Προς το περιεχόμενο

Αιμοροϊδες


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα άρχισε πάλι και πλέον είχα πάρα πολύ αίμα και κάθε μέρα και η τουαλέτα μέσα είχε και το χαρτί λέω τελείωσε μαλον πάω για επέμβαση, πήγα μέχρι τον φαρμακοπειο ο οποίος είναι άπιαστος με έδωσε μια κρέμα και από τότε αίμα δεν ξανά είδα

Για πες ποια κρέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πες ποια κρέμα;

Τώρα πήγα μέσα στο φαρμακείο και την έψαξα, έχω και πολλές :-D  η κάθε μια και για άλλη χρίση,  τελικά είναι η ίδια που αναφέρθηκε η protocylanar που είπαν και τα παιδιά ποιο πάνω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πήγα μέσα στο φαρμακείο και την έψαξα, έχω και πολλές :-D η κάθε μια και για άλλη χρίση, τελικά είναι η ίδια που αναφέρθηκε η protocylanar που είπαν και τα παιδιά ποιο πάνω

Θα την δοκιμάσω κ εγώ σε ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα την δοκιμάσω κ εγώ σε ευχαριστώ

Ναι δοκίμασε την θα δεις σίγουρα όφελος σε εμένα που ήταν τραγικά τα πράγματα ούτε σταγόνα δεν έχω πλέον αίμα εδώ και 3 μήνες δεν  ξανα εβγαλα παρόλο που η διατροφή μου δεν είναι και η καλύτερη 3,40 νομίζω έχει  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτές οι κρέμες βέβαια ειναι κορτιζονούχες. Θα δειτε βελτίωση, αλλά καλό ειναι γενικά να προσέχετε. Δροσερό νερό στην περιοχή μετά την ανάγκη, ξεχάστε το κανονικό χαρτί υγείας, πλέον μονο με μωρομάντιλα, καθημερινή αλλαγή στο σώβρακο (:P) ή το μποξεράκι και κομμένα τα καυτερά και τα ποτά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Aυτές οι κρέμες βέβαια ειναι κορτιζονούχες. Θα δειτε βελτίωση, αλλά καλό ειναι γενικά να προσέχετε. Δροσερό νερό στην περιοχή μετά την ανάγκη, ξεχάστε το κανονικό χαρτί υγείας, πλέον μονο με μωρομάντιλα, καθημερινή αλλαγή στο σώβρακο ( :P) ή το μποξεράκι και κομμένα τα καυτερά και τα ποτά. 

αυτο με τα καυτερα ειναι μεγαλο παραμυθι. Εχω φαει τοννους καρυ και δεν εχει παρουσιαστει καμια υποτροπη. Αντιθετα με χτυπαει εκει που δεν το περιμενω και κυριως μετα απο πολυωρη ορθοστασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με χτυπούσε ένας δυνατός πόνος συνήθως στον ύπνο μου πάντα, και ξύπναγα με δυνατούς πόνους μέσα στην τρυπά τόσους δυνατούς που διπλωνόμουν και όσο πηγενε κορυφωνόταν ευτυχώς κρατούσε μόνο  10 λεπτά μετά ηρεμούσα με έπιανε και  λίγο ρίγους άλλα  με ξανά επερνε πάλι ο  ύπνος ευτυχώς τώρα δεν έχω κάτι, και η κρεμα αυτη που έβαλα για 4 φορές μόνο άλλο αίμα έχω να ξανά δω 2 μηνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά πάλι σήμερα τα ίδια ξανά αίμα, τι κάνω; ξανά βάζω πάλι από αυτή την κρεμά;  γιατί κάτι μου λέει ότι δεν θα γλιτώσω το μαχαίρι τελικά; κάνει συνέχεια  να βάζω από αυτήν; ευτυχώς είχα 2 μήνες να δω αίμα όταν έβαλα πρώτη φορά από την κρέμα αυτή θα παω να παρω δημητριακα nesquick με αυτα μαλακωνει το κακα και να πω οτι δεν εφαγα καθολου τροφες ζουμι;  σημερα ειχα φακη την δευτερα ειχαμε κοτα σουπα δεν θα φαω κρεας και συνεχεια οπως παλια αλλα δεν ξερω μηπως φταιει και ο καιρος που σληρηναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάλι σήμερα τα ίδια ξανά αίμα, τι κάνω; ξανά βάζω πάλι από αυτή την κρεμά; γιατί κάτι μου λέει ότι δεν θα γλιτώσω το μαχαίρι τελικά; κάνει συνέχεια να βάζω από αυτήν; ευτυχώς είχα 2 μήνες να δω αίμα όταν έβαλα πρώτη φορά από την κρέμα αυτή θα παω να παρω δημητριακα nesquick με αυτα μαλακωνει το κακα και να πω οτι δεν εφαγα καθολου τροφες ζουμι; σημερα ειχα φακη την δευτερα ειχαμε κοτα σουπα δεν θα φαω κρεας και συνεχεια οπως παλια αλλα δεν ξερω μηπως φταιει και ο καιρος που σληρηναν;

Η διατροφή σου ειναι σωστή; επίσης πίνεις πολυ νερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάλι σήμερα τα ίδια ξανά αίμα, τι κάνω; ξανά βάζω πάλι από αυτή την κρεμά; γιατί κάτι μου λέει ότι δεν θα γλιτώσω το μαχαίρι τελικά; κάνει συνέχεια να βάζω από αυτήν; ευτυχώς είχα 2 μήνες να δω αίμα όταν έβαλα πρώτη φορά από την κρέμα αυτή θα παω να παρω δημητριακα nesquick με αυτα μαλακωνει το κακα και να πω οτι δεν εφαγα καθολου τροφες ζουμι; σημερα ειχα φακη την δευτερα ειχαμε κοτα σουπα δεν θα φαω κρεας και συνεχεια οπως παλια αλλα δεν ξερω μηπως φταιει και ο καιρος που σληρηναν;

Με φακή υπάρχει περίπτωση κλαματος..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νερό πίνω 2 λίτρα την μέρα περίπου από διατροφή εντάξει πλέον μετά τον στρατό άρχισα τρώω το σπανάκι που έτρωγα και πριν,  φακιες πολύ και φασολάδα επίσης το Σκ έχουμε κρέας συνήθως δεν τρώω όμως κάθε μέρα κρέας όπως παλιά ρωτησα τον φαρμακοποιο ποια κρεμα γραφεται η protocylanar δεν γραφεται μου ειπε και καμια αλλη δεν γραφεται ειναι αληθεια αυτο;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω γιατι απο 3 και 4Ε πας μιση τιμη με τα υπολοιπα πινεις και μια σοκολατα οπως εγω, δεν ξερω αν εχει ομως θα ρωτησω και αλλου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε αν σκουπίζεται με χαρτί, σταμάτησε το.Θα μπαίνεις στο μπάνιο και θα πλένεις την περιοχή με χλιαρό νεράκι προς κρύο.Το χαρτί υγείας ξέχνα το για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...