Προς το περιεχόμενο

Αιμοροϊδες


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γαστροσκοπηση και κωλονοσκοπηση θελω , γαστροσκοπηση ειπε ο γιατρος οτι θα κανουμε στο μελλον προς το παρον παιρνω καποια φαρμακα, κωλονοσκοπηση θα του πω εγω να μου γραψει γιατι εχω ανησυχήσει λιγο με το αιμα που βγαζω

Γαστροσκοπηση θα κάνω και εγώ μου είπε οκ.. Το άλλο όμως είναι μόνο αν υπάρχει όντως θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειχα παει και μου ειπε οτι ειναι αιμοραηδες μαλλον δεν μου εκανε εξεταση απλα με ρωτησε καποια πραγματα τωρα που θα παω ξανα θα του το πω

 

Πήγα δύο φορές τουαλέτα σου το πρωί και έχω και εγώ αδυναμία. Τι σου είπε ότι είναι; δεν έχασα αίμα και τέτοια όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρουργό έχεις; η θα πας σε δημόσιο;

Εχω χειρουργο, επειδη εχει και η μανα μου καποιο θεμα και παει σε αυτον θα παμε μαζει τελος του μηνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω χειρουργο, επειδη εχει και η μανα μου καποιο θεμα και παει σε αυτον θα παμε μαζει τελος του μηνα

Περαστικά φίλε όλα θα πάνε καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει το δικο μου το θεμα δεν ειναι τιποτα αιμοραιδες τωρα, η μανα μου εχει την νοσο κρων

Είναι δύσκολη νόσος όντως. Υπομονή θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς δεν είναι καρκίνος άλλα θέλει πολύ στενή παρακολουθηση και εξετάσεις κάθε χρόνο. Τώρα για εμένα και με αυτή την κρέμα που λένε ποιο πάνω βολεύομαι, απλά θα τον ρωτήσω μήπως πρέπει να κάνουμε πάλι καμιά κολονοσκοπηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς δεν είναι καρκίνος άλλα θέλει πολύ στενή παρακολουθηση και εξετάσεις κάθε χρόνο. Τώρα για εμένα και με αυτή την κρέμα που λένε ποιο πάνω βολεύομαι, απλά θα τον ρωτήσω μήπως πρέπει να κάνουμε πάλι καμιά κολονοσκοπηση

Άσχετο η κολονοσκοπιση με το πρόβλημα σου.. Θα στο πει κιόλας. Ίσως θες επέμβαση στις αιμορροΐδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μη μου το λες παλι πες μου οτι δεν χρειαζεται τιποτα οπως ελεγες ποιο παλια

Βρε συ θα σου πει ο ιατρός... Αλλά το έντερο είναι άλλη περίπτωση . Τι ηλικία έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε ενταξει δεν ειναι εκει το προβλημα απλα μετα την τελευταια εγχειρηση στο εντερο την σκωληκοειδιτιδα επαθα τετοιο σοκ με τα χερουργεια τοτε ημουν 10 ετων αλλα ξερεις τι ειναι να σου λενε στο τσακ σε προλαβαμε; και μεσα στον υπνο σου να σε καθαριζουνε μετα το στομαχι γιατι πνιγομουν απο το σωληνακι, και 3 μηνες μεσα το τι τραβηξα τοτε δεν λεγεται γι αυτο και δεν ξανα παω χειρουργειο ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε ενταξει δεν ειναι εκει το προβλημα απλα μετα την τελευταια εγχειρηση στο εντερο την σκωληκοειδιτιδα επαθα τετοιο σοκ με τα χερουργεια τοτε ημουν 10 ετων αλλα ξερεις τι ειναι να σου λενε στο τσακ σε προλαβαμε; και μεσα στον υπνο σου να σε καθαριζουνε μετα το στομαχι γιατι πνιγομουν απο το σωληνακι, και 3 μηνες μεσα το τι τραβηξα τοτε δεν λεγεται γι αυτο και δεν ξανα παω χειρουργειο ποτε

Είναι δύσκολα φίλε αλλά η πρόληψη σώζει ζωές. Πήγαινε άμεσα μικρός είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε με εκανε και δειγματοληψια στάλθηκε στο χημείο του κρατους αρνητική απάντηση για καρκίνος άλλα όπως και να έχει κάποια στιγμή πρεπει να βγουν απλα προσπαθώ λιγο να το παω ποιο πέρα, βέβαια όσο ποιο μικρός το κάνεις ειναι ποιο εύκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...