Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λέω να αρχίσω να χρησιμοποιώ την κάρτα που έχω για το πρόγραμμα επιστροφή.

Στο σαιτ λέει:

Βεβαιωθείτε μόνο ότι ο υπάλληλος της επιχείρησης χρησιμοποίησε το μηχάνημα αποδοχής καρτών Eurobank για την πραγματοποίηση της συναλλαγής σας.

 

Δηλαδή τώρα που θα πάω στον μαρινόπουλο πρέπει να πω στην ταμία να περάσει την κάρτα από ειδικό μηχανάκι;

Δε το κάνει απο μόνη της; πρέπει κάθε φορά να το έχω στο νου μου;

 

όσες φορές έχω ψωνίσει με κάρτα, (εθνικής, πειραιώς) ένα μηχανάκι χρησιμοποιούνε, το ίδιο πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να αρχίσω να χρησιμοποιώ την κάρτα που έχω για το πρόγραμμα επιστροφή.

Στο σαιτ λέει:

Βεβαιωθείτε μόνο ότι ο υπάλληλος της επιχείρησης χρησιμοποίησε το μηχάνημα αποδοχής καρτών Eurobank για την πραγματοποίηση της συναλλαγής σας.

 

Δηλαδή τώρα που θα πάω στον μαρινόπουλο πρέπει να πω στην ταμία να περάσει την κάρτα από ειδικό μηχανάκι;

Δε το κάνει απο μόνη της; πρέπει κάθε φορά να το έχω στο νου μου;

 

όσες φορές έχω ψωνίσει με κάρτα, (εθνικής, πειραιώς) ένα μηχανάκι χρησιμοποιούνε, το ίδιο πάντα.

 

Πριν λίγο γύρισα απο carrefour. Έχουν μέχρι 21/2 5% επιστροφή. Η ταμίας χωρίς να πώ κάτι πήρε το μηχανάκι της eurobank και μάλιστα μάθαινε μια καινούρια ταμία για τις πληρωμές με κάρτα. Απότι κατάλαβα έχει ξεχωριστό μηχανάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να αρχίσω να χρησιμοποιώ την κάρτα που έχω για το πρόγραμμα επιστροφή.

Στο σαιτ λέει:

Βεβαιωθείτε μόνο ότι ο υπάλληλος της επιχείρησης χρησιμοποίησε το μηχάνημα αποδοχής καρτών Eurobank για την πραγματοποίηση της συναλλαγής σας.

 

Δηλαδή τώρα που θα πάω στον μαρινόπουλο πρέπει να πω στην ταμία να περάσει την κάρτα από ειδικό μηχανάκι;

Δε το κάνει απο μόνη της; πρέπει κάθε φορά να το έχω στο νου μου;

 

όσες φορές έχω ψωνίσει με κάρτα, (εθνικής, πειραιώς) ένα μηχανάκι χρησιμοποιούνε, το ίδιο πάντα.

 

Μου έχει τύχει να αγοράσω απ τα public και να μην γίνει επιστροφή. Μερικοί υπάλληλοι δεν ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει να αγοράσω απ τα public και να μην γίνει επιστροφή. Μερικοί υπάλληλοι δεν ξέρουν.

Άρα όπως αναφέρει και στο σαιτ, όντως θα υπάρχει ειδικό μηχανάκι.

Αρκεί να υπάρχει σε όλα τα καταστήματα που είναι στο πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα όπως αναφέρει και στο σαιτ, όντως θα υπάρχει ειδικό μηχανάκι.

Αρκεί να υπάρχει σε όλα τα καταστήματα που είναι στο πρόγραμμα.

 

ε λογικά θα υπάρχει, αλλιώς δεν θα ήταν στο πρόγραμμα, και λογικά θα το ξέρουν κιόλας εκτός αν πέσεις σε νέο ή άσχετο υπάλληλο όπως εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όχι, δεν είναι ένα μηχανακι. Και εγω εμαθα λεπτομεριες πριν καμια 10αρια μερες, όταν υπάλληλος την μια και μοναδικη φορα που την εδωσα σε καρφουρ εκανε λαθος! (πρωτη φορα μου εκαναν λαθος στις 100+ συναλλαγες που εχω κανει σε καμια τριανταρια επιχειρήσεις). Την περασε λοιπον σε μηχανακι που δεν μου εδωσε επιστροφη. Το μηχανακι οπτικα ηταν ιδιο ακριβως με όλα τα αλλα που μου εδιναν επιστροφη σε ολες τις άλλες επιχειρήσεις ολες τις προηγούμενες φορες.

Ρωτησα λοιπον εκει την εξυπηρετηση/υποδοχη και μου ειπαν ότι επρεπε να το περασει σε μηχανακι cardlink. Δεν εβγαλε λοιπον επιστροφη επειδη το περασε σε ένα ακριβως ιδιας εμφανισης που δεν ειχε όμως σημανση "cardlink". Aυτό να εχετε υποψιν σας ώστε να προλάβετε λαθη αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε καρφουρ Express το απόγευμα, ενώ το μηχανακι ειχε την σημειωση cardlink πανω του, δεν μου εβγαλε επιστροφη!

 

Ο,τι να ναι αυτά τα καρφουρ... Νοιωθω εξαπατημενος. :mad:

 

Μην σας παρω λοιπον στον λαιμο μου, δεν ξερω τελικα αν ισχυει αυτό που μου ειπαν/εγραψα στο προηγουμενο ποστ ή εχουν αλλα θεματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιστροφή ισχύει σε συγκεκριμένα καταστήματα Carrefour που φαίνονται μέσα από την εφαρμογή, μήπως πήγατε σε κάποιο απ'τα άλλα; Διαφορετικά κάντε ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση της Eurobank, μια φορά που φούλαρα σε βενζινάδικο ΕΚΟ και δε βγήκε επιστροφή πήρα τηλέφωνο και το τακτοποίησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου μπήκαν τα 10€ δώρο για την πρώτη εγκατάσταση της εφαρμογής. Τι γίνεται τώρα; τι πρέπει να προσέξω; αρκεί η αγορά πχ 12€για να μου αφαιρεθούν τα 10;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου μπήκαν τα 10€ δώρο για την πρώτη εγκατάσταση της εφαρμογής. Τι γίνεται τώρα; τι πρέπει να προσέξω; αρκεί η αγορά πχ 12€για να μου αφαιρεθούν τα 10;

Κάνεις μια αγορά άνω των 10 ευρώ σε συνεργαζόμενη επιχείρηση και ζητάς να σου εξαργυρώσουν-αφαιρέσουν τα 10 ευρώ:

https://www.epistrofi-eurobank.gr/epistrofh/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7/pws-eksargyrwnw-ta--eyrw-mou.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...