Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω κάρτα eurobank που γράφει "Επιστροφή" επάνω αν και δεν την έχω χρησιμοποιήσει ποτέ για αγορές, μόνο για ανάληψη. E-banking δεν έχω. Αν εγκαταστήσω το app θα πάρω τα 10€;

 

Όχι (τουλάχιστον τις προηγούμενες φορές που έτρεχε η προσφορά , δεν γινόταν , οπότε μάλλον ούτε τώρα)

 

 

Τώρα το είδα αυτό  ( φτού!!  :mad:  ) και πήγα σήμερα και να αλλάξω την ΤΤbank για να πάρω και το 10€ .

Το μόνο καλό είναι ότι κάποια στιγμή θα μου έλεγαν να πάω οπότε έγινε από τώρα η δουλειά ! 

 

( οπότε για να γίνει αυτό πρέπει να κάνω μια αγορά από την κάρτα έτσι ?)

Γιατί κάνω δοκιμή αλλά δεν μου περνάει την κάρτα καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Εγώ την πέρασα αλλά τίποτα ακόμη

 

 

Και γω έχει κάτι μέρες που συνέδεσα την κάρτα και ακόμη τίποτα

 

 

@@ ακόμη

 

 

Εκανες login στο Web banking στο διαστημα 27-10 μεχρι 10-11;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η γυναίκα μου έχει eurobank, κατέβασε την εφαρμογή και πριν περίπου από μια εβδομάδα που πήγαμε και κάναμε αγορές από τα ικεα μας ρώτησαν αν θελουμε να κάνουμε εξαργύρωση τα 10€.

Σημειώσει : η εφαρμογή είχε εγκατασταθεί - ενεργοποιηθεί λίγες μέρες μετά από την ανακοίνωση της προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να αναφερω οτι την προηγουμενη φορα που ειχε αντιστοιχη προσφορα , τα χρηματα δε μπηκαν ποτε. Μετα απο καιρο που το ελεγχαν και δε με καλουσαν πισω, αλλα καθε φορα επαιρνα εγω και ρωταγα τι εγινε...αποφανθηκαν οτι δεν ειχα κανει log in στο ebanking. Ειχα κανει φυσικα αλλα δε καθισα να ασχοληθω περαιτερω.. Απλως το λεω να το χουν στα υποψη καποιοι που ενδεχομενως δε θα τα παρουν μεχρι 21/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα δεν μπηκαν ακομη...παντως σημερα μπηκα στο e-banking και κρατησα ενα print-screen οπου φαινεται η σημερινη ημερομηνια και η τελευταια φορα που εκανα login (3/11) για παν ενδεχομενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...