Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Μόνο 70 GB θα είναι;

Μόνο 70 GB με απαίτηση SSD; Αναγκάστηκα να αγοράσω καινούργιο SSD γιατί δεν θα χωρούσε στον μικρό που έχω για τα Windows. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, psof είπε

Μόνο 70 GB με απαίτηση SSD; Αναγκάστηκα να αγοράσω καινούργιο SSD γιατί δεν θα χωρούσε στον μικρό που έχω για τα Windows. 

Απαιτεί το ssd το Cyberpunk; ο.Ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Μμμμ ναι οκ. 

“I hope it dies in a month”: Shroud shares thoughts on CyberPunk 2077

Γνώμη του πάντα ε😝

Αναφορά σε κείμενο

Moreover, Shroud ended up admitting that he hoped the game died within a month, as he does not want to play a single-player game for too long.

Ότι να 'ναι πραγματικά.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, >-Nosakos<- είπε

Ότι να 'ναι πραγματικά.....

Ε μα τι λέμε!

Πραγματικά, το ότι οι streamers/youtubers πρέπει να θεωρούνται ξέρω γω γνωστες-γκουρού πραγμάτων και να αποκτούν λόγο έναντι άλλων, είναι ότι πιο ηλίθιο έχει να προσφέρει η εποχή μας. Ενώ οι πιο πολλοί από αυτούς έχουν απλώς τελειώσει την βασική εκπαίδευση της χώρας τους ,δεν το λέω για τον συγκεκριμένο αποκλειστική, (και ναι οκ ξέρω υπάρχουν χώρες με τεράστια ποσά διδάκτρων, αλλά σορι όχι) και απλώς ασχολούνται με κάτι και ο κόσμος τους βλέπει σα Γιόντες, με ξεπερνά.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιουμοριστικά το είπε ρε παιδιά. Ο Shroud φαίνεται πορωμένος με το cyberpunk παρόλο που δεν είναι multiplayer FPS κάτι πολύ παράξενο γι αυτόν. Προφανώς δεν θέλει να καεί για ένα μήνα σε single player παιχνίδι αφού βγάζει το "ψωμί" του με τα Pubg, CoD κλπ παιχνίδια εδώ και χρόνια. Αν παίζει για ένα μήνα χαλαρά το Cyberpunk, θα αρχίσουν να γκρινιάζουν οι subscribers του όλη την ώρα, αν δεν αλλάξει παιχνίδι θα αρχίσουν να ρίχνουν σποιλερς στο chat και θα πέφτουν αβέρτα bans και ούτω καθεξής.

Δεν είναι τέτοιου τύπου streamer o Shroud. Ο CohhCarnage που είναι streamer που δοκιμάζει τα πάντα σε μεγάλη δυσκολία με 100% completion έχει ήδη κλείσει φαγητό για 3 εβδομάδες, θα στήσει σκηνή στο δωμάτιο που κάνει stream και θα παιζει non stop cyberpunk μέχρι να το δει ΟΛΑ 100% κάνοντας διάλλειμα απλώς για να κοιμηθεί. Χωρίς πλακα. 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε φάση παραγγελίας του Retail. Επειδή προβλέπεται χαμός με courier και δε θέλω να μπλέξω....να εύχομαι για άρση lockdown ώς τις 8 και παραλαβή από κατάστημα ή άστα να παν στο διάτανο; άντε να γίνει χαμός να περιμένεις το 10/12 και η κούριερ να στο φέρει Δευτέρα 14/12 στη καλύτερη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Είμαι σε φάση παραγγελίας του Retail. Επειδή προβλέπεται χαμός με courier και δε θέλω να μπλέξω....να εύχομαι για άρση lockdown ώς τις 8 και παραλαβή από κατάστημα ή άστα να παν στο διάτανο; άντε να γίνει χαμός να περιμένεις το 10/12 και η κούριερ να στο φέρει Δευτέρα 14/12 στη καλύτερη.....

Για 14/12 δεν ακούγεται ότι θα ανοίξουν (κάποια); Την Παρασκευή θα μάθουμε λογικά. Για standard editions δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα πάντως (εγώ παρέλαβα πριν λίγες μέρες final fantasy 7 remake σε μια εργάσιμη). Εμείς με τις συλλεκτικές να δω πότε και τι θα πάρουμε! 😆

8 λεπτά πριν, Deep2deep είπε

ΚΑταρεει ο πλανητης,  το σαιμπερπανκ μη χασουμε πρωτη μερα κυκλοφοριας ε,.. 

Εμμμμ… οκ;

Επεξ/σία από kosmsamo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Deep2deep είπε

Απλα ηθελα να τονισω το ποσο υπερβολικους σαςβρισκω για ενα παιχνιδι

το τι γράφουμε από το πως φερόμαστε δε συμβαδίζει πολλές φορές. όχι γιατί άλλα λέμε και άλλα κάνουμε. αλλά γιατί η διάθεση να μοιραστούμε έναν προβληματισμό κοντά σε άλλα άτομα με το ίδιο ενδιαφέρον, μας κάνει να εκφραζόμαστε διαφορετικά για λόγους έμφασης ή χάρην αστεϊσμού

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, greekfragma είπε

Είμαι σε φάση παραγγελίας του Retail. Επειδή προβλέπεται χαμός με courier και δε θέλω να μπλέξω....να εύχομαι για άρση lockdown ώς τις 8 και παραλαβή από κατάστημα ή άστα να παν στο διάτανο; άντε να γίνει χαμός να περιμένεις το 10/12 και η κούριερ να στο φέρει Δευτέρα 14/12 στη καλύτερη.....

Δε σε βλέπω να το παραλαμβάνεις από κατάστημα στις 8, πιθανότερο από τις 14 και μετά, ενώ και ο διανομέας θα έρθει όποτε θέλει. Η κατάσταση με τα ταχυδρομεία έχει παραγίνει, ιδιαίτερα σε χώρες με πολύ εξαπλωμένες online υπηρεσίες όπου ταχυμεταφορές, παραδόσεις κλπ αφορούν τα πάντα και πολύ περισσότερα από μια σκέτη online αγορά. Για αυτό το λόγο, μετά από πολλά χρόνια, θα προτιμήσω αγορά από κατάστημα παρά παραγγελία από το Internet. Μία η άλλη βγαίνει με μεταφορικά κλπ, και το έχω και άμεσα στα χέρια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Deep2deep είπε

Απλα ηθελα να τονισω το ποσο υπερβολικους σαςβρισκω για ενα παιχνιδι

Αν δεν ενθουσιαστει ο κοσμος με το Cyberpunk,με ποιο θα ενθουσιαστει?

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...