Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μηπως ξερει καποιος αν ειναι δυνατον να μπει και 2η καρτα στο προγραμμα <επιστροφη>;;;

Εγώ που έχω μια χρεωστική και μία πιστωτική μπαίνουν όλα στον ίδιο κουμπαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω μια χρεωστική και μία πιστωτική μπαίνουν όλα στον ίδιο κουμπαρα!

Πολύ σημαντικό αυτό δεν το γνώριζα. Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα στην παρεα...ακουστε τι επαθα....(δεν ξερω εαν ειμαι off topic συγνωμμη). πηγαινω σε καταστημα και αλλαζω μια απλη debit eurobank σε debit pay less (ανεπαφες συνναλαγες), αφου μου ξαναζητησαν ολα τα χαρτια εξ αρχης λογω cc λεει.....μετα απο 4 μερες και περνοντας εξω απο atm eurobank λεω κατσε να ενεργοποιησω την καρτα....Ετσι και εγινε...βαζω την καρτα, pin, ενεργοποιηση καρτας ΟΚ!!.φευγω. Την επομενη μερα πηγαινω σε σουπερ μαρκετ οπου και θελω να αγορασω πραγματα, πηγαινω στο ταμειο δινω μια visa eurobank που εχω....ακυρη συναλλαγη...ακυρη συναλλαγη....6 φορες.περνουμε απο εκει την εξυπηρετηση πελατων και μετα απο ενα τεταρτο ακουστε τι μου αναφερθηκε.....Εκανα λεει ενεργοποιηση της visa αυτης που μου ειχαν στειλει αλλα ακομα δεν ειχα στα χερια μου!!!! Δηλαδη ενεργοποιησα μια πιστωτικη καρτα που δεν ειχα στα χερια μου με μια αλλη καρτα ασχετη!!!! αφου τους εξηγω το τεραστιο κενο ασφαλειας, η εννοια της υπαλληλου ηταν αν θελω να ακυρωσω την καρτα.Απο τα νευρα μου λεω ακυρωσε την τελειως.Ηρεμω ξαναπερνω μετα απο 10 λεπτα και λεω στειλτε την καρτα....Απαντηση: θα στειλουμε το αιτημα σας προς εξεταση και αν εγκριθει η επανεκδοση θα ενημερωθειτε!!!!! Δηλαδη για μια καρτα που ειχα μεχρι πριν απο 10 λεπτα δεν ξερουν αν θα μου την δωσουν????κανουνε και ναζακια.Απλα eurobank δεν υπαρχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@macattack

Καλημέρα και χρόνια πολλά

είμαστε ΟΤ αλλά στην προκειμένη περίπτωση δεν φταίει η τράπεζα αλλά εσύ που βιάστηκες.

Πρώτα σου έρχεται η κάρτα και μετά την ενεργοποιείς με έναν από τους τρόπους που αναφέρονται στο γράμμα που τη συνοδεύει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@macattack

σε χρεωστική που πήρα πρόσφατα από την eurobank μου είπαν πώς για να κάνω αγορές από καταστήματα πρέπει να πάω σε ένα ΑΤΜ και να πάω άλλες συναλλαγές -> συγχρονισμός PIN . Είσαι σίγουρος ότι είχες κάνει κάτι τέτοιο ? γιατί και στην εξυπηρέτηση πολλές φορές λένε ότι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον aue!!

 

@macattack

Καλημέρα και χρόνια πολλά

είμαστε ΟΤ αλλά στην προκειμένη περίπτωση δεν φταίει η τράπεζα αλλά εσύ που βιάστηκες.

Πρώτα σου έρχεται η κάρτα και μετά την ενεργοποιείς με έναν από τους τρόπους που αναφέρονται στο γράμμα που τη συνοδεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι.Πας παράδειγμα σε ένα ΕΚΟ και βάζεις βενζίνη 30 ευρώ πληρώνει με την κάρτα και ζητάς εξαργύρωση.Αν βλέπω καλά έχεις 26,42 αρά θα πληρώσεις τα υπόλοιπα μέχρι τα 30, 3,58.Μπορείς να του πεις να σου βάλει και 26,42 ευρω βενζίνη και να μην πληρώσεις τπτ :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εώς 30/9/2015 ''τρέχει'' και άλλη ενέργεια - ''προσφορά'' από την τράπεζα:

 

1. Για όποιον έχει ήδη εγκαταστήσει την εφαρμογή :

Στο κάτω δεξιά μέρος της εφαρμογής υπάρχει μια επιλογή για να στείλεις με sms ή mail έναν κωδικό σε ένα φίλο - γνωστό που θέλει να εγκαταστήσει στο τηλέφωνό του την εφαρμογή και να συνδέσει την κάρτα του σε αυτήν.

 

2. Με την εγκατάσταση και βάζοντας στο αντίστοιχο πεδίο τον κωδικό, ο φίλος - γνωστός παίρνει τα 10 ευρώ και ο αποστολέας του κωδικού παίρνει 5 ευρώ (πιστώνονται μέχρι 23/10)

 

Το δοκίμασα με κωδικό φίλου και ισχύει , έδωσα και κωδικό σε άλλο φίλο, πήρε και αυτός (και αναμένουμε τις πιστώσεις...)

 

Epistrofi λεπτομέρειες

post-149614-0-78369800-1442419716_thumb.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου καλησπερησω να ρωτησω. εχετε παρατηρησει οταν πατε να συνδεθειτε στο ebanking που αναφερει να κανεις ενα statement οπου στην ουσια κοβεις την αλληλογραφια με τις κινησεις λογαριασμου κτλ και σου πιστωνει η τραπεζα 10 ευρω?

ενω αναφερει οτι ειναι για αλληλογραφια δανειων οταν μπαινω μεσα στον λογαριασμο μου μου λεει δεξια οτι εχω ενα statement να κανω (δηλαδη δικαιουμαι και εγω). εχει κανεις υποψιν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...