Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eγω εκανα το καλυτερο τοσο καιρο στο σεζονς πρωτη κατηγορια και 3 τροπαια στην πρωτη ως πρωταθλητης αρχησε η κατρακιλα και εμενα με το ζορι στην 2 κατηγορια βρηκα την λυση απλα αρχισα να παιζω FUT και ειναι το καλυτερο μοντ στο φιφα ουτε τοσο αμυντικο ποδοσφαιρο ολοι παιζουν ανοιχτα!!!Επισης κανεις ξερει πως υπαρχει καμια περιπτωσει να παρω κανενα μεγαλω και τρανο παικτη οπως κανεναν ραμος και τετοιους???Εκτος απο να τους αγορασω γιατι βλεπω τους πουλανε σε διαστημικες τιμες!!!



Eγω εκανα το καλυτερο τοσο καιρο στο σεζονς πρωτη κατηγορια και 3 τροπαια στην πρωτη ως πρωταθλητης αρχησε η κατρακιλα και εμενα με το ζορι στην 2 κατηγορια βρηκα την λυση απλα αρχισα να παιζω FUT και ειναι το καλυτερο μοντ στο φιφα ουτε τοσο αμυντικο ποδοσφαιρο ολοι παιζουν ανοιχτα!!!Επισης κανεις ξερει πως υπαρχει καμια περιπτωσει να παρω κανενα μεγαλω και τρανο παικτη οπως κανεναν ραμος και τετοιους???Εκτος απο να τους αγορασω γιατι βλεπω τους πουλανε σε διαστημικες τιμες!!!

Επισης καμια ελληνικη ομαδα για προ κλαμπς υπαρχει που να εχει ατομα ομως και να παιζουμε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα αρχισα να παιζω FUT και ειναι το καλυτερο μοντ στο φιφα ουτε τοσο αμυντικο ποδοσφαιρο ολοι παιζουν ανοιχτα!!!Επισης κανεις ξερει πως υπαρχει καμια περιπτωσει να παρω κανενα μεγαλω και τρανο παικτη οπως κανεναν ραμος και τετοιους???Εκτος απο να τους αγορασω γιατι βλεπω τους πουλανε σε διαστημικες τιμες!!!

 

Έτσι. Το UT είναι το απόλυτο λιώσιμο. Νομίζω όμως ότι η μοναδική απάντηση στο ερώτημά σου είναι να μαζέψεις τα λεφτά ώστε να αγοράσεις τον παίκτη. Θέλει αρκετή προσπάθεια και (τουλάχιστον στην αρχή) διάβασμα για να δεις πως μπορείς να μαζέψεις λεφτά στο UT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι. Το UT είναι το απόλυτο λιώσιμο. Νομίζω όμως ότι η μοναδική απάντηση στο ερώτημά σου είναι να μαζέψεις τα λεφτά ώστε να αγοράσεις τον παίκτη. Θέλει αρκετή προσπάθεια και (τουλάχιστον στην αρχή) διάβασμα για να δεις πως μπορείς να μαζέψεις λεφτά στο UT.

Εχω φτιαξει ηδη μια καλουτσικη ομαδουλα με παικτες οπως (higuain modric essien song pepe pique pereira coentrao lucas kaka isco diego lopez soldado ) αλλα θελω να παω για το παραπανω για ραμος οζιλ και αλλους πολλους!!!Ζεπο ειχα ψαξει για τροπους αλλα δεν ειχα βγαλει και πολυ ακρη εσυ εχεις να προτεινεις κανεναν καλο τροπο για να βγαλω λεφτα γιατι τα 500 που δινει για καθε αγωνα ειναι λιγα !!!Ασε που εχω περικους καλους παικτες για πουλημα και δεν φευγουν οπως τον ΤΖΕΚΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.....καθε φορα που παω να τρεξω εναν αγωνα πρεπει να πατησω alt tab να με βγαλει στην επιφανεια εργασιας να ξαναμπω κ υστερα να τρεξει κανονιικα το γκειμ....αν δεν πατησω alt tab κ πατησω εναρξη αγωνα θα με πεταξει απ το παιχνιδι βγαζοντας μου αυτο  FIFACrashDump_CL1182787_2012.09.15_20.31.32.dmp

