεν μπορώ να καταλάβω προς τι η επίθεση στον petran αφού λέει facts (για games που περιμένουμε να κυκλοφορήσουν) και απλά λέει αν προτιμάει το ένα game από το άλλο (FORZA - GT, Killzone - HALO κτλ)

 

πιστεύω ότι μια "κόντρα" σε πολιτισμένα πλαίσια, χωρίς προσβολές και χαρακτηρισμούς, δίνει μια "ζωντάνια" στα threads και ένα ενδιαφέρον...δεν χρειάζεται κράξιμο με το που λέμε κάτι με το οποίο δεν συμφωνεί ο άλλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η microsoft πραγματικα εχει σκουπισει το πατωμα με τα μαλλια της sony σε θεμα exclusives

Αντικειμενικη, εμπεριστατωμενη, χωρίς φανατισμό και λογικά επιχειρήματα. Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι αντιδρούν σε αυτή την γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"μαγκες" , μπορει καποιος να μου δειξει τι απο αυτο που εγραψα δεν ειναι αληθες?

 

ενα προς ενα απαριθμησα τα exclusives, και τις ισορροπιες μεταξυ τους.

 

 

καθεστε και γραφετε μεσα στο θεμα  <<official xbox topic>>, τυπου "αχ μωρε τι κριμα που δεν εχει exclusives" κλπ.

 

προφανως δεν τα γραφετε αυτα απο ...αγνοια αυτοι που τα γραφετε, αλλα απο αλλους λογους, ξερετε εσεις.

 

 

επι του θεματος που καποιοι θιγετε λοιπον, ξαναλεω:  το xbox εχει σκουπισει το πατωμα με τo playstation σε θεμα exclusives.

 

 

εχει κανεις να αντιπαραθεσει κατι εκτος απο προσωπικους χαρακτηρισμους και hide your mother?

 

δε νομιζω...

 

 

χρονια πολλα σε ολους,  στους σοβαρους, αντε και στους ...αστειους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...