Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εχω παθει σε αγορα προϊοντων σε Σκλαβενιτη. Χρηση της καρτας σε μηχανακι της Eurobank, αφου ειπα στην ταμια "θελω μετρητα αντι για καρτα, για να εχω επιστροφη". Δεν πηρα ποτε την επιστροφη. Πιθανολογω οτι ειτε κατι εκανε λαθος η κοπελα ή χρησιμοποιησε αλλο μηχανακι εν αγνοια μου (και δικη της φυσικα, δεν εννοω οτι ειχε δολο :D). Παρα την επικοινωνια με την τραπεζα, ποτε δεν πηρα την επιστροφη. Η τραπεζα παροτι εβλεπε τη συναλλαγη κανονικα (αυτο ελειπε), υποστηριζει οτι μαλλον συνεβη το δευτερο (μηχανακι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά θα πρέπει δηλαδή να έχουμε και τεχνικές γνώσεις και να δίνουμε οδηγίες στο κάθε υπάλληλο ποιο μηχανάκι να χρησιμοποιήσει?

 

Δεν ξερω. Εγω παντως στις επομενες 2-3 αγορες που εκανα στο ιδιο μαρκετ επεμεινα να προσεξουν ωστε να μη γινει παλι η στραβη. Και φυσικα τσεκαρα την αποδειξη για να πεσει το μπινελικι αμεσα αν τυχον δεν γινοταν σωστα η διαδικασια. Δεν χρειαστηκε (το μπινελικι :D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το κακό με την επιστροφή είναι ότι ελάχιστα σκρουτσομάγαζα συνεργάζονται.

μικρο το κακο αφου το ποσο δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο.

βενζινουλα η σουπερ μαρκερ το δεκαρικακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Thanks guys! Μόλις την έβαλα. Ελπίζω να καταλάβω αν μπουν

Στο ευχομαι! :P

 

Δεν εχεις πρόβλημα χρονου παντως, και να μην τα καταλάβεις την ωρα που θα μπουν, εχεις ένα χρονο για να τα ξοδεψεις. Μια εισοδος σου στο app -> τελευταιες συναλλαγες και εκει θα δεις το δεκαρικο με ληξη ένα χρονο μετα την πιστωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...