Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πρώτο μου κύπελλο PREMIER CUP πήρα χθες στο Online!Μαζί με την Ευρωλίγκα που πήρε ο Ολυμπιακός είμαι διπλά χαρούμενος!!!

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβηκα στο 3ο division και κυριολεκτικά αηδιασα με το παιχνίδι.....

 

Οι περισσότεροι αντίπαλοι βάζουν ενα γκολ και μετά παίζουν πασουλες πίσω. Ετυχε να φάω ενα γκολ στα πρώτα λεπτά και μέχρι το τέλος ο τύπος έπαιζε πάσες στην άμυνα.

 

Το θέμα με την bayern έχει ξεφύγει στα μεγάλα divisions, για να την αποφύγω την διάλεξα εγω και ω ναι βρέθηκα σε ματς bayern vs bayern.

 

Ξέρετε αν μπορω να κάνω reset τα στατς μου και να ξεκινήσω απο την τελευταία κατηγορία; Με ενδιαφέρει να παίζω όχι να κάθομαι να βλεπω τον άλλο να παίζει πασουλες.

 

Επίσης αν πάρω ομάδα με 2-3 αστέρια πάλι θα βγαίνω ενάντια στην bayern ή θα μου βγάλει opponent με ομάδα στα κυβικά της ομάδας επιλογής μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ξέρετε αν μπορω να κάνω reset τα στατς μου και να ξεκινήσω απο την τελευταία κατηγορία; Με ενδιαφέρει να παίζω όχι να κάθομαι να βλεπω τον άλλο να παίζει πασουλες.

 

2. Επίσης αν πάρω ομάδα με 2-3 αστέρια πάλι θα βγαίνω ενάντια στην bayern ή θα μου βγάλει opponent με ομάδα στα κυβικά της ομάδας επιλογής μου;

 

1. Δε νομίζω ότι μπορείς να σβήσεις στατιστικά, μπορείς να παίζεις κανονικά και να πέσεις χάνοντας.

 

2. Όχι, θα σου βγάζει ομάδες 2-3 αστέρων σαν την δική σου. Αυτή είναι μια λύση γιατί χωρίς τους διαστημικούς παίκτες (Μέσσι, Ρονάλντο, Ριμπερί, Ρόμπεν κλπ.), παίζεται ρεαλιστικότερο παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μεγαλύτερη ποικιλία σε αντιπάλους αλλά με μεγαλύτερο χρόνο αναμονής εύρεσης αντιπάλου επιλέξτε ομάδες κάτω από 4.5 αστέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την ομάδα μου την ΑΕΚ και αναζωπυρωθηκε το ενδιαφέρον μου για το παιχνίδι.

 

Καταπληκτικά ματσακια με φάσεις που ούτε καν είχαν προκύψει στις 5αστερες.....τι να προκύψει εξάλλου εκεί, όλοι πρώτη μπαλιά στο κέντρο και δια μοίρασμα αριστερά και δεξιά σε ριμπερι και Ολλανδό για μπούκα έκαναν. Μπράβο ρε είστε τρελο skill όλοι εσείς :lol:

 

Και το ακόμα πιο κορυφαίο,δεν εχω δώσει ούτε ενα ματς κόντρα στην ίδια ομάδα. Γουστάρω!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την ομάδα μου την ΑΕΚ και αναζωπυρωθηκε το ενδιαφέρον μου για το παιχνίδι.

 

Καταπληκτικά ματσακια με φάσεις που ούτε καν είχαν προκύψει στις 5αστερες.....τι να προκύψει εξάλλου εκεί, όλοι πρώτη μπαλιά στο κέντρο και δια μοίρασμα αριστερά και δεξιά σε ριμπερι και Ολλανδό για μπούκα έκαναν. Μπράβο ρε είστε τρελο skill όλοι εσείς :lol:

 

Και το ακόμα πιο κορυφαίο,δεν εχω δώσει ούτε ενα ματς κόντρα στην ίδια ομάδα. Γουστάρω!!!!

 

Πολύ σωστά τα λες. Στα χαμηλότερα επίπεδα γίνονται ΑΠΕΙΡΩΣ πιο ενδιαφέροντα και ρεαλιστικά παιχνίδια. Άντε όμως να το εξηγήσεις αυτό στο 90φεύγα τοις εκατό του κόσμου που παίζει μόνο με πεντάστερες (κατά προτίμηση Μπάρτσα, Ρεάλ κλπ).

 

Το μοναδικό ίσως Fifa που πραγματικά είχα ευχαριστηθεί το online του ήταν το Euro2008, που σου έδινε bonus πόντους στα leaderboards όταν έπαιρνες μικρότερες ομάδες και άρα τα παιχνίδια του στιλ Ιρλανδία-Ισλανδία ήταν σχετικά συνηθισμένα. Δυστυχώς για τα "κανονικά" Fifa δεν φαίνεται να υπάρχει ελπίδα...

 

μονο προ παιδια....

 

 

 

?u=panoscrusader&u3=13415508

 

Ο καθένας με τη γνώμη του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τις πασούλες είναι μέγιστη ξεφτίλα. Αλλά τι να του πεις του άλλου; Απλά δεν ασχολείσαι με τον κάθε καμμένο.

Και τι κανεις εκεί; Δεν μου αρέσει το dnf στην καρτέλα μου σήμερα 3 ματς τα εγκατέλειψα λόγω πασών και αλλα 2 κυνηγαγα σχεδόν σε όλο το ματς. Μέχρι και τον τερματοφύλακα εφερνα και παρόλα αυτά δεν έκανε επίθεση.

 

Στην Τρίτη κατηγορία έπαιξα πάλι με την ΑΕΚ στο γκολ οι περισσότεροι αγώνες κανένας δεν έκανε πασουλες.

 

Υποθέτω ότι πιο ώριμοι παίχτες θα παίζουν με ομάδες με λίγα αστέρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, έλα όμως που δεν είναι... :D

 

@chill: να πού βοηθάει το manual όλα. Εκεί δεν έχει πασούλες και καραγκιοζιλίκια, παίζεται μπάλα (άσχετα αν μερικές φορές γίνεται υπέρ του δέοντος δύσκολο). Το κακό όμως είναι πως δεν βρίσκεις εύκολα αντιπάλους να παίζουν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μεταξύ μας, είναι λίγο παράλογο να έχουμε την απαίτηση από κάποιον που κερδίζει να παίζει επιθετικά. Είναι λογικό ότι θα περιμένει πίσω να ανοιχτείς εσύ και να παίξει με αντεπιθέσεις. Έτσι γίνεται και στην πραγματικότητα άλλωστε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είδε το χτεσινό Μπενφίκα-Τσέλσι καταλαβαίνει (πάλι) ότι στην μπάλα δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Έτσι ακριβώς γίνεται και στο Fifa. Μερικοί παίκτες παίζουν όσο χρειάζεται για να νικήσουν.... Προσωπικά ελάχιστες φορές έχω πετύχει παίκτες που παίζουν πασούλες σε εκνευριστικό βαθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...