Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για σήμερα έχει διπλασιασμό της επιστροφής...αν ισχύει και για τα βενζινάδικα δεν είναι κακό...προυπόθεση: να έχει κάποιος εγκαταστήσει την εφαρμογή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάρτα eurobank που γράφει "Επιστροφή" επάνω αν και δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για αγορές, μόνο για ανάληψη. E-banking δεν έχω. Αν εγκαταστήσω το app θα πάρω τα 10€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάρτα eurobank που γράφει "Επιστροφή" επάνω αν και δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για αγορές, μόνο για ανάληψη. E-banking δεν έχω. Αν εγκαταστήσω το app θα πάρω τα 10€;

Όχι (τουλάχιστον τις προηγούμενες φορές που έτρεχε η προσφορά , δεν γινόταν , οπότε μάλλον ούτε τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σήμερα πήγα έβγαλα καρτα κλπ, κατέβασα την εφαρμογη αλλα μου βγάζει ως σφάλμα λάθος αριθμός κάρτας. Το έχω τσεκάρει σωστά βάζω τον αριθμό. Ως ονοματεπώνυμο τι να βάλω, αυτό που ακριβώς αναγράφεται πάνω στην καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πιθανον δεν εχουν περασει ακομα στο συστημα (/βαση που ελεγχει η εφαρμογή) την καρτα σου.

 

Κανε και κανενα login στο webbanκing πρωτα, και αυριο μεθαύριο τρεχεις την εφαρμογή και συνδεεις την καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια σήμερα πήγα έβγαλα καρτα κλπ, κατέβασα την εφαρμογη αλλα μου βγάζει ως σφάλμα λάθος αριθμός κάρτας. Το έχω τσεκάρει σωστά βάζω τον αριθμό. Ως ονοματεπώνυμο τι να βάλω, αυτό που ακριβώς αναγράφεται πάνω στην καρτα;

Κάρτα χρεωστική (για αναλήψεις) ή πιστωτική?

 

Τόσο οι χρεωστικές κάρτες όσο και οι πιστωτικές έχουν το όνομα στην κάρτα...

π.χ. "K. NIKOLAIDIS"

 

απλά στα ψιλά γράμματα έχει:

Δεν υποστηρίζει τις κάρτες: Prepaid Visa, Yes Visa, Reward Visa & World MasterCard, Ηλεκτρονική Visa, Masoutis Visa, Electronet Family MasterCard καθώς και τις Bestline Visa, EuroLine Home, Magna Γερμανός, Makro, Νέα Γενειά Ζηρίδης, Longchamp, Electronet, Nota, LR, Elephant Easy, Ευρωπαϊκή Πίστη, Ράδιο Κορασίδης, Oriflame και Danos.

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα ειναι χρεωστικη, debit MasterCard http://www.eurobank.gr/online/home/generic.aspx?id=641&mid=693&lang=gr. Το όνομα στην καρτα ειναι πλήρες πχ. GEORGIOS NIKOLAIDIS. Σήμερα κατα τ 10 ηρθε ένα μήνυμα, ευχαριστούμε που ενεργοποιήσετε το web banking, αλλα είχα μπει για πρωτη φορά χθες το μεσημέρι. Ξανά δοκίμασα αμέσως, αλλα πάλι το ίδιο σφάλμα βγάζει. Μάλλον αύριο αν συνεχιστεί θα τους πάρω τηλέφωνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η καρτα ειναι χρεωστικη, debit MasterCard http://www.eurobank.gr/online/home/generic.aspx?id=641&mid=693&lang=gr. Το όνομα στην καρτα ειναι πλήρες πχ. GEORGIOS NIKOLAIDIS. Σήμερα κατα τ 10 ηρθε ένα μήνυμα, ευχαριστούμε που ενεργοποιήσετε το web banking, αλλα είχα μπει για πρωτη φορά χθες το μεσημέρι. Ξανά δοκίμασα αμέσως, αλλα πάλι το ίδιο σφάλμα βγάζει. Μάλλον αύριο αν συνεχιστεί θα τους πάρω τηλέφωνο..

 

Τα 10€ ισχύει μόνο για πιστωτικές κάρτες καθώς και η εφαρμογή είναι για πιστωτικές κάρτες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιστροφή Link.png Site: Επιστροφή Eurobank

Επεξ/σία από matrixxx
επιγραμμιση αφου ειναι λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα δούλευε με την Debit Mastercad... αν εχεις και πιστωτική στο όνομά σου (που συμμετέχει στο πρόγραμμα) βάζεις όποια θες και η επιστροφή πηγαίνει ταυτόχρονα και στις 2 κάρτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 10€ ισχύει μόνο για πιστωτικές κάρτες καθώς και η εφαρμογή είναι για πιστωτικές κάρτες που συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιστροφή Link.png Site: https://www.epistrofi-eurobank.gr/epistrofh/προγραμμα-επιστροφη/poies-kartes-symmetexoun.aspx">Επιστροφή Eurobank

Η καρτα μου ειναι η προτελευταία κάτω αριστερά οπότε υποστηρίζεται.

