Προς το περιεχόμενο

Αιμοροϊδες


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βγάλεις αίμα στην τουαλέτα πρέπει να πας σε ιατρό. Εγώ έβγαλα πήγα και μου είπε ότι έχω μια ραγάδα που τα κάνει όλα.

 

ειχα παει και μου ειπε οτι ειναι αιμοραηδες μαλλον δεν μου εκανε εξεταση απλα με ρωτησε καποια πραγματα τωρα που θα παω ξανα θα του το πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειχα παει και μου ειπε οτι ειναι αιμοραηδες μαλλον δεν μου εκανε εξεταση απλα με ρωτησε καποια πραγματα τωρα που θα παω ξανα θα του το πω

Πρέπει να βάλει δάχτυλο φίλε.. Με τα μάτια απλά δεν γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βάλει δάχτυλο φίλε.. Με τα μάτια απλά δεν γίνεται

 

αυτο ειναι το πιο λογικο θα παω σε λιγες μερες ξανα και θα του το πω να μου γραψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι το πιο λογικο θα παω σε λιγες μερες ξανα και θα του το πω να μου γραψει

Σαν έμενα θες μια κωλονοσκοπηση επισης αδιαθεσια νιωθω και εγω γιατι σκεφτομαι οτι αμα παω στον γιατρο θα μου κανει ενα δωρο μια καλωνοσκοπηση παλι και μια εγχειρηση ακομα καλυτερο δωρο, γι αυτο και νιωθω αδιαθεσια την κρεμα αυτη που λες 4 φορες μονο την εβαλα και για ενα μεγαλο διαστημα 2 μηνες δεν ξανα ειχα αιμα παρολο που ειχα πολυ σκληρο πραμα ειχανε σφηξει για τα καλα τωρα τελευταια παλι λιγο αλλα τζαμπα τα δημητρικα μου εφυγε παλι,  τωρα εσυ πρεπει να πας σε γιατρο μην ειναι κατι χειροτερο πρεπει να το δουνε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν έμενα θες μια κωλονοσκοπηση επισης αδιαθεσια νιωθω και εγω γιατι σκεφτομαι οτι αμα παω στον γιατρο θα μου κανει ενα δωρο μια καλωνοσκοπηση παλι και μια εγχειρηση ακομα καλυτερο δωρο, γι αυτο και νιωθω αδιαθεσια την κρεμα αυτη που λες 4 φορες μονο την εβαλα και για ενα μεγαλο διαστημα 2 μηνες δεν ξανα ειχα αιμα παρολο που ειχα πολυ σκληρο πραμα ειχανε σφηξει για τα καλα τωρα τελευταια παλι λιγο αλλα τζαμπα τα δημητρικα μου εφυγε παλι, τωρα εσυ πρεπει να πας σε γιατρο μην ειναι κατι χειροτερο πρεπει να το δουνε

Εγχείρηση γιατί να κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχω ραντεβου στις 21 το θεμα ειναι αν μου γραψει ο γιατρος την εξεταση

Τι εξέταση θέλεις να κάνεις; βασικά ποιος σου είπε ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγχείρηση δεν θα κάνω ότι και να πει αυτός, μετά αν είναι για καμιά κωλονοσκοπιση να δούμε που βρισκόμαστε εκεί ναι θα ξανα κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγχείρηση δεν θα κάνω ότι και να πει αυτός, μετά αν είναι για καμιά κωλονοσκοπιση να δούμε που βρισκόμαστε εκεί ναι θα ξανα κανω

Ρέ συ το εγχείρηση για ποιον λόγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει μπει στο μυαλο φοβαμαι πολυ, πηρα φοβο απο τοτε με την  σκωληκοειδίτιδα περιτονιτιδα στο τσακ με προλαβαν με καθαριζαν 2 μερες το στομαχι μετα τωρα εχω και αυτες τις αιμοραιδες αυτος με ειπε αν μεγαλωσουν θα γινει επεμβαση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει μπει στο μυαλο φοβαμαι πολυ, πηρα φοβο απο τοτε με την σκωληκοειδίτιδα περιτονιτιδα στο τσακ με προλαβαν με καθαριζαν 2 μερες το στομαχι μετα τωρα εχω και αυτες τις αιμοραιδες αυτος με ειπε αν μεγαλωσουν θα γινει επεμβαση

Μάλιστα, σε τι ιατρό πήγες; επέμβαση μόνο αν Πονας και χάνεις αίμα μου είπε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την επεμβαση ηταν τοτε το υποκρατειο και αρον τον αρον πηγαμε εκει και εμεινα μεσα 3 μηνες ολο το καλοκαιρι δηλαδη τον τελευταιο μηνα δεν επεφτε ο πυρετος ειχα μονιμα 39 και 38, οσο αφορα τις αιμοραιδες πονο δεν εχω καθολου εχω αιμα οχι παντα ομως, παλια ειχα πονο στην δειαρκεια του υπνου πολυ δυνατος για 10 λεπτα και μετα περνουσε αλλα δεν ειχα τοσο αιμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την επεμβαση ηταν τοτε το υποκρατειο και αρον τον αρον πηγαμε εκει και εμεινα μεσα 3 μηνες ολο το καλοκαιρι δηλαδη τον τελευταιο μηνα δεν επεφτε ο πυρετος ειχα μονιμα 39 και 38, οσο αφορα τις αιμοραιδες πονο δεν εχω καθολου εχω αιμα οχι παντα ομως, παλια ειχα πονο στην δειαρκεια του υπνου πολυ δυνατος για 10 λεπτα και μετα περνουσε αλλα δεν ειχα τοσο αιμα

Χειρουργό έχεις; η θα πας σε δημόσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εξέταση θέλεις να κάνεις; βασικά ποιος σου είπε ότι χρειάζεται να κάνεις κάτι;

 

γαστροσκοπηση και κωλονοσκοπηση θελω , γαστροσκοπηση ειπε ο γιατρος οτι θα κανουμε στο μελλον προς το παρον παιρνω καποια φαρμακα, κωλονοσκοπηση θα του πω εγω να μου γραψει γιατι εχω ανησυχήσει λιγο με το αιμα που βγαζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...