Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ebanking δε βλεπω να εχουν μπει τα 10 ευρω.Στην εφαρμογη του android ομως τα εμφανιζει σαν διαθεσιμα.Ειναι φυσιολογικο αυτο?

 

Τα χρηματα της επιστροφης δεν εμφανιζονται στον λογαριασμο γιατι δεν μπορεις να τα παρεις (πχ Να πας σε atm να κανεις αναληψη)...Τα χρηματα της επιστροφης μπορουν να χρησιμοποιηθουν ΜΟΝΟ σε επομενες αγορες (Πχ Εχεις συγκεντρωσει 20euro πας σε ενα ΕΚΟ βαζεις 20euro βενζινη πληρωνεις με την καρτα και του λες να κανει εξαργυρωση)...

 

Link.png Site: Πώς εξαργυρώνω τα ευρώ μου;

 

Το ποσο της επιστροφης που εχεις συγκεντρωσει καθως και το ποτε "ληγουν" το βλεπεις ειτε απο την εφαρμογη ειτε βαζοντας τον αριθμο της καρτας στο δεξι μερος του παραπανω link (εκει που λεει "Τα ευρώ μου")

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο app λεει οτι σε κατι καταστηματα μεταξυ αυτων το nak το παπουτσαδικο, εα κανεις εξαργυρωση τα ευρω σου εχεις επιστροφη 30%

 

η ερωτηση ειναι η εξης.

παω εγω παιρνω ενα ζευγαρι παπουτσια 100 ευρω, εξαργυρωνω1 ευρω και μου γυρναει τα 30 πισω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λεει αυτό ναι, αλλα μαλλον κατι άλλο θα λεει. Ένα screenshot θα βοηθουσε.

οταν μπορεσω Γιαννη θα ανεβασω να το δουν και αλλα παιδια.

παντως αρκετα καλο για να ισχυει το κοβω... μακαρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανεις εξαργυρωση ΔΕΝ παιρνεις επιστροφη...(ετσι εγινε σε εμενα που εχω κανει 2 φορες εξαργυρωση...)

Χρησιμοποιω ενα πχ που εδωσα πιο παλια

Πχ Εχεις συγκεντρωσει 20euro επιστροφη,πας σε ενα ΕΚΟ βαζεις 20euro βενζινη πληρωνεις με την καρτα και του λες να κανει εξαργυρωση...το υπολοιπο στην εξαργυρωση ειναι μηδεν και οχι (3%*20=ο.60euro) 60λεπτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο app λεει οτι σε κατι καταστηματα μεταξυ αυτων το nak το παπουτσαδικο, εα κανεις εξαργυρωση τα ευρω σου εχεις επιστροφη 30%

 

η ερωτηση ειναι η εξης.

παω εγω παιρνω ενα ζευγαρι παπουτσια 100 ευρω, εξαργυρωνω1 ευρω και μου γυρναει τα 30 πισω???

Κάνετε τις χριστουγεννιάτικες αγορές σας με την πιστωτική σας κάρτα Eurobank σε πάνω από 5.500 επιχειρήσεις του προγράμματος Επιστροφή και σας κάνουμε δώρο

30% επιπλέον Επιστροφή στα ευρώ που θα συγκεντρώσετε

 

Αν κανεις αγορες σου δινει αντί πχ 5% επιστροφή 6,5% (για τα ΝΑΚ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οταν κανεις εξαργυρωση ΔΕΝ παιρνεις επιστροφη...(ετσι εγινε σε εμενα που εχω κανει 2 φορες εξαργυρωση...)

Χρησιμοποιω ενα πχ που εδωσα πιο παλια

Πχ Εχεις συγκεντρωσει 20euro επιστροφη,πας σε ενα ΕΚΟ βαζεις 20euro βενζινη πληρωνεις με την καρτα και του λες να κανει εξαργυρωση...το υπολοιπο στην εξαργυρωση ειναι μηδεν και οχι (3%*20=ο.60euro) 60λεπτα...

 

To παράδειγμα είναι σωστο, ο κανονας που αναφέρεις είναι λαθος.

 

Επιστροφη παιρνεις παντα για το ποσο που πληρωνεις. Όχι για το ποσο που πληρωνεται από πιθανη εξαργυρωση "επιστροφης". Αυτό ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως.

εικοσι ευρω βενζινη απο τα οποια τα δεκαπεντε απο εξαργυρωση τοτε θα παρουμε επιστροφη για τα υπόλοιπα πεντε ευρω (που στην ουσια πληρωνουμε)

το εχω κάνει και εγω.

και μιας που το λέω μια φορα εβαλα 40 ευρω και επιστροφη (1.2) δεν μου εβαλαν ποτε.

μετα απο μέρες στο ιδιο πρατήριο 40 ευρω βενζίνη και τσουπ με την μια μου πιστωσαν την επιστροφη...

Θα τους παρω για να τους το πω.

Πάντως το δεκαρικο ξαναπαιζει μεχρι 31 δεκεμβριου (το τσεκαρα) για οποιον κατεβασει τωρα την εφαρμογη και κανει και login στο web banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου μπήκαν κι εμένα τα 10.

Προχθές αγόρασα κάτι από public με την κάρτα και δεν έχει μπει επιστροφή.
Σταμάτησαν τα public να συμμετέχουν ή έπρεπε να πω στην ταμία κάτι? (μου φάνηκε λίγο άσχετη με κάρτες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...