Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμεις λέμε 3 φίλοι μαζί για αρχή, για gog (DRM FREE)!
Να μας δώσει τον λογαριασμό ο ένας να το κατεβάσουμε και να παίξουμε!

το ακύρωσε, προτίμησε την Ινδία και τα 35€
 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ενδιαφέρομαι αύριο μεθαύριο να το αγοράσω.
Υπάρχει κάποιου είδος bonus σε digital copy ανάλογα απο που?
Αν όχι, απο άποψη support του παιχνιδιού αξίζει απο gog?
'Η να πάω steam μιας και τα περισότερα games τα έχω στο steam ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τις προπαραγγελίες για συλλεκτικές τι θα γίνει ; είχα κρατήσει μια με παραλαβή απο κατάστημα στα public απο το 2019 αλλα ούτε φωνή ούτε ακρόαση μέχρι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από public ούτε εμένα με έχουν πάρει. Μόνο από seven είχαν πάρει για επιβεβαίωση και αν θυμάμαι καλά ήταν πριν την τελευταία αναβολή που έριξε η CPR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, shadowlike είπε

με τις προπαραγγελίες για συλλεκτικές τι θα γίνει ; είχα κρατήσει μια με παραλαβή απο κατάστημα στα public απο το 2019 αλλα ούτε φωνή ούτε ακρόαση μέχρι σήμερα.

 

6 λεπτά πριν, shodan είπε

Από public ούτε εμένα με έχουν πάρει. Μόνο από seven είχαν πάρει για επιβεβαίωση και αν θυμάμαι καλά ήταν πριν την τελευταία αναβολή που έριξε η CPR.

Σε παρόμοια φάση κι εγώ. Από τα Seven (που τα είχα ξεγραμμένα λόγω του λουκέτου τους) έλαβα κι εγώ τηλεφώνημα για επιβεβαίωση, πριν το delay.

Από Πλαίσιο, ψάχνω την παραγγελία μέσω αριθμού και δεν την εμφανίζει καν (υπάρχει στο ιστορικό πάντως, "Σε επεξεργασία"). Δεν μου έχει έρθει και κάποιο e-mail ακύρωσης. Θα επικοινωνήσω το πρωί μαζί τους να δω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι απίστευτα περίεργο άμα δεν έχει bugs τέτοιου είδους game. Εδώ το RDR2 έχει ακόμα bugs. Day1 δεν θα πρότεινα ποτε κανένα open-world, ειδικά ένα τόσο σύνθετο όσο φαίνεται να είναι το CP77. Φυσικά μακάρι να έχουν επιτέλους ένα καλο launch, γιατί τα προηγούμενα ήταν για μπάτσες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Θα είναι απίστευτα περίεργο άμα δεν έχει bugs τέτοιου είδους game. Εδώ το RDR2 έχει ακόμα bugs. Day1 δεν θα πρότεινα ποτε κανένα open-world, ειδικά ένα τόσο σύνθετο όσο φαίνεται να είναι το CP77. Φυσικά μακάρι να έχουν επιτέλους ένα καλο launch, γιατί τα προηγούμενα ήταν για μπάτσες.

Δεν το έχει τόσο με το polish (no pun intended :P ) η CD Projekt Red, όσα delays και να κάνει...

Εγώ καλό το θέλω και να μην έχει game breaking bugs. Γενικά όμως, περιμένω να δω διάφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Combat is not a highlight, but a filler. Do not go in expecting top tier combat

 It is slow and very much an RPG

Σε αυτά τα δύο εστίασα από τα pre reviews....δυστυχώς περιγράφουν ακριβώς την κατηγορία παιχνιδιών που δεν παίζω ποτέ...με κόβω να το κατεβάζω μόλις παραλάβω την 3080 και δω το rtx θα δείξει και από τα επίσημα reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...