Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο πρώτο η απάντηση είναι "ναι, θα είναι πάντα 60-70 ευρώ". Γι' αυτό καλύτερα αγορές από Hong Kong store (ή απ' το αμερικάνικο ή, στη χειρότερη, το αγγλικό). Δες εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/434922-the-official-xbox-one-topic/page-481?do=findComment&comment=53712995

 

Σχετικά με το δεύτερο, ο κύριος λόγος για να πληρώνει κάποιος συνδρομή είναι να μπορεί να παίζει online. Κατά καιρούς υπάρχουν βέβαια προσφορές (πχ. εκπτώσεις σε επιλεγμένα παιχνίδια ή ακόμα και τζάμπα) για όσους έχουν Gold συνδρομή. Αλλά δεν νομίζω πως το τελευταίο είναι από μόνο του επαρκής λόγος για να πληρώνουμε 30+ ευρώ το χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να γίνει, τόσο πάει η συνδρομή στο PSN πλέον. Είναι που τόσα χρόνια έκραζαν οι PS fans για τα 30 ευρώ της Microsoft και τώρα τα λούστηκαν και με το παραπάνω.

 

Για την ακρίβεια το Xbox gold έχει 35 ευρώ για 13 μήνες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος μου με το ps4 νομιζω εδωσε 60....

 

 

Τι να γίνει, τόσο πάει η συνδρομή στο PSN πλέον.

..πολυ καλη η τιμη οντος  του xbox live...απλα να διωρθωσω ότι  το PS Plus εχει 49.99 ευρο στο EU store και 49.99$( δηλ. 40ευρο) στο US store που αγορασα εγω πριν  μια βδομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζοντας με την zombie θεματολογία, να υπενθυμίσω πως το Resident Evil 1 Remaster, ενα απο τα καλύτερα survival horror παιχνίδια κυκλοφορεί στις 20 Ιανουαρίου έναντι των 20€ - digital only στην Ευρωπη/Αμερική (δυστυχώς).

1080p/30fps στα ΧΟΝΕ/PS4 (60fps για την έκδοση PC).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά μεταχειρισμένου fifa 15 για xbox one

 

Καλησπέρα,θέλω να αγοράσω μεταχειρισμένο το fifa 15 για xbox one,αλλά μου λέει το παιδί που θα μου το πουλήσει ότι χρειάζεται να πληρώσω έναν κωδικό γιατί το έχει παίξει στην κονσόλα του.Για να το παίξω εγώ στην δική μου κονσόλα χρειάζεται κάποιος κωδικός η κάποια πληρωνή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Halo 5 beta  live@twitch, για οσους δεν εχετε παιξει

 

http://www.twitch.tv/sslck

 

@jon snow

το δισκακι ειναι αρκετο για να παιξει το παιχνιδι. το ξυστο προφανως ηταν κατι εξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έπιασα αυτό φίλε μου, :-D Δισκάκι μου πουλάει το γνήσιο fifa 15αλλά για να παίξω στο live μου είπε ότι πρέπει να πληρώσω για έναν κωδικό

Για να παιξεις live χρειαζεσαι συνδρομη που δεν εχει καμια σχεση με το παιχνιδι! Αυτο που μαλλον σου πουλαει θα ειναι τιποτα extra για το παιχνιδι... Δεν ξερω αν εχει season pass το fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...