Προς το περιεχόμενο

Νομιμοποιηση Κανναβης?Ναι η Οχι?


GoLdMaNn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ μιλάμε για φούντες!!!!!!!!!!!11111111111111

Σωπαααα :mrgreen:

Απλα αν δεν το καταλαβες σου εξηγω οτι με την ιδια λογικη αφου το μαυρο δεν ειναι κακο αρα δεν θα επρεπε να ειναι παρονομο οτι με τον ιδιο συλογισμο και πρεπει να κατεβει το οριο απο τα 18 στα 16 αφου απλα ειναι θεμα τυπικο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα παπάρια μου το όριο ηλικίας. Κάποιος που κάνει σεξ με πολλούς γκόμενους/νες κατ' εξακολούθηση, έχει πρόβλημα. Δε νιώθει ρε παιδί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν μπορειτε να καταλαβαινετε μερικοι, οτι πολλα απο τα προβληματα που λετε ειναι επειδη ειναι παρανομες οι ουσιες. Το οτι πρεπει να συναναστρεφεσαι με εγκληματικα στοιχεια για να παρεις οτιδηποτε ειναι ο πιο κυριος λογος. Επισης ξεχνατε κατι. Οι γονεις πριζουν το παιδι λεγοντας του οτι το μαυρο κανει κακο κλπ κλπ. Το παιδι οταν θα δοκιμασει μαυρο (σε οποια ηλικια και να ειναι) θα δει οτι οι γονεις του ειχανε αδικο και θα κοιταξει να δει για ολα τα αλλα που του ειχανε πει ψεμματα αν ειναι οντως ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα λες, με το ιδιο σκεπτικο πως σου φαινεται λοιπον αφου η πρωτη σεξουαλικη επαφη για τους περισοτερους νεους ειναι 15-16 να πεσει το οριο απο τα 18 στα 16 ???

 

Το όριο είναι στα 15 get your facts straight. Και είπαμε μιλάμε για φούντα όχι για ηρωίνη ούτε για εμπόρια λευκής σαρκός ούτε για σουβλάκια, έλεος πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όριο είναι στα 15 get your facts straight. Και είπαμε μιλάμε για φούντα όχι για ηρωίνη ούτε για εμπόρια λευκής σαρκός ούτε για σουβλάκια, έλεος πια.

Αυτο που λες ισχυει για συνομιλικους, αν ενας 26 παει με μια 16 θα τον πανε ζουμπιτο για εκμεταλευση ανηλικου.

 

Τελικα ομως μου φαινετε μερικοι κοιτανε μονο οτι τους συμφερει.

Το σκεπτικο μου ειναι απλο και θα εβλεπες αν δε φορουσες παροπιδες!

Οτι οσο ευκολο ειναι να εκμεταλευτει την αντιστοιχη περιπτωση ενας παιδεραστης το ιδιο ευκολο ειναι να εκμεταλευτει τη νομιμοποιηση του μαυρου ενας εμπορος ναρκωτικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι γιατι κρασι και τσιγαρα απο τον dealer παιρνει τωρα ο κοσμος.

Eγω παντος τη τελευταια φορα που πηγα στο βασιλοπουλο δεν ειναι παγκο με φουντα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι Εθελόντρια στο ΚΕΘΕΑ κι έχω κάνει σεμινάρια από ανθρώπους που γνωρίζουν πολύ καλά το αντικείμενο... και εκτός αυτού μάλλον η γνώση μου ίσως να είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή που νομίζεις...

 

 

 

Επετρεψε μου να αμφισβητω τετοιου ειδους "γνωση" ακομα και αν ο αλλος ειναι καθηγητης πανεπιστημιου ψυχιατρικης

 

Αν δεν γινεται κατανοητον το γιατι μπορω να εξηγησω

 

 

Και ποιος ενοχλεί τους ανθρώπους που είναι χρήστες;;;; Δεν νομίζω να τους ενοχλεί κανείς.... Κυκλοφορούν ανενόχλητοι σε όλο το κέντρο της Αθήνας και δεν τους πειράζει κανείς... !

 

 

No comment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει αυτο.

Δες εδω τι λεει:

 

 

Αυτο που λες ισχυει για συνομιλικους, αν ενας 26 παει με μια 16 θα τον πανε ζουμπιτο για εκμεταλευση ανηλικου.

 

Τελικα ομως μου φαινετε μερικοι κοιτανε μονο οτι τους συμφερει.

Το σκεπτικο μου ειναι απλο και θα εβλεπες αν δε φορουσες παροπιδες!

Οτι οσο ευκολο ειναι να εκμεταλευτει την αντιστοιχη περιπτωση ενας παιδεραστης το ιδιο ευκολο ειναι να εκμεταλευτει τη νομιμοποιηση του μαυρου ενας εμπορος ναρκωτικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καταλαβα τι λεει αυτο που λεω ειναι οτι και σε περιπτωση νομιμοποιησης παλι θα υπαρχει εμποριο απλα δεν θα ναι λαθρεμποριο αλλα εμποριο. ΚΛαην. Αυτο που ομως αγνοει ο ρεντοντιν και αλλοι ειναι οτι θα μπορεις να μην αγοραζεις απο κανεναν Dealer,νομιμο ή παρανομο,ιδιωτικο ή κρατικο, αλλα να σαι αυταρκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λες ισχυει για συνομιλικους, αν ενας 26 παει με μια 16 θα τον πανε ζουμπιτο για εκμεταλευση ανηλικου.

 

Όχι αν υπάρχει συγκατάθεση, (άσχετο βέβαια αν υποστηρίξει ο ανήλικος ότι δεν υπήρχε για να του πάρει λεφτά στα δικαστήρια), μην μπερδεύεις το αμέρικα με την Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καταλαβα τι λεει αυτο που λεω ειναι οτι και σε περιπτωση νομιμοποιησης παλι θα υπαρχει εμποριο απλα δεν θα ναι λαθρεμποριο αλλα εμποριο. ΚΛαην. Αυτο που ομως αγνοει ο ρεντοντιν και αλλοι ειναι οτι θα μπορεις να μην αγοραζεις απο κανεναν Dealer,νομιμο ή παρανομο,ιδιωτικο ή κρατικο, αλλα να σαι αυταρκης

Kαι η πορνεια νομιμη ειναι αλλα δεν νομιζω να μην υπαρχουν οι νταβατσιδες...

 

Όχι αν υπάρχει συγκατάθεση, (άσχετο βέβαια αν υποστηρίξει ο ανήλικος ότι δεν υπήρχε για να του πάρει λεφτά στα δικαστήρια), μην μπερδεύεις το αμέρικα με την Ελλάδα

Συγκαταθεση απο που απο τους γονεις ή τη 16χρονη ???

Γιατι αν δεν κανω λαθος ο γονιος πρεπει να δωσει την αδεια και δεν νομιζω να υπαρχουν πολυ που θα θελαν οι κορη τους να πηγαινε με ενα 26αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι η πορνεια νομιμη ειναι αλλα δεν νομιζω να μην υπαρχουν οι νταβατσιδες...

 

Ρε αγορι μου αν μπορει καποιος να χει το χορτο του τσαμπα σπιτι του και καλης ποιοτητας γιατι να παει να το αγορασει ?

 

Και στην τελικη ακομα και αν καποιος βαριεται και θελει να το αγορασει και υπαρχει καποιους που το πουλαει που ειναι το γαμημενο το προβλημα?

 

Νισαφι

 

PS Δεν εχουν ολες οι πορνες νταβατζηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...