Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρώτη φορά division 1, στο 1ο ματς κερδίζω 4-0, στο 80' ο άλλος κάνει quit και το αναθεματισμένο δεν μου δίνει τη νίκη αλλά το θεωρεί ως μη γενόμενο... Με εκνεύρισε η μαλακία!

 

Επίσης στο επόμενο περιμένω να διορθώσουν τη γελοιότητα με την κλειστή γωνία. Ό,τι πάει εκεί, γράφει... Έφαγα πολλά μέχρι να το καταλάβω αλλά πλέον βάζω και εγώ πολλά στην κλειστή γωνία, που μόνο κλειστή δεν φαίνεται να είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά division 1, στο 1ο ματς κερδίζω 4-0, στο 80' ο άλλος κάνει quit και το αναθεματισμένο δεν μου δίνει τη νίκη αλλά το θεωρεί ως μη γενόμενο... Με εκνεύρισε η μαλακία!

3-0 δε θα πρεπε να μετρησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κ κατι ακομα..παιζω καριερα..μου κανει προταση η εθνικη,μπορω να δεχτω χωρις να χασω τη δουλεια μου?

καμια απαντηση εδω ?  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια απαντηση εδω ?  :-)

Και βεβαια μπορεις, απλα οταν φτανει ο καιρος για τα ματς της εθνικης θα σου το ανακοινωνει και θα σε πηγαινει σε παρομοια σελιδα μονο για την εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-0 δε θα πρεπε να μετρησει?

 

Κανονικά ναι αλλά υπάρχουν και σπάνιες περιπτώσεις που δεν μετράει καθόλου το παιχνίδι. Αυτό ίσως είναι και το εκνευριστικότερο στοιχείο του online. Εκεί τα μπινελίκια προς την EA δεν γνωρίζουν άνω όριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά division 1, στο 1ο ματς κερδίζω 4-0, στο 80' ο άλλος κάνει quit και το αναθεματισμένο δεν μου δίνει τη νίκη αλλά το θεωρεί ως μη γενόμενο... Με εκνεύρισε η μαλακία!

 

Επίσης στο επόμενο περιμένω να διορθώσουν τη γελοιότητα με την κλειστή γωνία. Ό,τι πάει εκεί, γράφει... Έφαγα πολλά μέχρι να το καταλάβω αλλά πλέον βάζω και εγώ πολλά στην κλειστή γωνία, που μόνο κλειστή δεν φαίνεται να είναι.

Εβγαλε το κλασσικό μήνυμα περι connection lost εκεινο το μεγάλο που βγάζει οταν κάνουν quit η κάποιο αλλο; γιατι αν έβγαλε οτιδήποτε άλλο απλα μαλλον σε εγκαινίασε στη division 1 hacker.! Τη τελευταία φορά που κοίταξα τους 20 πρώτους οι 14-15 ήταν hackers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε το κλασσικό μήνυμα περι connection lost εκεινο το μεγάλο που βγάζει οταν κάνουν quit η κάποιο αλλο; γιατι αν έβγαλε οτιδήποτε άλλο απλα μαλλον σε εγκαινίασε στη division 1 hacker.! Τη τελευταία φορά που κοίταξα τους 20 πρώτους οι 14-15 ήταν hackers.

 

Κανονικά το σήμα που βγάζει όταν ο άλλος κάνει quit. Αφού έκανε πρώτα pause και μετά quit. Στο PS3 έπαιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο τα φώτα σας.Ειχα κατεβάσει από το θείο το fifa και είχα θέματα με την ανάλυση δεν έσωζε με πέταγε έξω κτλ αποφάσισα να το αγοράσω γνήσιο να παίζω και κανένα ονλαιν.Το θέμα είναι ότι ενώ έκανα απεγκατάσταση του θείου και εγκατέστησα το γνήσιο μέσω origin αυτό μου κράτησε τα personal settings τα προηγούμενα τα οποία δεν με αφήνει να τα διαγράψω.Αφού μπω στο μενού με τα παλιά setting σταματάει να δουλεύει ο μοχλός του xbox.Μόνο το πληκτρολόγιο δουλεύει και με το που πάει να ξεκινήσει ένα παιχνίδι με πετάει έξω.Τι μπορεί να φταίει και αν έχει συμβεί σε κανέναν άλλον?Πρώτη φορά μου συμβαίνει με γνήσιο game.Μάλλον με τιμωρεί που το πήρα από το θείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγο τα φώτα σας.Ειχα κατεβάσει από το θείο το fifa και είχα θέματα με την ανάλυση δεν έσωζε με πέταγε έξω κτλ αποφάσισα να το αγοράσω γνήσιο να παίζω και κανένα ονλαιν.Το θέμα είναι ότι ενώ έκανα απεγκατάσταση του θείου και εγκατέστησα το γνήσιο μέσω origin αυτό μου κράτησε τα personal settings τα προηγούμενα τα οποία δεν με αφήνει να τα διαγράψω.Αφού μπω στο μενού με τα παλιά setting σταματάει να δουλεύει ο μοχλός του xbox.Μόνο το πληκτρολόγιο δουλεύει και με το που πάει να ξεκινήσει ένα παιχνίδι με πετάει έξω.Τι μπορεί να φταίει και αν έχει συμβεί σε κανέναν άλλον?Πρώτη φορά μου συμβαίνει με γνήσιο game.Μάλλον με τιμωρεί που το πήρα από το θείο

Σβησε απ τα εγγραφα το φακελο FIFA 13 1gb πρεπει να ναι, λογικα θα πρεπει να σβηστουν saves, settings κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα.Εξάλλου όπως είπα,με του θείου δεν σωζόταν.Πολύ κουλό πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο.Λες και είναι από τον θείο το παιχνίδι,όλο προβλήματα.Μέχρι και την ανάλυση 800x600 μου την έβγαζε και ας ήταν στα settings 1080p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζουν παρα πολύ οι αντίπαλοι που σου βάζουν γκολ και μετά κάνουν μάγκικο πανηγυρισμό.Επίσης στο επόμενο fifa θα ήθελα να υπάρχει η επιλογή να παίζεις μόνο με παίχτες που έχουν ανοιχτό μικρόφονο.επειδή μ αυτους που δεν έχουν μικρόφωνο και δε τους ακούω τους θεωρω άνανδρους και ύπουλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...