Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω στον λογαριασμό μου 84€ επιστροφή.Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω αγορά πχ 20€ και δίνοντας την κάρτα να αφαιρεθεί το ποσό απ την επιστροφή να μην πληρώσω τίποτα και να μου μείνουν και τα υπόλοιπα ευρω επιστροφής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στον λογαριασμό μου 84€ επιστροφή.Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω αγορά πχ 20€ και δίνοντας την κάρτα να αφαιρεθεί το ποσό απ την επιστροφή να μην πληρώσω τίποτα και να μου μείνουν και τα υπόλοιπα ευρω επιστροφής?

Ναι κανονικά αρκεί το κατάστημα να είναι συμβεβλημένο με το πρόγραμμα 'Επιστροφή' της Eurobank...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στον λογαριασμό μου 84€ επιστροφή.Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω αγορά πχ 20€ και δίνοντας την κάρτα να αφαιρεθεί το ποσό απ την επιστροφή να μην πληρώσω τίποτα και να μου μείνουν και τα υπόλοιπα ευρω επιστροφής?

Πάντως johnny77 μην πολυαφήνεις τα € της επιστροφής... εξαργύρωνέ τα γιατί λήγουν σε 12 μήνες από την επιστροφή...

Ίσως τώρα να συμφέρει να τα εξαργυρώσεις στον μαρινόπουλο καθώς μέχρι και 1/11 σου επιστρέφει 10% σε όσα € εξαργυρώνεις...

Την εφαρμογή την έχεις περασμένη; Αν ναι τότε μπορείς να τσεκάρεις πότε λήγουν τα ποσά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως johnny77 μην πολυαφήνεις τα € της επιστροφής... εξαργύρωνέ τα γιατί λήγουν σε 12 μήνες από την επιστροφή...

Ίσως τώρα να συμφέρει να τα εξαργυρώσεις στον μαρινόπουλο καθώς μέχρι και 1/11 σου επιστρέφει 10% σε όσα € εξαργυρώνεις...

Την εφαρμογή την έχεις περασμένη; Αν ναι τότε μπορείς να τσεκάρεις πότε λήγουν τα ποσά...

Τα 80 εξ αυτών τα πήρα χθες από την ηλεκτρονική με 800ε αγορά οπότε έχω ακόμα :)

Όσο γι αυτό με το Carrefour δν το είχα σκεφτεί είναι η αλήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω θα ελεγα να περιμενεις. Ετσι και αλλιως εχεις ενα χρονο μετα την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ συναλλαγη (αρα και τα 84 ευρω σου ληγουν σε ενα χρονο). :

 

Πριν ενα μηνα ειχε βαλει το πρακτικερ 20% σε εξαργυρωσεις επιστροφης. Θα το ξαναβαλουν πιθανον και αν οχι αυτοι ισως καποιοι αλλοι. Εχεις μεγαλο ποσο και αξιζει τον κοπο να περιμενεις ενα 20%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν προλαβαινουν να ληξουν ετσι πιστευα οτι ανανεωνονται. Ευχαριστω για την πληροφορια! Στο σαιτ τους λεει κατι που ειναι (σχεδον) σαφες:
 
Πραγματοποιώντας τις αγορές σας στις 7.000 συνεργαζόμενες επιχειρήσεις, συλλέγετε ευρώ τα οποία έχουν ισχύ 1 έτος* από την ημερομηνία συλλογής τους.
*Σημειώνεται ότι τα τα ευρώ που έχουν συλλεχθεί πριν από την 01/07/2010 έχουν ισχύ 3 έτη από την ημερομηνία συλλογής τους. 
 
Μαλλον λοιπον ειναι οπως τα λες.
Το τελευταιο ειναι πολυ outdated αν δεν ανανεωνονται, δεν θα επρεπε να το εχουν εδω και 2 χρονια αφου το 2013 εληξαν και οι προ 2010 ποντοι με την 3ετια που αναφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοίταξα και εγώ να βρω link αλλά δεν είναι κάπου σαφώς γραμμένο....

Την έχω πάθει όμως παλιότερα που δεν την χρησιμοπούσα πολύ και είχα χάσει μικροποσά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βενζινάδικο Aegean σήμερα ζήτησα να κάνω εξαργύρωση και μου είπε πώς δν γίνεται.Πώς γίνεται εφόσον συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιστροφής να μην μπορεί να κάνει εξαργύρωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε βενζινάδικο Aegean σήμερα ζήτησα να κάνω εξαργύρωση και μου είπε πώς δν γίνεται.Πώς γίνεται εφόσον συμμετέχουν στο πρόγραμμα επιστροφής να μην μπορεί να κάνει εξαργύρωση?

 

Είναι μέσα σε αυτά?(καλό ψάξιμο). Αν ναι, μιλάς με Eurobank

 

https://www.epistrofi-eurobank.gr/epistrofh/poies-epixeirhseis-symmetexoun.aspx?Dealer_Category=0&City=0&Total_Rate_Participation=1-5&Partner_Parent=AEGEAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μου ηρθε σε μηνυμα το εξης.εχει αναφερθει και απο τον matrixxx πιο πανω

 

 Κερδίστε

10% Επιστροφή
 
στα ευρώ που θα εξαργυρώσετε στις αγορές σας
με πιστωτικές και χρεωστικές κάρτες Eurobank
έως και 14/11 στα καταστήματα
 

logo-public.aspx 

 

Επεξ/σία από matrixxx
αλλαγη μορφοποιησης κειμενου με μεγαλο κειμενο και υπογραμμιση στο σημαντικο κομματι ;)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να έχει αναφερθεί αλλά το γράφω γιατί έγινε χωρίς καμία ανακοίνωση.

 

Στα SM Χαλκιαδάκης είχε 4% επιστροφή και το άλλαξαν σε 1% χωρίς να το ανακοινώσουν.

Να το έχετε στα υπόψιν ότι τα ποσοστά τα αλλάζουν με αυτό το τρόπο.

 

Πάντως προσωπικά έχω γλυτώσει τρελά λεφτά με επιστροφή+ote cosmote +3% και δεν έχω πληρώσει ούτε €0.01 τόκους.

Ούτε καν τις καταθέσεις μου δεν έχω σε αυτούς.

 

7% τόσο καιρό στο SM και 6% στις βενζίνες + τα μπόνους στις εξαργυρώσεις αφού δεν έκανα εξαργύρωση αν δεν έδιναν μπονους

Καλά ήταν  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...