Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/10/2020 στις 9:30 ΜΜ, NickTG είπε

Θα ήθελα να μου βρεις μερικές collector's editions που ψάχνω. 

Πόσες ψάχνεις δηλαδή;

17 ώρες πριν, fr4ntic είπε

Ξεκινάει η διανομή σιγά σιγά αποτι φαίνεται.. Και μένα με πήρανε από Γερμανό το πρωί για επιβεβαίωση. Το είχα παραγγείλει και απο Seven αλλά πήγα στο κατάστημα και μου είπαν οτι δεν υφίσταται πια η εταιρία και το παρήγγειλα ξανά σε αυτούς (όποιον εκπροσωπούν τέλος πάντων).

Εμένα με πήραν από Seven και με ρώτησαν αν ισχύσει η προπαραγγελία, καθώς έχει περάσει καιρός. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα μου την ταχυδρομήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω μολις το πηρα απο κλειδαδικο για GOG ελπιζω ολα να πανε καλα ! Απο το συγκεκριμενο site παντως ποτε δεν ειχα προβλημα 

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zus είπε

Εμένα με πήραν από Seven και με ρώτησαν αν ισχύσει η προπαραγγελία, καθώς έχει περάσει καιρός. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα μου την ταχυδρομήσουν.

 

23 ώρες πριν, shodan είπε

Πριν από λίγο με καλέσανε από sevenspot για να επιβεβαιώσουν ότι ισχύει η προ-πραγγελία του κολέκτορα καθώς και τα στοιχεία μου. Είχα διαβάσει πως πάνε για κλείσιμο αν δεν κάνω λάθος και μου έκανε εντύπωση αλλά όπως φαίνεται θα παραλάβω κανονικά. Αν με πάρουν από public θα ρίξω άκυρο γιατί έβαλα και εκεί παραγγελία.

Σας είπαν τίποτα για τα pre-order bonus που είχαν κάποτε στο site; Αν δεν κάνω σοβαρό λάθος, είχε σίγουρα το extra steelbook (αυτό που δίνει και το αμαζον με τον Maelstrom τύπο) και είτε το μπρελόκ είτε το samurai medallion (δεν θυμάμαι ποιο από τα 2 είχε το Seven). Η κοπέλα με την οποία μίλησα δεν ήξερε αν παίζει αυτό πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kosmsamo, ξέχασα εντελώς τα bonus. Θυμάμαι πως και τα seven κάτι δίνανε αλλά δεν φαίνεται στην παραγγελία και δεν φορτώνει και η σελίδα τους.

Τα public αναφέρουν στη σελίδα του pre-order τα παρακάτω:

"Bonus: Samurai medallion keychain, keychain & metal case Maelstrom"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα pre order bonus αφορουν τον προμηθευτη του καθε πωλητη,δεν ειναι κοινα για ολους.

Για παραδειγμα απο αλυσιδες,ο Γερμανος δινει μονο το keychain https://www.germanos.gr/product/cyberpunk-2077-pc/20383840/

Απο οτι θυμαμαι απο παλιοτερα παντως μονο το Πλαισιο και το Public ειχαν τα περισσοτερα pre order bonus σε σχεση με αλλο καταστημα(και αρα και τα seven).

Αλλα μιας και πεσαμε στην περιπτωση λουκετου για τα seven,δυσκολα τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως πρεπει να γινει ενα νημα για τα preorder γιατι μπαινουμε να διαβασουμε καμια πληροφορια για το παιχνιδι και εχει μερες που συζητατε για αυτο, το οποιο μαλλον για την πλειοψηφια ειναι αδιαφορο καθως αγοραζει ψηφιακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Zus said:

Πόσες ψάχνεις δηλαδή;

Προσωπικά καμία ακριβώς επειδή έκανα προπαραγγελια. 

Αν δεν είχα κάνει όμως είτε 1 έψαχνα είτε 10 καμία σημασία δεν θα είχε αφού δεν υπάρχουν στην κανονική τους τιμή αυτή τη στιγμή.

Μπορεί όταν βγει να βρεις κανένα κομμάτι σε κάνα μαγαζί χύμα αλλά αν θες αυτή την έκδοση δεν μπορείς να ελπίζεις σε αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, KNSM είπε

Ισως πρεπει να γινει ενα νημα για τα preorder γιατι μπαινουμε να διαβασουμε καμια πληροφορια για το παιχνιδι και εχει μερες που συζητατε για αυτο, το οποιο μαλλον για την πλειοψηφια ειναι αδιαφορο καθως αγοραζει ψηφιακα.

Οτι ηταν να αναφερθει για το παιχνιδι εχει ηδη γινει post στις πιο πισω σελιδες,ειμαστε λιγοτερο απο 1 μηνα πριν την κυκλοφορια του...

Πλεον το μονο που μενει ειναι να κυκλοφορησουν τα reviews και το ιδιο το παιχνιδι.

Αρα  αναμενομενο να αναφερονται τα περι pre order οσο πλησιαζουμε προς την κυκλοφορια του.

Και για να αναφερονται και τοσο συχνα οπως λες και εσυ,μαλλον ενδιαφερουν πολυ περισσοτερο κοσμο,συγκεκριμενα για αυτο το παιχνιδι. 

Ασε που και η κουτατη εκδοση,στην ουσια ψηφιακη αγορα ειναι,μιας και κωδικο για το παιχνιδι εχει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
53 λεπτά πριν, KNSM είπε

Ισως πρεπει να γινει ενα νημα για τα preorder γιατι μπαινουμε να διαβασουμε καμια πληροφορια για το παιχνιδι και εχει μερες που συζητατε για αυτο, το οποιο μαλλον για την πλειοψηφια ειναι αδιαφορο καθως αγοραζει ψηφιακα.

Aυτή τη στιγμή, ό,τι εμφανίζεται σε trailers κυρίως.
Περισσότερες λεπομέρειες αφού βγει μάλλον, αν και προβλέπω framerate/optimisation talk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/10/2020 στις 12:59 ΜΜ, seithan είπε

Ξανθά, 

Μελαχρινά, 

Κοκκινομάλικα.. 

Για ολα τα γούστα! 

,🤣😅😂

Μελαχρινά μελαχρινά..
 

Spoiler

Υπάρχει mod με την Yen να φοράει ζαρτιέρες :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

Μελαχρινά μελαχρινά..
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Υπάρχει mod με την Yen να φοράει ζαρτιέρες :P

Δεν χρειαζεται mod , το κανει απο μονη της μαζι με την triss αν πας να το παιξεις Δον Ζουαν :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pirmen56 είπε

Έχουμε λιγότερο από μήνα και μέχρι στιγμής δεν έχουν βγάλει πραγματικά requirements(με RTX και fps στόχους).

Υποθέτω ακόμη θα τεστάρουν τις καινούργιες 3080/90 στο Ultra 4k/60fps με RTX. Αν κάποια κάρτα θα το σηκώνει το παιχνίδι στο full θα είναι αυτές οι δύο και νομίζω αν το γράψουν και στο κουτί τους με τα requirements θα είναι καλό marketing για την Nvidia μιας και συνεργάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pirmen56 είπε

Έχουμε λιγότερο από μήνα και μέχρι στιγμής δεν έχουν βγάλει πραγματικά requirements(με RTX και fps στόχους).

αφου το παιχνιδι θα βγει για και σε κονσολες οι απαιτησεις θα ναι μικρες για να μπορεσει και ο κονσολας να απολαυσει 30fps μεγαλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...