Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω που εχω την εφαρμογη εδω και 2 εβδομαδες, @@ ε?

 

Ε αν είσαι εκτός των ημερομηνιών ναι.

Μλκια έκανες, εγώ όταν είδα πως είμαι εκτός ανέβαλα το login και έβαλα παρακολούθηση στο θέμα αναμένοντας την επανεκκίνηση της παροχής που τελικά όντως έγινε.

Να δούμε βέβαια και αν θα μπουν τα 10 τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

... όταν είδα πως είμαι εκτός ανέβαλα το login ...

Δεν εχει σημασια το login ποτε θα γινει πρωτη φορα, αλλα η συνδεση της καρτας στην εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σημασια το login ποτε θα γινει πρωτη φορα, αλλα η συνδεση της καρτας στην εφαρμογή.

 

Ναι ως login στην εφαρμογή εννοούσα την σύνδεση της κάρτας. Εξάλλου δεν υπάρχει κάποιο άλλο login.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι ως login στην εφαρμογή εννοούσα την σύνδεση της κάρτας. Εξάλλου δεν υπάρχει κάποιο άλλο login.

Υπαρχει! Θελει login και στο webbanking σε συγκεκριμενη περιοδο!!! Προσεξε το! Αν δεν κανεις Login το εχασες το 10αρικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει! Θελει login και στο webbanking σε συγκεκριμενη περιοδο!!! Προσεξε το! Αν δεν κανεις Login το εχασες το 10αρικο!

 

Δεν υπάρχει άλλο login στην εφαρμογή λέω. Το άλλο που λες φυσικά και ισχύει και είναι προυπόθεση για τα 10 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα, τί φάση; 

Για να μπεί το ποσό των 10 ευρώ καθυστερεί κάποιες μέρες;

Έχω εδώ και μέρες e-banking της Eurobank και πρίν 3-4 μέρες κατέβασα και το app σε iphone, σύνδεσα και την κάρτα στο app αλλά δέν έχω δεί τίποτα ακόμα.

 

Τί παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τί παίζει;

Αν δεις την εικονα, γραφει ότι η πιστωση θα γινει μεχρι 12 Δεκεμβριου 2014. Διαβασε όλα τα ψιλα γραμματα μην κανεις καποιο λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα Χριστoύγεννα η Επιστροφή σας κάνει δώρο ακόμη περισσότερη Επιστροφή!
Κάνετε τις χριστουγεννιάτικες αγορές σας με την πιστωτική σας κάρτα Eurobank σε πάνω από 5.500 συνεργαζόμενες επιχειρήσεις του προγράμματος Επιστροφή και σαςκάνουμε δώρο 30% επιπλέον Επιστροφή στα ευρώ που θα συγκεντρώσετε!
Το 30% Επιστροφή στα συλλεχθέντα ευρώ ισχύει αποκλειστικά για πιστωτικές κάρτες που συμμετέχουν στην Επιστροφή, για νέες αγορές από 1/12 - 31/12/14 συνολικής αξίας τουλάχιστον €100 στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις του Προγράμματος και με μέγιστο συνολικό ποσό συλλογής €200 Επιστροφή.
 

 

 
Ξέρει κανείς αν με το "τουλάχιστον 100Ε" εννοεί ανά απόδειξη η να έχεις κάνει μέσα στο Δεκέμβριο αγορές πάνω απο εκατό ευρώ;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 
Ξέρει κανείς αν με το "τουλάχιστον 100Ε" εννοεί ανά απόδειξη η να έχεις κάνει μέσα στο Δεκέμβριο αγορές πάνω απο εκατό ευρώ;

 

Εγώ καταλαβαίνω κάθε αγορά μέσα στο Δεκεμβρη να ειναι τουλαχιστον 100 ευρια

 

Σε συνέχεια του παραπάνω post, ίσως αξίζει να αναφερθούν και τα παρακάτω :

 

http://prntscr.com/5cthmw

 

http://prntscr.com/5cthsg

 

http://prntscr.com/5cti44

 

Εγώ έχω αλλη ερώτηση, σε αυτές τις χριστουγεννιάτικες προσφορές αναφέρει για πιστωτική κάρτα Eurobank. Εγώ έχω την " Debit Mastercard Paypass" (προτελευταία από αριστερά απο την λίστα τους). Εγώ δηλαδή δεν δικαιούμαι αυτές τις προσφορές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχουν ξανακανει αλλα δεν θυμαμαι ποτε ηταν...

Για να παρει καποιος την extra επιστροφη θα πρεπει να κανει αγορες 100euro ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ απο 1/12-31/12

 

Πχ Αν εγω βαλω βενζινη 2 φορες απο ΕΚΟ 50+40=90euro απο 1/12-31/12 θα παρω ΜΟΝΟ την 'κανονικη' επιστροφη δηλαδη 1.5+1.2=2.7euro

 

Αν βαλω βενζινη 2 φορες απο ΕΚΟ 50+50=100euro απο 1/12-31/12 θα παρω την 'κανονικη' επιστροφη δηλαδη 1.5+1.5=3.0euro + 30%*3.0=0.9euro Αρα συνολο 3.0+0.9=3.9euro...

 

Το "200euro" επιστροφη το θεωρω καπως δυσκολο οποτε δεν μπαινω στον κοπο να το αναλυσω...

 

Να πω επισης οτι σημερα πηρα το τσαντακι ωμου πληρωσα (8.99euro) με την καρτα και πηρα κανονικα επιστροφη (0.27euro)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όπως διαπιστώνω απ τα ποσοστά και τα ποσά που προκύπτουν,
το πρόγραμμα επιστροφή είναι κάτι χωρίς νόημα μιας και πρόκειται για πενταροδεκάρες και τζάμπα κουράζει κανείς το μυαλό του με το να ασχολείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται ποσο "χρησιμοποιεις" τις επιχειρησεις που συμμετεχουν...

Εγω τη χρησιμοποιω σχεδον ενα χρονο και εχω συγκεντρωσει περιπου 80euro...

Η χρηση ειναι κυριως 3 καταστηματα (ΕΚΟ-JUMBO-Βεροπουλο)...Τις αγορες θα τις εκανα ετσι κ αλλιως οποτε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται ποσο "χρησιμοποιεις" τις επιχειρησεις που συμμετεχουν...

Εγω τη χρησιμοποιω σχεδον ενα χρονο και εχω συγκεντρωσει περιπου 80euro...

Η χρηση ειναι κυριως 3 καταστηματα (ΕΚΟ-JUMBO-Βεροπουλο)...Τις αγορες θα τις εκανα ετσι κ αλλιως οποτε...

 

οκ έτσι όπως το θέτεις έχει ένα νόημα.

Εγώ δεν κάνω τέτοιες συστηματικές αγορές και μαζεύονται φραγκοδίφραγκα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...