Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όχι, το "10€" αφορα προσπαθεια εξαργύρωσης του δωρου - δεκαρικου - ποσου επιστροφης.

 

Δεν υπαρχει οριο αγορας, από το 1ο λεπτο παιρνεις επιστροφη, (αρκει να το κανουν σωστα στο ταμειο. :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, το "10€" αφορα προσπαθεια εξαργύρωσης του δωρου - δεκαρικου - ποσου επιστροφης.

 

Δεν υπαρχει οριο αγορας, από το 1ο λεπτο παιρνεις επιστροφη, (αρκει να το κανουν σωστα στο ταμειο. :P )

σοβαρα μιλας? επειδη χρησιμοποιω απο οταν βγηκε η επιστροφη θυμαμαι κατα 90% οτι επρεπε να κανεις αγορες τουλαχιστον 10 ευρω για να παρεις επιστροφη,,,,, μηπως αλλαξε προσφατα? ας απαντησει οποιος το χρησιμοποιει χρονια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι δεν αλλαξε προσφατα, τουλαχιστον από τοτε που ανοιξε αυτό το τοπικ και το εμαθα και εγω, 3 σχεδόν χρονια ετσι είναι, λογικα και πιο πριν το ιδιο ηταν. Ακούγεται πολύ παραλογο αυτό που λες για να ισχυε ποτε.

 

ΥΓ, πως γινεται να την χρησιμοποιείς από τοτε και να μην το ξερεις; Παντα κοιτουσες να ξεπερνάς τα 10 ευρω σε κάθε αγορα σου; Δεν ετυχε ποτε να ψωνισεις κατω των 10 ευρω ώστε να το δεις και μονος σου στην πραξη; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν αλλαξε προσφατα, τουλαχιστον από τοτε που ανοιξε αυτό το τοπικ και το εμαθα και εγω, 3 σχεδόν χρονια ετσι είναι, λογικα και πιο πριν το ιδιο ηταν. Ακούγεται πολύ παραλογο αυτό που λες για να ισχυε ποτε.

 

ΥΓ, πως γινεται να την χρησιμοποιείς από τοτε και να μην το ξερεις; Παντα κοιτουσες να ξεπερνάς τα 10 ευρω σε κάθε αγορα σου; Δεν ετυχε ποτε να ψωνισεις κατω των 10 ευρω ώστε να το δεις και μονος σου στην πραξη; :confused:

ισως να εκανα λαθος εγω οπως διαβασα τους ορους.... να φανταστεις τοσα χρονια χρησιμοποιουσα την καρτα μονο οταν οταν εκανα αγορες πανω απο 10 ευρω τοσο σιγουρος ημουν.... ευτυχως που ρωτησα και σε ευχαριστω για τη διευκρινηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καρφουρ Express το απόγευμα, ενώ το μηχανακι ειχε την σημειωση cardlink πανω του, δεν μου εβγαλε επιστροφη!

 

Ο,τι να ναι αυτά τα καρφουρ... Νοιωθω εξαπατημενος. :mad:

 

Μην σας παρω λοιπον στον λαιμο μου, δεν ξερω τελικα αν ισχυει αυτό που μου ειπαν/εγραψα στο προηγουμενο ποστ ή εχουν αλλα θεματα.

 

 

Η επιστροφή ισχύει σε συγκεκριμένα καταστήματα Carrefour που φαίνονται μέσα από την εφαρμογή, μήπως πήγατε σε κάποιο απ'τα άλλα; Διαφορετικά κάντε ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση της Eurobank, μια φορά που φούλαρα σε βενζινάδικο ΕΚΟ και δε βγήκε επιστροφή πήρα τηλέφωνο και το τακτοποίησαν.

 

 

Ισχύει αυτό που λέει ο lazorik για τα carrefour, λογικά έχει να κάνει στο ότι πολλά είναι franchise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ισχύει αυτό που λέει ο lazorik για τα carrefour, λογικά έχει να κάνει στο ότι πολλά είναι franchise

 

Δεν ξερω, η αποδειξη τους ως ΕΔΡΑ λεει την κεντρικη διευθυνση της καρφουρ στον Αλιμο ( Αγίου Δημητρίου 63). Αν ηταν franchise θα ειχαν ως εδρα το καρφουρ στην αποδειξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στη εφαρμογή αν το έχει μέσα στα καταστήματα της προσφοράς

Αν το έχει στείλει επικοινώνησε μέσο του site τους ή πάρε τηλ και θα περάσουν τα χρήματα.Μου είχε τύχει και μένα παλαιότερα αυτό και λύθηκε με ένα μν μέσο του site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο η εξαργυρωση γινεται απο 10 € και πανω, για την αγορά δεν έχει σημασία το ποσό.

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άλλο λες, διαβασε λιγο πιο προσεκτικα γιατι επαναλαμβάνεις πραγματα που εινα μαλιστα γραμμενα και σημερα στο παρον τοπικ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι γνωρίζω επιστροφές παίρνεις ανεξαρτήτως ποσού.

