Προς το περιεχόμενο

Ποιο παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό; [The Now Playing thread]


MetalGearFan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι να βγεί το Smash Bros στο Wii U, καλό είναι.. :P

 

Δεν έχω παίξει κανένα smash bros γιατί ποτέ δεν είχα κονσόλα της Nintendo. Αν στο μέλλον κάτσει το Wii U, θα το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Far Cry 3, ωραια γραφικα, story, αρκετα side missions (που τα θεωρω must σε παιχνιδια τετοιου ειδους), χρειαζεται αρκετη εξερευνηση

θα το προτιμουσα σε third person (τι λεω τωρα) αλλα και παλι ειναι κορυφαιο. Must Play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silent Hill Downpour: Δεν το έπαιξα λόγο στρατού, το ξαναξεκίνησα επειδή υποτίθεται ότι είχε κυκλοφορήσει κάποιο patch, απίστευτο lag και τρελλά κολλήματα σε όλα τα σημεία του παιχνιδιού, απορώ γιατί το παίζω, ευτυχώς είμαι στο 96% και το τελειώνω, δεν πρόκειται να το ξαναπαίξω ποτέ. Η Konami με απογοήτευσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα υπάρχει ήδη το Super Smash Bros Brawl :P

Το ξέρω, αλλά μετά απο 4 χρόνια, είναι λίγο stale..

Θα προτιμούσα να ξαναπαίξω το Melee παρά το Brawl. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω εγώ με ένα παιδί co-op. Τελείωσα την προηγούμενη παρασκευή το πρώτο τεράστιο chapter και θα συνεχίσουμε αύριο.

 

Πώς είναι το RE6? Μία από τα ίδια με RE5?

Στοιχεία horror έχει καθόλου? Από ιστορία πώς τα πάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις μέρες έπαιζα το Family Guy: Back to the Multiverse σε co-op.

Πλάκα είχε, σίγουρα όποιος είναι fan της σειράς θα του αρέσει. Παρόλο που ηταν σχετικά μικρό, είχε και αρκετά boss και σε co-op ηταν ακόμα πιο ευχάριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό το παιχνίδι, Family Guy, έχουν βγάλει όλοι οι reviewers τόση χολή που δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Το OXM είχε κάνει και ένα πρωτότυπο review στο οποίο έβγαζες εσύ τη βαθμολογία. 0 του είχα δώσει εγώ.

 

http://www.oxm.co.uk/47898/reviews/family-guy-back-to-the-multiverse-review/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, και το Alice: Madness Returns κάποιοι το χαντάκωσαν. Δε σημαίνει πως δεν είναι παιχνιδάρα με τα όλα του.

Τo συγκεκριμένο (family guy) μόνος μου ούτε εγώ θα το έπαιζα, αλλά για co-op είναι ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς είναι το RE6? Μία από τα ίδια με RE5?

Στοιχεία horror έχει καθόλου? Από ιστορία πώς τα πάει?

 

Με το παιδί που παίζω έχουμε χεστεί πάνω μας (στο γέλιο όμως :P). Γενικά δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο. Σε co-op παντως εχει ενδιαφερον. Δεν εχω παιξει και πολυ ακομα οποτε δεν μπορω να εκφερω τελεια γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, και το Alice: Madness Returns κάποιοι το χαντάκωσαν. Δε σημαίνει πως δεν είναι παιχνιδάρα με τα όλα του.

Τo συγκεκριμένο (family guy) μόνος μου ούτε εγώ θα το έπαιζα, αλλά για co-op είναι ωραίο.

 

Καλά, το Alice είναι διαφορετική περίπτωση, και ναι, είναι παιχνιδάρα.

Με αυτά που διαβάζω όμως για το Family Guy δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα μπορούσε να μην είναι κακό. Εδώ που τα λέμε, βέβαια, και η ίδια η σειρά μου φαίνεται κακή, οπότε και καλό να ήταν το παιχνίδι μάλλον δε θα μου άρεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...