Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oσο δεν φτιαχνουν το offline AI θα χανουν κοσμο προς το pes.Αυτη ειναι η πικρη αληθεια.Δεν εχουμε ολοι χρονο για online 2vs2 κτλ. που ειναι πολυ ωραια.Απο τα gameplay videos που ειδα εξακολουθω να βλεπω psychic dribbling απο cpu και συνεχως αυτο το πασα,ντου μπροστα,πασα, ντου μπροστα και κατι κουφες εμπνευσεις λιγο εξω απο την περιοχη και παλι με περιττες ντριμπλες.Απο οσο καταλαβα δεν τους ενδιαφερει καθολου το offline μερος του παιχνιδιου παρα μονο το online και για αυτο εστιαζουν εκει ωστε να δινουν την καλυτερη human Vs human εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μα ποιός παίζει ακόμα offline (ή μόνο αποκλειστικά offline);Προσωπικά άντε να έπαιξα λίγο..και λίγο be a pro..Αλλά και το offline του βάζουν πράγματα.

Μόνο με την κοπέλα μου ή με κανά φίλο να παίξω offline ..

Ξέρουμε ποια εταιρία δεν μπορεί το online..οπότε καλά κάθεται.. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: Πετάς εμένα έξω;;;; :cry:

 

Xαχαχα.

 

Φυσικα και ΟΧΙ.

 

Εμεις ειναι το σιγουρο οτι θα παιξουμε... :-D

 

Ο nzeppos κανει κατι κοιλιες γενικα... :X

 

και για αυτο εστιαζουν εκει ωστε να δινουν την καλυτερη human Vs human εμπειρια.

 

Ετσι ειναι καλυτερα. Ο καθε ενας στο ειδος του...

 

Fifa online, Pro offline για καποιον που θελει να τα δει χοντρικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Ήρθα και εγω στη συζήτηση :P . Να ρωτήσω κάτι εγώ; Απο ότι κατάλαβα θα είναι 2vs2 seasons δηλαδή ranked παιχνίδια με συμπαίκτη... Με αυτή τη λογική θα επιλέξεις έναν συμπαίκτη και θα είσαι πάντα με αυτόν. Εκτός και αν πχ επιλέγεις διαφορετικο καθε φορά συμπαίκτη και η κατάταξη μετα βγαίνει απο το πόσες νίκες έχεις στο 2vs2 seasons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο offline παιζω μονο το career. Οχι ολες τις χρονιες βεβαια. Τοσα χρονια επερνα την man utd, φετος εχει μπει στο κολπο η everton και ο ολυμπιακος αφου θα μπορουμε να βαζουμε μια ομαδα σε οποιο πρωταθλημα θελουμε. Εφτιαχνα την καλυτερη ομαδα και μετα με simulation, παντα κερδιζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Ήρθα και εγω στη συζήτηση :P . Να ρωτήσω κάτι εγώ; Απο ότι κατάλαβα θα είναι 2vs2 seasons δηλαδή ranked παιχνίδια με συμπαίκτη... Με αυτή τη λογική θα επιλέξεις έναν συμπαίκτη και θα είσαι πάντα με αυτόν. Εκτός και αν πχ επιλέγεις διαφορετικο καθε φορά συμπαίκτη και η κατάταξη μετα βγαίνει απο το πόσες νίκες έχεις στο 2vs2 seasons.

 

Νομίζω δύσκολο να απαιτήσουν σταθερό συμπαίκτη. Το πιθανότερο είναι το δεύτερο που είπες.

 

Πάντως (αν έχετε παρατηρήσει) στα 2vs2 lobbies οι καλοί παίκτες παίζουν σχεδόν πάντα με τους ίδιους συμπαίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δύσκολο να απαιτήσουν σταθερό συμπαίκτη. Το πιθανότερο είναι το δεύτερο που είπες.

 

Πάντως (αν έχετε παρατηρήσει) στα 2vs2 lobbies οι καλοί παίκτες παίζουν σχεδόν πάντα με τους ίδιους συμπαίκτες.

 

Ε υποθέτω θα παίζουν φίλοι μαζί ώστε να ξέρουν και το τρόπο παιχνιδιού ο ένας του άλλου κτλ και να συνεργάζονται καλύτερα.

 

Και εγώ με ένα φίλο μου σκοπεύω να παίζω μαζί αποκλειστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντελα...θα σου πω ενα κομματι του αλλου του Παντελα (αν και δεν τον παω) οσον αφορα εσενα και το φιλο σου με το 2v2...

 

''Δεν ταιριαζετε σου λεω, τοσο αντικειμενικα στο λεω και ας τους φιλους σου να λενε το αντιθετο, παμε εμεις μαζι οι δυο και θα δεις πως ειναι αστειο το να παιζεις εσυ με αλλον μες το γηπεδο...''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα...Αρε τι βγάζει ο dj. Δε το ψάχνεις και για παραγωγός μουσικής-στιχουργός; :devil: (ουτε εγω δε τρελενομαι)

 

On topic τώρα με το cartman θα πάω στρατηγέ αλλα θα παίζουμε και μαζί αν θές. Skype η teamspeak να υπάρχει και πάμε για πρώτη 50αδα (περσυ για λίγο μου γλίτωσε :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχαχα.

 

Φυσικα και ΟΧΙ.

 

Εμεις ειναι το σιγουρο οτι θα παιξουμε... :-D

 

οΟο <3 :wub: :wub: ναι ναι ναι!Απλά λίγη υπομονή,γιατί δεν θα το πάρω όταν είναι ακριβό..όταν το βρω στο 20ρι κοντά -_- !

γω θέλω τον στρατηγό!

θα στίσουμε πρόγραμμα φωνής ρε σεις !να μπαίνουμε εκεί..όχι skype να μας τρώει ram και γραμμή!

Επίσης,πάρτε καλά modems!!μην έχουμε lags :P και πορτοκαλί ενδείξεις όπως moderate firewall settings :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα το περίμενα πολλά χρόνια, καθώς το 2vs2 online είναι μακράν το αγαπημένο μου mode.

 

 

 

 

Too Good to be true.. 2vs2 LOCAL θα είναι που σημαίνει οτι θα παίζεις μόνο με συμπαίχτη που είναι ΔΙΠΛΑ σου στο ίδο pc.

 

Έχουν ξενερώσει Όλοι οι θιασώτες του 2vs2 με αυτή την απόφαση αν διαβάσετε σχόλια σε ξένα forums (και στο 12 ήταν πολλοί) ...εχουμε κάνει Φίλους που παίζουμε ΣΤΑΘΕΡΑ 2vs2 μαζί τους στα lobies και γουστάρουμε μπαλίτσα και η EA με αυτό το Locally μας δένει τα χέρια ως προς του online φίλους..Απλα Αναχρονιστική και παράλογη απόφαση.

 

Επίσης το θεμα είναι αν θέλου να κάνουν ένα Σοβαρο 2vs2 Ranked να κάνεις μια αποκλειστική 2v2 ομάδα με το φίλο σου να τις δώσεις όνομα και να βαθμολογείτε η ομάδα και όχι οι πάιχτες. βέβαια καλό θα ήταν να μπορείς να κάνεις ξεχωριστή ομάδα με διαφορετικούς φίλους για να παίζεις και με άλλους. Με την Ea που μπλεξαμε όμως. Κλασική τακτική. πέρνουμε μια ιδέα τη βάζουμε μισή και του χρόνου την τελειοποιούμε.. :mad:

 

Μέχρι και Το Pes 6 πισω στο 2006 είχε Σοβαρό 2vs2 Ranked System με γκρουπακια. Pure Fun :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...