Για να κάνεις όμως εξαργύρωση χρειάζεται να έχεις συγκεντρώσει τουλάχιστον 10€ από επιστροφές.

 

Στο κινητό μου έλαβα το παρακάτω μήνυμα από την εφαρμογή ''επιστροφή app'':

 

Πραγματοποιήστε τουλάχιστον 15 συναλλαγές σε οποιαδήποτε επιχείρηση με την κάρτα από 2/2 έως 28/2 και κερδίστε επιστροφή 10%.

 

Προϋποθέσεις:

1) συνολικής αξίας τουλάχιστον 500 €

2) σε περίπτωση δόσεων θα προσμετρηθεί το συνολικό ποσό αγοράς και όχι το ποσό της δόσης

3) εξαιρούνται οι πληρωμές δημοσίου, τυχερών παιχνιδιών, στοιχημάτων μέσω διαδικτύου

4) το κανονικό ποσοστό επιστροφής θα αποδίδεται κανονικά επιπλέον της προσφοράς

5) η πίστωση των ευρώ επιστροφή θα πραγματοποιηθεί έως τις 20/3

6) ισχύει για τους χρήστες της εφαρμογής που έχουν λάβει την παρούσα ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο κινητό μου έλαβα το παρακάτω μήνυμα από την εφαρμογή ''επιστροφή app'':

6) ισχύει για τους χρήστες της εφαρμογής που έχουν λάβει την παρούσα ενημέρωση

 

 Οποιος δεν προσεξει το 6, θα μπει σε τριπακι αγορων και τελικα δεν θα παρει αυτό που λες. Αν αντίθετα το δει μονος του στην εφαρμογή του αυτό το μηνυμα, τοτε οκ. Προσεξτε το λοιπον. (εβαλα μεγαλο quote μην την πατησει κανεις με τα ψιλα γραμματα αφου πιθανον το μηνυμα που ελαβες να μην είναι γι αυτον  ;) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα 1,5 χρόνο περίπου κατέβασα την εφαρμογή σε android κινητό, σύνδεσα μια κάρτα (χρεωστική, όχι πιστωτική) και πήρα και το 10άρικο.

Τώρα έβγαλα μια πιστωτική (την yes) και περιμένω να ξαναβγάλει την προσφορά του 10αρίκου.

Αμα την συνδέσω στην εφαρμογή που έχω ακόμα στο android θα περαστεί το 10άρικο ή καλύτερα να ξανακατεβάσω την εφαρμογή σε άλλο κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα 1,5 χρόνο περίπου κατέβασα την εφαρμογή σε android κινητό, σύνδεσα μια κάρτα (χρεωστική, όχι πιστωτική) και πήρα και το 10άρικο.

Τώρα έβγαλα μια πιστωτική (την yes) και περιμένω να ξαναβγάλει την προσφορά του 10αρίκου.

Αμα την συνδέσω στην εφαρμογή που έχω ακόμα στο android θα περαστεί το 10άρικο ή καλύτερα να ξανακατεβάσω την εφαρμογή σε άλλο κινητό?

 

Δεν χρειάζεται να ξανακατεβάσεις την εφαρμογή σε άλλο κινητό. Και εγώ αρχικά χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα της επιστροφής με χρεωστική. Όταν έβγαλα πιστωτική ξαναπήρα το 10αρικο χρησιμοποιώντας το ίδιο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Στο κινητό μου έλαβα το παρακάτω μήνυμα από την εφαρμογή ''επιστροφή app'':

 

Πραγματοποιήστε τουλάχιστον 15 συναλλαγές σε οποιαδήποτε επιχείρηση με την κάρτα από 2/2 έως 28/2 και κερδίστε επιστροφή 10%.

 

Προϋποθέσεις:

1) συνολικής αξίας τουλάχιστον 500 €

2) σε περίπτωση δόσεων θα προσμετρηθεί το συνολικό ποσό αγοράς και όχι το ποσό της δόσης

3) εξαιρούνται οι πληρωμές δημοσίου, τυχερών παιχνιδιών, στοιχημάτων μέσω διαδικτύου

4) το κανονικό ποσοστό επιστροφής θα αποδίδεται κανονικά επιπλέον της προσφοράς

5) η πίστωση των ευρώ επιστροφή θα πραγματοποιηθεί έως τις 20/3

6) ισχύει για τους χρήστες της εφαρμογής που έχουν λάβει την παρούσα ενημέρωση

 

Θυμάται κάποιος αν είχε λάβει το παραπάνω μήνυμα από την εφαρμογή ''επιστροφή app'';

Πραγματοποίησα τις συναλλαγές που έπρεπε για να εκμεταλλευτώ την προσφορά αλλά η eurobank υποστηρίζει ότι η επιστροφή ήταν για 10€ και όχι 10%.

Δυστυχώς δεν είχα κάνει ''print screen'' και το μήνυμα δεν υπάρχει πια στις τρέχουσες προσφορές της εφαρμογής.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...