 

 

Πάντα δούλευε με την Debit Mastercad... αν εχεις και πιστωτική στο όνομά σου (που συμμετέχει στο πρόγραμμα) βάζεις όποια θες και η επιστροφή πηγαίνει ταυτόχρονα και στις 2 κάρτες...

Ο μπαμπάς μου έχει μια πιστωτική στην οποία ειμαι συνδικαιούχος λες να γίνεται δουλειά; Μου αρέσει που πριν βγάλω καρτα ρωτήσαμε πως θα γίνει να κάνουμε και οι δυο αγορές και να συγκεντρώνονται οι πόντοι, γιατι είχα στο μυαλό μου να βγάλω χρεωστικη στο όνομα του μπαμπά μου αλλα να τη χρησιμοποιω εγω και αυτός την πιστωτική, και είπαν δεν γίνεται. Γι αυτό έβγαλα στο όνομα μου. Τι κλεφτοκοταδες που ειναι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια χαρα δουλευει ακομα για χρεωστικη, είναι η προτελευταια κατω αριστερα στις καρτες που συμμετεχουν! Επιγραμμιστηκε το παραπανω λαθος ποστ - μην μπερδευτεί κοσμος.


Η καρτα μου ειναι η προτελευταία κάτω αριστερά οπότε υποστηρίζεται.


Ο μπαμπάς μου έχει μια πιστωτική στην οποία ειμαι συνδικαιούχος λες να γίνεται δουλειά; Μου αρέσει που πριν βγάλω καρτα ρωτήσαμε πως θα γίνει να κάνουμε και οι δυο αγορές και να συγκεντρώνονται οι πόντοι, γιατι είχα στο μυαλό μου να βγάλω χρεωστικη στο όνομα του μπαμπά μου αλλα να τη χρησιμοποιω εγω και αυτός την πιστωτική, και είπαν δεν γίνεται. Γι αυτό έβγαλα στο όνομα μου. Τι κλεφτοκοταδες που ειναι.

 

 

Από που και ως που είναι κλεφτοκοτάδες; Μαλλον σε μπερδεψε ο συμφορουμιτης που ειπε ότι είναι μονο για πιστωτικες!

 

Εσυ λοιπον θα παρεις το 10ρικο με την χρεωστικη που εβγαλες.

 

Κανε login και με κωδικούς του μπαμπα σου στο Web banking, μετα βαλε σε άλλη συσκευη την εφαρμογή, και συνδεσε την καρτα του μπαμπα να παρει και αυτος άλλο ένα 10ρικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καρτα μου ειναι η προτελευταία κάτω αριστερά οπότε υποστηρίζεται.

 

 

Ο μπαμπάς μου έχει μια πιστωτική στην οποία ειμαι συνδικαιούχος λες να γίνεται δουλειά; Μου αρέσει που πριν βγάλω καρτα ρωτήσαμε πως θα γίνει να κάνουμε και οι δυο αγορές και να συγκεντρώνονται οι πόντοι, γιατι είχα στο μυαλό μου να βγάλω χρεωστικη στο όνομα του μπαμπά μου αλλα να τη χρησιμοποιω εγω και αυτός την πιστωτική, και είπαν δεν γίνεται. Γι αυτό έβγαλα στο όνομα μου. Τι κλεφτοκοταδες που ειναι.

 

Οι πιστωτικές κάρτες είναι "αυστηρά" προσωπικές. Το ίδιο και οι Debit (χρεωστικές) που κάνουν και για ανάληψη μετρητών από τους λογαριασμούς μας.

Αν βγάλεις πρόσθετη πιστωτική κάρτα (πρόσθετο μέλος) η κάρτα και πάλι είναι προσωπική αλλά την ελέγχει μαζί με εσένα το κύριο μέλος... δλδ πληρώνει τους λογαριασμούς, μπορεί να στην ακυρώσει,

Απλά τελευταία λόγω της χρήσης pin σπάνια γίνεται πλέον έλεγχος δελτίου ταυτότητας.

 

Το ότι κάποιος λογαριασμός σε τράπεζα μπορεί να είναι κοινός και συνδεμένος με την debit κάρτα δεν έχει καμμία σημασία... το θέμα είναι ποιος είσαι εσύ και πως φαίνεσαι στην τράπεζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...