..μπορειτε να μου πειτε τι φταιει?? γιατι ειναι αρκετα κουραστικο και βαρετο να κανω το ιδιο πραγμα καθε φορα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.....καθε φορα που παω να τρεξω εναν αγωνα πρεπει να πατησω alt tab να με βγαλει στην επιφανεια εργασιας να ξαναμπω κ υστερα να τρεξει κανονιικα το γκειμ....αν δεν πατησω alt tab κ πατησω εναρξη αγωνα θα με πεταξει απ το παιχνιδι βγαζοντας μου αυτο  FIFACrashDump_CL1182787_2012.09.15_20.31.32.dmp

..μπορειτε να μου πειτε τι φταιει?? γιατι ειναι αρκετα κουραστικο και βαρετο να κανω το ιδιο πραγμα καθε φορα ...

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/1918701.page

 

Υπάρχουν και μερικά βιντεάκια σχετικά με το θέμα, αλλά απ' ότι βλέπω όλοι αναφέρονται στο demo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 συμμετοχές σε κύπελα το Σ/Κ που μας πέρασε, 13 κυρίως με OM, Real και AEK.....2 ημιτελικοί. 2 συμμετοχές με bayern, 2 κατακτήσεις!!

 

Και σήμερα έγινε το μεγάλο βήμα, division 1, επιτέλους!!!  Σε 7 ματσάκια είχα μόλις 9 βαθμούς, στα 3 εναπομείναντα έκανα το 3 στα 3 με την bayern και τσουπ, μεγάλη κατηγορία.

 

Το καλύτερο συστηματάκι ΓΙΑ ΜΕΝΑ, βάσει αποτελεσμάτων είναι το 4-3-3 attacking με την bayern το οποίο γυρίζει σε full defence 5-4-1 diamond από το 70 και μετά αν το σκορ είναι το επιθυμητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βάζει ο άλλος γκολ στο 2'. Περνάει για λίγο η σκέψη για quit αλλά λέω "εγώ σαν τους άλλους τους μαλάκες δε γίνομαι". Συνεχίζουμε το ματς, κλείνεται πίσω (φυσικά) και παίζει με αντεπιθέσεις και σε μια από αυτές, στο 55' μου κάνει 2-0. Κλασσικός βλακάκος αρχίζει μετά τις άχρηστες τρίπλες για επίδειξη. Στο 83' το έχω γυρίσει σε 2-3 και φυσικά η κομπλεξάρα, μόλις τρώει το 3ο κάνει quit. Μιλάμε για τεράστια gaming ικανοποίηση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρνα το σε all attacking όταν κάθεται πίσω και κανει καραγκιοζιλίκια. Θα ανεβεί ψηλά η ομάδα.

 

Επιτυχημένη πρώτη σεζόν στη μεγάλη λίγκα. 4-3-1 και μάλιστα οι τρεις νίκες μου δεν ολοκληρώθηκαν, quit οι αντίπαλοι από νωρίς :lol:

 

Θα μπορούσα κάλλιστα να πάω καλύτερα αλλά για κάποιον λόγο μεταξύ 75-90 έχω νεκρό διάστημα.....και αλλαγές κάνω και σύστημα αλλάζω, still στα τελευταία λεπτά μαλακίζομαι και γω κ η ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανείς άλλος πρόβλημα με το origin τις τελευταίες ώρες?

Δε μου θυμάται τους κωδικούς και πρέπει κάθε φορα να ξαναβάζω.

Το κάνει και σε σας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια παίζει κανένας σας Ultimate Team ?

Έχει εδώ και 3 μέρες ενω είμαι Division 1 με Rating 82 και chemistry 100 με βάζει με κάτι ομάδες που έχουν rating 50 και chemistry 35 και με το που με βγάζει στην σέντρα για να ξεκινήσει το match με βγάζει το μήνυμα όταν χάνετε η σύνδεση με τον αντίπαλο.Γίνεται συνέχεια και χάνω Contracts και δεν πάει άλλο.....Το έχει πάθει κανένας άλλος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...