Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

αν το απεγκαταστήσω και το ξαναβάλω θα πάρω?

 

"Για πρωτη φορα" αναφέρεται καθαρα. Και από την στιγμη που συνδεεις καρτα, όπως και να εχει φαινεται αν είναι πρωτη φορα ή όχι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Οποτε κανεις log-out από το Web-banking της EUROBANK, βλέπεις το προμο για το δεκαρικο. Καπου 2 βδομάδες είναι που το βγαζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε κανεις log-out από το Web-banking της EUROBANK, βλέπεις το προμο για το δεκαρικο. Καπου 2 βδομάδες είναι που το βγαζει.

matrixxx επειδη ειχε αναφερθει στο παλιο θεμα για να παρεις το bonus πρεπει να κανεις και og in στο e banking η αρκει να κατεβασεις την εφαρμογη και να συνδεσεις την καρτα?

 

νομιζω ειναι μεχρι 26 του μηνος για οποιον ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πρεπει να κανεις και login στο webb, εννοείται. Το γραφει καθαρα στη σελιδα του προμο, μαζι με τις ημερομηνίες που πρεπει να εχει γινει το login - δεν τις θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις και login στο webb, εννοείται. Το γραφει καθαρα στη σελιδα του προμο, μαζι με τις ημερομηνίες που πρεπει να εχει γινει το login - δεν τις θυμαμαι.

Μπορείς να δώσεις λινκ του promo; Έκανα τώρα login/logout από web banking και δεν μου έβγαλε κάτι.

 

Αν ισχύει ακόμα, τι πρέπει να κάνω; Κατεβάζω την εφαρμογή, περνάω τα στοιχεία μου και κάνω ένα login στο web banking μέσω υπολογιστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορείς να δώσεις λινκ του promo; Έκανα τώρα login/logout από web banking και δεν μου έβγαλε κάτι.

 

Αν ισχύει ακόμα, τι πρέπει να κάνω; Κατεβάζω την εφαρμογή, περνάω τα στοιχεία μου και κάνω ένα login στο web banking μέσω υπολογιστή;

Ειδα και εγω ότι δεν το βγαζει πλεον. Τελευταια φορα που εκανα συναλλαγή και το ειχε βγαλει σιγουρα ηταν στις 14-10. Θυμαμαι όμως ότι οι ημερομηνίες που θα επρεπε να εχεις κανει login ηταν λιγο προγενέστερες, κατι σαν 1-15 Οκτωβριου πιθανον. Οι ημερομηνίες που θα επρεπε να βαλεις την εφαρμογή δεν θυμαμαι ποιες ηταν (εφου εγω το ειχα βαλει ηδη δεν εδωσα μεγαλη σημασια - δεν διαβασα το κειμενο ολοκληρο αλλα σαν σκαναρισμα πιο πολύ). Αν εχεις κανει login ετσι και αλλιως καπου εκει, δεν χανεις κατι να βαλεις την εφαρμογή αφου τουλάχιστον ενας συμφορουμιτης θυμαται ως πιθανη ημερομηνια το "26":

 

νομιζω ειναι μεχρι 26 του μηνος για οποιον ενδιαφερεται.

 

Επομένως βαζεις την εφαρμογή στο κινητο, την τρεχεις, συνδεεις την καρτα σου και εισαι οκ. (υποτίθεται ότι εχεις κανει login στο Web-b πριν, στις ημερομηνίες που ειπα για να εισαι σιγουρος - δεν χρειαζεται νέο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει ένα login 1 Οκτώβρη μεσημέρι, πέρασα και την εφαρμογή, της έβαλα τα στοιχεία μου που ζήταγε(ονοματεπώνυμο, email, αριθμό κάρτας) και τώρα περιμένω να εμφανιστεί κάτι; Στο ebanking; Στην εφαρμογή; Με email;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβασμα της εφαρμογης το ήθελε μεχρι 26 του μηνος. Τωρα για το login στο e banking δεν το ξερω... Πάντως ουτε εγω προς ωρας εχω παρει το bonus. Περιμενω.

Οσον αφορα τον φιλο για τα κουπονια του θεματος εξηγησε ενα αλλο παιδι αν και εγω δεν τα παίρνω τα συγκεκριμενα γιατι η εφημεριδα ειναι για να ψηνεις κανα ρεγγο μονο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είχα κάνει ένα login 1 Οκτώβρη μεσημέρι, πέρασα και την εφαρμογή, της έβαλα τα στοιχεία μου που ζήταγε(ονοματεπώνυμο, email, αριθμό κάρτας) και τώρα περιμένω να εμφανιστεί κάτι; Στο ebanking; Στην εφαρμογή; Με email;

Μετα από 2-3-4 (αν θυμαμαι καλα) μερες θα δεις το 10αρικο πιστωμενο στην εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι που το είχα κάνει εγώ άργησε πολύ να μπει το δεκάρικο πάντως.... παίζει να περίμενα και κοντά στις 3 εβδομάδες... αλλά μπήκε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει ένα login 1 Οκτώβρη μεσημέρι, πέρασα και την εφαρμογή, της έβαλα τα στοιχεία μου που ζήταγε(ονοματεπώνυμο, email, αριθμό κάρτας) και τώρα περιμένω να εμφανιστεί κάτι; Στο ebanking; Στην εφαρμογή; Με email;

κάνει πολύ καιρό να σου βάλουν το δεκάρικο, (ίσως και 2 μήνες) για να σιγουρευτείς ότι όλα τα έκανες σωστά πάρε τους τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είχα κάνει ένα login 1 Οκτώβρη μεσημέρι, πέρασα και την εφαρμογή, της έβαλα τα στοιχεία μου που ζήταγε(ονοματεπώνυμο, email, αριθμό κάρτας) και τώρα περιμένω να εμφανιστεί κάτι; Στο ebanking; Στην εφαρμογή; Με email;

Μετα από 2-3-4 (αν θυμαμαι καλα) μερες θα δεις το 10αρικο πιστωμενο στην εφαρμογή.

Λοιπον εψαξα το παλιο τοπικ και βρηκα πιο συγκεκριμενη απαντηση.

 

Περισυ ηταν μεχρι 21-5-2013 η εγκατασταση και συνδεση καρτας και στους περισσοτερους μπηκαν 29-30 Μαιου. Πιστευω ότι γινεται λοιπον καποιες μερες (9-10) μετα την ολοκληρωση-περας της ημερομηνίας/προθεσμιας της ενεργειας. Στο πρωτο δεκαημερο του Νοεμβρη αυτή τη φορα θα εχουν μπει λογικα. Το θεμα είναι να διασταυρώσεις λιγο το ποτε επρεπε να εχει γινει το login από καποιον αλλον που το προσεξε και το θυμαται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια όσους δεν το έχουν ήδη δει,μέχρι τις 10/11 παίρνετε 10€ εντελώς δωρεάν!Αυτό μου εμφανίστηκε όταν έκανα αποσύνδεση απο το ebanking.

Διαδικασία 2 λεπτών δεν νομίζω να χαλάει κανέναν το free δεκάρικο :D

app_Epistrofi_14_10_2014.jpg

Λέει η πίστωση θα γίνει εως τις 21 Νοεμβρίου,αλλά εγώ με το που έκανα εγκατάσταση και άνοιξε το app είχαν ήδη μπει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...